0 L p=d y vLd B=L z. en i- Zx Y T mimimim -MET Het Kerstnummer Tong Tong Nogmaals een prijsvraag Voor het lustrum Kerstnummer van Tong-Tong willen wij ditmaal de lezers om enkele bijdragen verzoeken. En dat willen wij dan nog eens doen in de vorm van een prijsvraag, want wij hebben met veel genoegen kunnen vaststellen, dat de prijsvraag „Er hangt een Indisch Kookboek aan de Muur" in goede aarde is gevallen. In dit nummer kunt U enkele dichterlijke uitingen van lezers (sorry, het waren meestal lezeressen) savoureren. De dames hebben zich werkelijk niet onbe tuigd gelaten. Wij hopen, dat zij ook ditmaal weer de pen ter hand zullen nemen en ook aan deze prijsvraag zullen meedoen. Wij willen namelijk enkele korte Kerstverhalen of herinneringen van lezers in ons Kerstnummer opnemen. Het mag uit tempo doeloe zijn of uit de kamptijd, of uit negeri koud, hindert niet. Het verhaal moet kort zijn, bij voorkeur niet meer dan 1000 woorden. Ajo, lezers en lezeressen, zet het beste beentje voor. Als eerste prijs loven wij uit een exemplaar van onze Bonnet -kunst kalender, die nog voor de Kerstdagen verschijnt. De tweede prijs is de nieuwe keukenkalender, U weet wel „Van Modder uit de Hemel" tot „Mixer-Mayonnaise". Derde prijs een exemplaar van de luxe-pocket „De Tijger in het Volksgeloof". En dan nog, je lah je rot, als troostprijs een exemplaar van ons vermaarde pocket boek „Je lah je rot". Inzendingen worden gaarne vóór 15 november a.s. verwacht bij de redactie van Tong-Tong, Prins Mauritslaan 36, 's-Gravenhage. REDACTIE v\. KERST- EN NIEUWJAARSWENSEN WAROENG SOEBOER Prijsvraag voor de Bibits 1. 3. 6. Zoals gewoonlijk zullen wij ook dit jaar in ons Kerstnummer plaats reserveren voor Kerst en Nieuwjaarsgroeten. Telkens horen wij, hoe oude sobats elkaar dikwijls na jaren weer teruggevonden hebben. Bovendien bestuderen heel wat lezers zorgvuldig de namen van de diverse wensers en gaan dan nadenken: welke Jansen of Pietersen zou dat nu zijn? Zou het niet Peh zijn uit Soekaboemi? Je weet wel, die was getrouwd met zo en zo. Toch eens informeren. Die zou ik best weer eens willen zien. Naast de groeten bieden deze wens- annonces dus bovendien nog heel wat amuse ment voor een grote groep lezers. U kunt natuurlijk de wens stellen zoals U wilt, maar samen met uw naam en adres moet alles op drie regels druk plaats vinden. Om het U gemakkelijk te maken, geven wij U drie standaard teksten. U zult wel zeggen, hè wat afgezaagd, maar daar is nu eenmaal niets aan te doen, want op drie regels kun je niet al te veel zeggen. Slamet Dateng Koningstr. 16, Den Haag, tel. 60 41 42 HET ADRES waar U lekker en goed koop INDISCH kunt eten. ELKE DAG VERS. Ook kant en klaar mee te nemen Geopend dagelijks tan 10-10 uur. Zondags van 2-10 uur. Beste Bibits, Hierbij een rebus van tante Mieke. En die is werkelijk niet zo erg gemakkelijk. Daarom hadden we gedacht er een prijsje voor uit te loven. Wat het is is nog een verrassing, want het hangt er van af. 1. of het een jongen of meisje is die de prijs in de wacht sleept en 2. hoe oud de betreffende prijswinnaar is. Jullie moeten dit dus ook heel duidelijk bij de oplossing schrijven. Dus: Pietje Puk, jongen, oud 9 jaar. 1) Alle vrienden en kennissen: Slamat tahoen baroe. Naam en adres. 2) Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een gelukkig 1964. Naam en adres. 3) Beste wensen aan al onze sobats en ken nissen. Naam en adres. De kosten van een dergelijke annonce zijn 2.50, te voldoen door storting op onze girorekening 6685 of per postwissel, met ver melding: Kerstwens. Annonces moeten vóór 20 november a.s. bij de administratie van Tong-Tong binnen zijn. Indien U gebruik wenst te maken van een van de standaard teksten is het voldoende, wanneer U op giroformulier of postwissel het betrokken nummer vermeldt. REDACTIE /k A\ UIT DE MOPPENTROMMEL Jan: Pap, weet U met hoeveel poten een duizendpoot over een mesthoop loopt? Vader: Zeg jij het maar, Jan. Jan: Met 998, Pap, want met twee houdt ie z'n neus dicht. Jan: Ik weet een raadsel, Pap, luister: het is zwart, het heeft vier poten en het vliegt. Rara, wat is het? Vader: ...zwart, vier poten en het vliegt? Nee, Jan, ik geef het op. Jan: Een kraaien-echtpaar, Pap. De oplossingen adresseren jullie aan IKS, Prins Mauritslaan 36, Den Haag. Jullie hebt een maand de tijd, dus tot 15 november. Dit doen we met opzet om de bibits in het buiten land ook een kansje te geven om mee te doen. Dus lieve kinderen doe je best. Hoe meer op lossingen er binnen komen hoe liever het ons is. Want als tante Mieke kan zeggen: „Kijk eens hoeveel bibits mijn bladzijde lezen", kunnen we wat meer plaats geven en zelfs in elk blad voor jullie iets leuks doen. Het ligt dus helemaal aan de bibits zelf of jullie elke keer een mooie bladzij krijgen of niet. IKS 13

Tong Tong | 1963 | | pagina 13