NIEUWE INDO CLUB IN HET OOSTEN VAN DE STATES? Dear Reader, By this letter I ask you to cooperate in setting up an Indo-European ("Indo") Club. Because, unlike other States, the Indo's along the northeast coast of the U.S. are scattered; the forming of a Club could bring us at least closer togeth er. It is often evident that Indo- Europeans do not know what to db with their position. Their opi nions frequently are diametri cally opposed to each other. By organizing an Indo-European Club, we can jointly try to come to a fundamental judgment. It is most important that our eth nic group retains the best of being an "Indo", in spite of everything. The fact is undenia ble that in all our manifesta tions we can carry out nothing else than what lives in us. All the dispute about "being Dutch" is irrelevant. If you know other Indo's in your community who might be in clined to participate, please let me know. Thanks in advance! Will you please notice us in short: "I am willing to join an Indo- European club. Name, Address, Hobbies: Miss Hetty Wassmer 20^3 Spruce Street Philadelphia, Pa. 19103 6 Het spreekt vanzelf dat wij Hetty Wassmer's plan van harte toejui chen. Eigenlijk hebben we altijd wel verwacht dat somewhere along the east coast somebody would start such an initiative, en we hopen dat al degenen die dit plan netje ook al hadden, zich met Het ty in verbinding te stellen. Misschien ten overvloede merken we nog dit op: a. het aantal Indo's in het Oos ten is aanmerkelijk kleiner dar£^ in California. Zij zitten verder zó wijd verspreid dat een kring leven niet mogelijk zal zijn, maar het is mogelijk een aantal cellen te stichten (in Philadelphia, New York, etc.etc.die to'ch vereend kunnen zijn onder een gemeenschap pelijk orgaan. Zulke cellen kunnen dan toch regelmatig bij elkaar ko men in "house-parties" en b.v.'eens per jaar of halfjaar bij elkaar komfn, waarbij een der cellen als gastvrouwe optreedt. De besturen der cellen corresponderen regelma tig met elkaar en de corresponden tie wordt "behandeld" op de house- parties. b. men moet niet ontmoedigd zóyn door een klein begin. Als de wt(j nige beginnelingen hun adressen- boekjes actief bewerken, en de aangeworvenen op hun beurt hun a- dressenbóekjes bewerken, kan toch gegroeid worden. Zo startte eens ook Tong-Tong. c. Initiatiefnemers moeten goed beseffen dat de "diametrically opposed opinions" in alle achter ons liggende jaren maar al te ge makkelijk oorzaken van afbraak en conflict zijn gebleken. Als

American Tong Tong | 1965 | | pagina 6