ERRES Voor U de triomf der haute couture in RADIO TELEVISIE - PLATENSPELERS Adverteerders! Lezers, Redactie en Administratie van TONG-TONG wensen u een Vrolijk Kerstfeest en een Voorspoedig 1961 Fam. J. M. Vogel wenst alle weder aangekomen en de nieuw aangekomen Nederl. een Zalig Kerstfeest en gelukkig tahoen baroe. Oostgatstr. 5, Middelb. Selamat Tahun Baru. A. Robertusen D. C. Robertus-Menick, Huize Sopo- Njono, Weltinkhofstraat 23, Gorssel. Alle fam., vr„ kenn. en allen een Gelukkig Kerst en Nieuwjaar en goed verblijf toegewenst door Fam. C. J. Pitton-Schubert. 5158-60 Waterman St. Louis MO 8., U.S.A. Aan Fam., kenn. en oud-collega's van "G.I.A."- Surabaia; Pr. Kerstdagen en Voorsp. 1961 toegew. Mej. E. Coorengel, p/a mevr. L. S. Bauer, Dr. Wibautplein 83, Schiedam. Zalig Kerstfeest en Gelukkig 1961. P. M. Uit de Bos-Jut de Borughelles. Paul - Mimi - Fredje. Landsmeer, Riethalmweg 7. Fam. v. d. Werff-Cöster, 2de Schuytstraat 294, Den Haag wenst fam. en kennissen een Zalig Kerst feest en Gelukkig 1961. Fam. Th. A. Loevendie, Accaciastraat 17, IJmuiden Oost, wenst alle kennissen en vr. uit Djocja Zalig Kerstfeest en een Gelukkig 1961. Ex E.D.O.-Lcden Voll.bal Club Djak. .Merry Christmas and Happy New Year. R. C. Neumann, Charl. Berkenstr. 18, Goor (Ov.). Aan alle achterblijvers (Sp'jtoptnaten, Statenloos) Merry Christmas and Happy New Ye.ar. Mogen allen met Gods hulp volg. jaar hier in Ned. zijn. R. C. N. te Good. Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. G. H. de Heer, Salmstr. 22, Geleen. Vr. en kenn. een Zalig Kerst en Gelukkig Nieuw jaar toegew. door S. W. Wijnberg, echtg. en kin deren. Merauke, Zuid Nw. Guinea. De beste wensen voor het Nieuw Jaar aan al onze vrienden in Nederland! Henk en Richt Offereins van den Burg en Otto, Evert-Jan, Joop, Bert. 208 Ruhex Ave. Salina (Cal.) R. Gironce, Burgem. Verstraatenl. 7, Beuningen (Gld.) wenst fam. en kenn. Slamet Tahoen Baroe. Fam. N. U. R. Nagel-Krijgsman, Valeriusstr. 24, Amsterdam wenst bekenden een Zalig Kerstfeest en Slamet Tahoen Baroe. Fam. J. A. Jansen, p/a Hotel Prinsehof, Zwiepse- weg 27, Lochem wenst fam. en kenn. Slamet tahoen baroe. Fam. H. Th. Pattie-Leleporij, Pr. Bernhardstr. 12, Meerssen. Een voorspoedig 1961. Fam. M. J. Pel-Kuijper, Liesje, Maudje, Tonny, Nicky, Sylvie, Johnny. Kwitsheuvelstraat 8 I, Am sterdam. Slamet tahoen Baroe. W. Hakkenberg, Batavierenstraat 19 b, Rotterdam. Slamet tahoen Baroe. R. H. Hendriks, Hortensiastraat 14, Aalst (N.Br.) wenst fam. en kenn. Slamet tahoen Baroe. Alice Swart, Kanaalweg 95, Den Helder, wenst fam. en kennissen een goede Kerst en 1961. Aan alle vr. en bek. een Zalig Kerstfeest en voorspoedig 1961 toegew. J. van Alphen/A. J. van Alpher.-Ophuyzen, Bergen N.H. Een gezegend Kerst en Voorspoedig 1961 toegew. aan alle Seinarangse vr. en bek. Mevr. L. S. Naeyé Astrid v. d. Poel, Van Wesemlukistr. 143, Vlaard. Fam. Panhuyzen-Vraeyhoven, Dennenlaan 40, Harderwijk, wenst alle bekenden Gezegende Kerst dagen en een Gelukkig Nieuwjaar. De heer en mevr. Klerks-Frederiksz. M.H.G. 25-12- 60 en 1-1 -'61 De Advertentie-afdeling van Tong Tong dankt alle lezers die aan onze slogan„Lezers, koopt bij onze adverteerders" gevolg hebben gegeven. Mogen wij ook voor 1961 weer op Uw medewerking rekenen? Bij voorbaat dank. Fa Schmidt, Drebbelstraat 12, Den Haag wenst fam. en kennissen Gelukkig Kerstmis en Nieuwjaar. Mevr. M. Swart, Prins Mauritslaan 21, Haarlem-Z. wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Fam. E. W. Flohr, Rodenrysstr. 56a, Rotterdam. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. Ch. O. A. Kuin, gepens. hfdstationschef en fam. wenst familie en kennissen Vrobjk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toe. Merry Christmas en Slamet Tahoen Baroe. Rudy en Ella Messerschmidt-geb. Voll. 1957 Lin- colnstreet, Oroville, Cal. U.S.A. Mevr. L. M. Tamaëla-Samson en kinderen, wensen vr. en kenn. Prettige Kerstdagen en Voorspoedig Nieuwjaar toe. Fam. J. L. K. Sanderse, Wagenweg 8, Nunspeet wenst fam., vrienden en bekenden Slamet Tahoen Baroe 1961 toe. Alle vrienden en bekenden Slamet dan redjeki voor 1961. Mop en Phien Wijtman, Ceintuurbaan 60, Bussum. Mevr. H. J. Kern-Meijer, Amsterdam, tel. 742742 wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Fam. Ernstsen, Hermelijnl. 1, Son, wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Mej. J. G. Wildervank, Kinderverzorgster SS Zui derkruis", wenst fam. en kennissen Slamat tahoen baroe. Betoverend elegant en weergaloos van weergave - dat is Erres haute couture. Ontdek hoe fantastisch een ERRES radio- of televisie-toestel staat in Uw interieur. Hóór en zie hoe Uw toestel de lof der haute couture zingt. En bekijk dan ook eens de nieuwe ERRES platenspeler een wondei van vorm en techniek. 21 R. S. Stokvis' produkten, vervaardigd door Van der Heem. Vraag Uw handelaar de prachtige kleurenfolders over radio - televisie en platenspelers.

Tong Tong | 1960 | | pagina 21