ONZE BI BIT IN NEDERLAND 7 1. Dit kindje Docestijn vindt u haar niet schattig in die Indonesische sarong-kabaia onder een Hollandse treurwilg?is één van de achterklein kinderen van de Chinese eigenaar van de vroe gere Flora-bioscoop in Soekaboemi. 2. Dochtertje van Lydia Minos, als Farmington Firemen's Princess. Lydia schrijft ons: „We sturen deze foto omdat we het zo grappig vin den dat hier in de U.S.A. een „Princess" werd gekozen en daarmee een katjong van Gang Gondangdia Ketjil en een gendoh Palembang tot "the royal family" laat behoren. Dit is nu qua uiterlijk, maar we hopen en met ons vele anderen, ook hier eens te kunnen tonen dat we uit het juiste djatihout zijn gesneden, een beetje donker, maar oersterk!! En we houden daarbij TONG TONG, Tjalie en zovele anderen voor ogen!" Bravo! 3. Maja van Tilburg (5 jr.) na een echt Hollands regenbuitje in het zonnetje op de rolschaats. 4. Ruth (8 jr.) en Ernst (6 jr.), anaks van Fé Klerks-Kühr, die reeds menige bijdrage aan ons blad heeft geleverd, hier tijdens hun eerste barre winter in Holland. 5. Kindje Solbrig gluurt door de spijlen van de box naar Oma, die het kiekje maakte. 6. Als het lekker warm weer is (hoe vaak is dat??) mag Errol v. d. Geugten buiten in het bad. 7. Poekoelanook in Holland? Ja. het lijkt er wel op, maar het is „keeperRoeland Calbo in actie. 8. Weet u nog wel Pasen in Indië? Over het hele erf waren de eieren verstopt. Veel moeilijker zoeken dan hier waar het bijna altijd alleen {Lees verder pag. 6)

Tong Tong | 1960 | | pagina 7