Soosje langzaamaan zien opgroeien tot een hechte organisatie met vela terreinen van activiteit. In deze groei wil Tong-Tong gaarne blijven helpen. 5. Dit doen wij op de volgende wijzen; a. De serie artikelen over In dische geschiedenisdie nu reeds loopt in het Soosblad, wordt door T.R. gecontinueerd. b. Tong-Tong-Nederland voorziet in de levering van artikelen van haar redactie voor het Soosblad. Dit zullen artikelen zijn, die niet in de Nederlandse Tong-Tong verschijnen. c. Vanuit Indonesië schrijft T. R. aparte artikelen voor het Soosblad, die speciaal voor de Amerikaanse lezerskring belang rijk zijn. d. Eventuele familie- en andere persoonlijke contacten van lezers in Amerika zullen waar mogoli.ik door tussenkomst van de Soosblad- redactie met T.R. worden gelegd. 6. Abonnement op het Soosblad (dat eens per maand verschijnt) houdt niet automatisch in lidmaat schap van het Community Center. EEN DOLLAR VOOR HET REISFONDS Van Telma Hillman in New York ontvingen wij ter plaatsing in The American Tong-Tong een uit voerige en bijzonder sympathieke brief om de lezers op te wekken tot het storten van een "vrijwil lige dollar voor het reisfonds". Helaas is voor deze lange brief geen plaats, maar we willen graag Telmas gedachten kort samenvat ten; 4 Het abonnement kost 3.- per jaar. Inschrijving bij het Se cretariaat van "De Soos", c,o Rene Creutburg, 1533 N. Bromley Ave, Valinda, Calif. 917^6* Men zal in Rene' en zijn staf sympa thieke en begrijpende mensen vin den en in "De Soos" een goede baken voor eventuele moeilijke dagen in de toekomstI x Zeker zullen er nu mensen zijn, die zich afvragen; 'Vat? I AlweQ geld uitgeven?!" Wie meer en meer Amerikaan wordt, zal inzien dat elke verstandige Amerikaan met sociaal verantwoordelijkheidsge voel tot tien procent van zi.m in komen VAST uitgeeft aan sociale verplichtingen (kerkgenootschap pen, sociale verenigingen, enz.), omdat hij a. medebouwer is aan de wereld waarin hij leeft, b. in zware tijden hulp nodig heeft van de gemeenschap die hij mede opbouwt. Als wij opgroeien zullen wij dat langzamerhand ook leren. Hoe jon ger gekend, hoe ouder gewend voor ons eigen bestwil! T-# Omdat de zeepost Tong-Tong onze lezers zo laat bereikt zijn wij nu pas op de hoogte gekomen van de actie voor een fonds om de reis van Tjalie naar Indonesië mede mogelijk te maken. Dat be treuren wij, want wij zouden graag aan de vorming van dat fonds helpen meedoen. Het is jam mer dat ook niet in de Am.TT. de ze actie tijdig begonnen is, maar er kan alsnog wat gedaan

American Tong Tong | 1965 | | pagina 4