nu samen. Het veel kleinere blad Tong-Tong handhaaft zijn onafhan kelijkheid. Deskundige publicis ten en journalisten hebben hier voor de grootste bewondering. Al leen onwetenden blijven spotten! Hoe dan ook: de nabije toekomst ziet er voor Tong-Tong zó moeilijk uit, dat een grondige reorganisa tie in voorbereiding moet zijn. Om die reden is het ook gewenst om The American Tong-Tong tijdelijk op te heffen om straks tot een doeltref fende en efficiente heropbouw te kunnen komen. 5. Het is duidelijk dat het stich ten van een vaste nieuwsbron in Indonesië voor de levering van eigen nieuws bij deze re-organisa tie een zeer belangrijke rol speelt. De reis naar Indonesië is geen lolletje, maar een bestaans noodzaak! 6.Het belangrijkste deel van The American Tong-Tong, de inlegger TONG-TONG zelf, zal per ingang van een nader te bepalen datum vanuit Holland rechtstreeks bij de le zers worden bezorgd. Deze datum wordt niet bij vriie keuze gemaakt, maar bepaald door een som van dwin gende omstandigheden van techni sche aard. Het kan niet anders. 7. Dit komt erop neer dat men technisch abonnee wordt van de zeepost-Tong-Tong, die maar zeven dollar per jaar kost als men zich rechtstreeks in Den Haag zou abon neren. Maar dan zou men zijn abon nementsgelden per bank-transfer moeten overmaken, wat 1,50 kost voor elk bedrag tot 10. En wie dus per kwartaal of per maand of per half jaar zou betalen, komt "scheef uit". Om die reden handhaaft The Ameri can Tong-Tong vooral in het belang van de kleine betalers zijn beta- lingskantóor in Whittier, waar heen men zijn checks en money- orders kan blijven sturen. Van hieruit wordt regelmatigein totaal transfers de betaling naar Den Haag geregeld. Men is daarmee van heel wat last af en vooral zij die geen banking-account hebben en altijd per money-order beta- J len (wat lastiger en duurder is naar Holland toe), hebben er voor deel van. 8. Op het kantoor van Whittier zullen verder ook altijd reserve exemplaren liggen om op verzoek direct gestuurd te worden naar verhuizers die in de riboet ver gaten hun nieuwe adrres op te ge ven. Men wordt dus toch vrij gauw bediend. Als de lezer weet dat wij per maand gemiddeld 15 tot 20 bladen 3Phc Hmertcaït Redactie: Tjalie Robinson Ph: 696 - *+921 Adm.Marijke Steevensz Ph. 9^ - 35^9 Postadres: P.O.Box ^572 Whittier. Calif. 90607 verschijnt: de 15e en 30ste elke maand Samen met Tong-Tong (zeepost) Prijs: per nummer.50 per half jr5.00 per jaar $10.00

American Tong Tong | 1965 | | pagina 2