wordeno Telma stelt voor aller lei acties, b.v. "raffles5'. Ze ziet die ene dollar minder als een actieve versterking van het reisfonds maar als een symbool van adhaesie en een tastbare goede reis wens. x Op de eerste plaats ben ik zo wel door deze brief als door ve le andere betuigingen van good will, die we reeds ondervonden getroffen. En ik bied mijn lezers mijn volle excuses aan voor het feit dat ik mijn le zerskring "erbuiten gelaten heb". I am really very sorry. Tot mijn verontschuldiging kan ik alleen aanvoeren, dat ik op den duur "voorzichtig" gewor den ben door de toch wel conti nue stroom van bezwaren "dat Tong-Tong zo duur is". Het stuit me echt tegen de borst om "nog eens aan te kloppen om hulp", want ik weet hoe eeuwig bereid de Indo altijd is om anderen te helpen, ook al zit hij zelf "ke- djepit". Als ik me enigszins hel pen kan, vraag ik daarom niet. Ik red mezelf wel. Als men verder na- ([)it dat in Nederland op eind -Ja nuari slechts vier mille was binnengekomen van 800 abon nees, dus van 10 /T~onzer lezers, begrijpt de lezer ook wel dat zo'n losse gulden of dollar voor massat mensen erg slecht te missen is. Dit bedrag is natuurlijk "koerang banjak", maar er zijn credits moge lijk en in feite heeft Tong-Tong zijn leven lang met credits ge werkt. We komen er toch wel.... Dat doet natuurlijk niets af aan het feit dat er blijkbaar vele le zers zijn die zich zo^n beetje ge passeerd voelen als ze niet mogen meedoen aan welke extra actie ook. In feite hebben we al ettelijke bewijzen daarvan ondervonden. Er is toch al menige brief binnenge komen met een losse dollar inge sloten en "selamat djalan". Op de laatste Algemene Vergadering van "De Soos" werd voorgesteld om me uit de Sooskas 50 te geven voor de reis, maar daartegen heb ik (onder dankzegging) toch wel kop pig geprotesteerds de jonge Soos heeft voor zijn opbouw van de community elke dollar hard nodig en kan met dat bedrag veel meer hier doen dan daarl Wie weet welke moeilijkheden ons dit jaar te wachton staan. Wie een dollar kan uitsparen» spare die liever voor eigen zorgen la ter. Daar doet U mij veel plezier mee. Maar wie dan nog een dollar ge ven wil, U bent natuurlijk welkoml Al blijven zij die werkelijk niets missen kunnen, daardoor geen haar breed ten achter in onze algemene sympathie en vriendschap! Bij Uw besluit - welk besluit ook! - WEES EERLIJK. T.R.

American Tong Tong | 1965 | | pagina 5