SïingI TÏPÜal Voor abonnees: f 3,50 per 3 regels, elke regel meer, één pop meer. Voor niet - abonnees dubbel tarief. Alléén bij vooruitbetaling. Vrijstaand Landhuis Verenigde Leergangen voor Schriftelijk Onderwijs Steehouwer V.L.S.O. - Schiedam - Gevestigd 1918 Tuinlaan 181 - Telefoon (010) 69712 1 4 Jonged. 21 jr., zoekt Reisgenoten v. reis v. een mnd. (Sept.) naar Zd. Spanje. Telef. 010-129474. Gevraagd zelfst. hulp i. d. huish., lief v. kinderen, (jongen 5, meisje 1 jr.) Huisvr. v. concerten dik wijls afwezig. Aanmelden tel. 070-632785. Liefst 's avonds. Bij Ind. gezin te huur: gem. Ie etage best. uit 2 gr. kamers m. vrije keuken, vrij toilet, v. en acht. balcon. Vlak bij station. Mevr. Dellenbag, Velser- str. 6, Tel. 02500—50914, Haarlem. Te koop gevraagd: 1 kamferkist. Aanbiedingen Nic. Beetslaan 100, Voorburg. Te koop gevraagd: Chinees schaakspel v. ivoor. Brieven met omschrijving en prijs aan C. L. Dei- nema, Zuiderlaan 22, Zevenaar. Ter overname gevraagd: 2 klamboes (2 pers. gr.) Brieven met prijsopgave onder No. 1376. Te koop gevraagd: Oude beelden, maskers, kris sen enz. Brieven m. omschr. aan C. P. Meulen- dijk, C. N. A. Looslaan 46, Rotterdam 13. Engels: P. G. van Greuningen. V.T.H. Praktijk leraar, Nicolaistraat 56, Den Haag, Tel. 32.36.30, jarenl. erv. conv. beg.-gev. ook emigr. (m. vak taal). Opl. dipl. spreekvaardigheid en handelscorr. corr. In Deventer in mooie flat op g. stand, een grote gem. kamer vrij voor alleenst. oudere Ind. Dame, m. of z. pension op pr. condities. Brieven Zwolse- weg 259, Tel. 067005411 Deventer. Wegens emigratie te koop aangeboden: Kroepoek- makerij te Den Haag. Tel. 33.27.08 Edisonstraat 51 II, Edwards van Muyen. NIEUW NIEUW NIEUW Boemboeblokken „Koningsvogel Boemboe Roedjak, Besengek, Goeie, Nasi goreng; Mevr. Flem, Larensestr. 119, Den Haaq, Tel. 635794. Ook bij: Poelier A. Waal, Dierenselaan 38; Van Olphen, Loosduinseweg 511, Groentenhandel „Bei der Belang" Zuiderparklaan 216, Allen Den Haag. En op bestelling. Verder heerlijke sambals en kroepoek. Wie kan mij helpen aan: Ochse; Fruits, Brugge- man; Ind. Tuinboek. Hoola van Nooten; Fleurs et Fruits. Aanbiedingen onder No. 1377, Tong Tong Huis le stand, gunstig gelegen (trams) t.o. park. Huur overname inboedel in staat van nieuw, leidingen, modernisering aanleg 2de toilet, luxa flex, nieuwe frigidaire en gasoven etc. etc. Alleen serieuze reflectanten Brieven No. 1378. Indonesisch Spreekwoord Adapun manikam itu djika didjatukkan kedalam limbahan sekalipun, mitjaja tiada akan hilang tja- hajanja. Ook al laat men een juweel in een vuilnishoop vallen, het zal zeker niet zijn glans verliezen. AangekomenPrachtige kwaliteit IKAN PEDA Siam, per kg f 2.50 IKAN TERRIE NASI per kg f 3.85 KEMIRIE gepeld per kg f 1.65 Verpakking 30 kg FIRMA F. GO, Import-Export Van Eeghenstraat 45 Amsterdam (Z.) Telefoon 020-712140 DE PAPIEREN WERELD Dezer dagen lazen wij enige bijzonderheden over de Verenigde Leergangen voor Schriftelijk On derwijs te Schiedam, een instituut dat u kan helpen bij het behalen van een vakdiploma en dat er toe over is gegaan een adviseur aan te trekken die op grond van een eigen, langdurige ervaring de moei lijkheden en wensen in onze kring kent. Dit instituut verzorgt tal van opleidingen en heeft een gespecialiseerde afdeling voor de vestigingsop leidingen. Bij de opleidingsmethode is het school se element vermeden. De cursist ontvangt direct de complete leerstof, zodat hij een grote zelfstan digheid behoudt terwijl hij zich rustig thuis voor bereidt op het examen voor het diploma dat deze wereld van papieren van hem eist. Over geheel Nederland zijn adviseurs aangesteld, die, in vaste dienst van de Verenigde Leergangen, bij persoon lijke vragen de betrokkene bezoeken en kosteloos adviezen geven over opleidingen en vestigingsaan gelegenheden. Wij meenden er goed aan te doen hieraan enige aandacht te schenken, mede omdat het instituut op aanvrage een Gids voor Zelfstu die verstrekt met alle door U gewenste in lichtingen over exameneisen, leerstof, opleiding, enz. voor het diploma dat men bij de aanvrage noemt. V/ant wie in deze „papieren wereld" ter dege geïnformeerd is, heeft reeds veel gewonnen. REDACTIE TE KOOP in bosrijke omgeving bev. 4 kamers, badcel en keuken, schuur. 450 M2 eigen grond met fondering voor garage. VRAAGPRIJS f 32.000.-. Te bevr. Makelaar RIJPSTRA, Hoofdstraat 190, DRIEBERGBN, Telefoon 03438-2987. Men vraagt diploma's Misschien hebt U dit reeds ondervonden. Overal duikt die vraag op: hebt u een vakdiploma? Bovendien eist de wet een vestigingsdiploma van ieder die zich zelfstandag wil vestigen. Een vol wassene keert echter niet graag terug naar de schoolbanken en voelt niet veel voor schoolse lessen. Methode der vrije zelfwerkzaamheid Wij volgen daarom een speciale methode bij onze schriftelijke opleidingen. Snel en zeker kunt u hierdoor het diploma halen dat u nodig hebt, terwijl u rustig thuis studeert. U ontvangt direct de complete leerstof, gebundeld in plastic spiraalbanden, en u kunt in alle opzichten uw studietempo zelf bepalen. Ongeregelde vrije tijd of seizoendrukte zijn hierdoor geen belemmeringen meer. Waarborg Daarbij geven wij u de waarborg dat totdat u het diploma hebt behaald. u voor het vastgestelde lesgeld door ons wordt opgeleid Noem het diploma dat u nodig hebt. U ontvangt dan van ons kosteloos een GIDS VOOR ZELFSTUDIE met een uitvoerige bespreking van de exameneisen, de leerstof en de opleiding. Adviesdienst Indien u na het lezen van de Gids nog persoonlijke vragen hebt, zal een van onze adviseurs u met genoegen bezoeken, zodat u alles rustig met hem kunt bespreken. Een dergelijk bezoek is kosteloos en verplicht u tot niets. N/estigingsdiploma's Horecabedrijf Slijterij Radiodetailhandelaar Elektrotechn. Installateur Radiotechn. Installateur Auto- en Garagebedrijf Motorrijwielbedrijf Rijwielbedrijf Gemot. Rijwielbedrijf Middenstandsdiploma Vakopleidingen Adsp. V.E.V. Sterkstroommonteur Zwakstroommonteur Radiomonteur Radiotechnicus Televisiemonteur Tele visie technicus Elektronicamonteur Scheepsradiotelefonist Radartechnicus Autotechniek Dieselmotortechniek Automobiel-elektricien Hulpmonteur traktoren Handelsopleidingen Ned. Handelscorr. Franse Handelscorr. Duitse Handelscorr. Engelse Handelscorr. Boekhouden M.B.A. Ulo-opleidingen Assistent-bedrijfsleider

Tong Tong | 1961 | | pagina 14