Hoe kunt U J Een psychodiagnost geeft advies j „INGET MATI" „AD PATRES" Fa. Johs. Ouwejan Zn. I I Beste lezers, Van tijd tot tijd moeten wij onsrealiseren wat de volgende stap in ons leven zal zijn. Wij moeten steeds het initiatief hebben plannen te maken om zowel maatschappelijk als geestelijk hogerop te komen. Overal geldt het spreekwoord: Stilstand is achter uitgang. Een vruchtbaar en succesvol leven leven zonder „planning" behoort tot de onmogelijkheden want dat is het eerste en het essentiële gedeelte van ons leven. Zonder een vastomlijnd plan kan er, op welk terrein dan ook, nimmer sprake zijn van enig vooruit- of opgang, elke zaak en elk voornemen zal onherroepelijk tot algehele mislukking gedoemd zijn. ik hooop daarom dat ook U in uw leven steeds volgens een van tevoren vast omlijnd plan werkt, want anders zal het gehele leven volkomen nutteloos zijn geweest, voos en van geen enkele waarde. Hebt U een doel voor ogen, vermijd dan elke afdwaling en streef verbeten naar de realisering ervan. Voor werkelijk serieuze personen heb ik een schriftelijke cursus over de yoga-techniek ontworpen, welke U in staat zal stellen om elk doel, elk streven te verwezenlijken door middel van een dynamische en effectieve ontwikkeling van de innerlijke krachten. In de eerste plaats beoogt zij een sterke persoonlijkheidsvorming, verder het opwek ken en toepassen van uw verborgen krach ten, gezondheidsverbetering, kortom voor elk doel op elk terrein zullen deze lessen U tot leidraad dienen. Zij die er meer over wensen te weten kun nen zich met mij in verbinding stellen. VRAGENRUBRIEK (Deze rubriek staat open voor allen die vragen of problemen hebben op het gebied der grens- en geheimwetenschappen, para psychologie, etc.). Mevr. D. te Br. stelde mij de vraag welke invloeden en krachten de getallen hebben op onze gesteldheid. Kan nu zo'n dood cijfertje werkelijk onze levenswijze beïnvloeden? Bij mijn studie en onderzoek over het mys terie der getallen en de getallensymboliek ben ik helaas nog niet zover gekomen om een positieve uitspraak te geven over de waarde en de geldigheid hiervan. Echter, in de loop van de laatste jaren kwam ik vaak tot frappante en vaak zeer bizarre resultaten zodat ik tenslotte de indruk kreeg dat een getal helemaal niet zo'n dood cijfertje is als het lijkt, maar wel degelijk een soort magi- yiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiNiiiiiiiiiiiiiiiiuug Begrafenis- en Crematie-Onderneming Opgericht 1924 1 ROUWKAMERS t 1 en ONTVANGKAMERS AIRCONDITIONED I Kantoren: Fred. Hendriklaan 7 Den Haag, Tel. 070-556427 (3 lijnen) qiiiiiiiiiiiiiiHimiiniiiiiHHUHEiniannuiiratniRimiiiianiiiiiiiiiiKiiiiiaiiiiuiiiiniiiiiiuiiniiiiniiiiiiniiiiu sche macht bezit en een grote rol in iemands leven kan spelen. Is tenslotte de gehele kosmos, met alles water in zit, niet terug te leiden tot getal en getallenwaarden? Waarom zouden deze getallen dan ook geen invloed kunnen uitoefenen op ons simpele bestaan. De getallensymboliek van Pythagoras 570 v. Chr.) geeft enige aanwijzingen betref fende karakter en toekomst. O.a. hebben hier de letters hun vaste getalswaarden. Nemen wij als voorbeeld de naam van het rampzalige oceaanschip „Titanic": T is 4, i is 1, t is 4, a is 1, n is 5, i is 1, c is 2, geeft te samen 18. De betekenis van het getal 18 is als volgt: getal van teleurstelin- gen, het pad is met bloed bevlekt, enz. De geschiedenis van deze boot zal ons allen wel voldoende bekend zijn, zodat ik er verder niets aan toe te voegen heb. Een ander voorbeeld: De naam Napoleon Bonaparte: de totale som der waarden van de letters bedraagt 805, hetgeen betekent: verovering, heer schappij, verschrikkingen, verwoestingen en bedreigingen. Vele honderden voorbeelden welke ik heb nagegaan getuigen van grote trefzekerheid, welke mij, zoals ik reeds eerder zei, tot nadenken hebben gestemd. Bij mijn onder zoek over deze wetenschap houd ik nauw keurige statistieken bij over het al dan niet uitkomen der gegevens. Indertijd was er aan het Engelse hof zo'n meneer, die dit koningshuis, zowel in staats zaken als in privé aangelegenheden, met adviezen bijstond aan de hand van de getal lensymboliek. Tot besluit wil ik de naam van ons blad onder de loupe nemen met een bijbehorende verklaring: T is 4, o is 7, n is 5, g is 3, dit geeft in totaal 19, vermenigvuldigd met 2 is 38 (im mers de titel luidt Tong-Tong). De betekenis van 38 duidt op boetedoening der gemaakte fouten, duidt op een minder goede faam onder de bevolking, geeft blijk van vergissingen en vele teleurstellingen. Voorts ook moed, durf en energie. Het heeft een sterk vertrouwen en oprecht geloof. Voor de juistheid van deze interpretatie kan ik, als buitenstaander, niet instaan. Daarvoor moet U bij onze redactie zijn. ADVIEZEN RUBRIEK (Lezers kunnen onder deze rubriek vragen aangaande persoonlijke problemen, moeilijk heden, enz., aan mij voorleggen. Voor een schriftelijke behandeling postzegel bijsluiten. Een vrijwillige bijdrage tot ten hoogste 2,50 kunt U voor deze rubriek bijsluiten). Een lezeres schreef mij: dagelijks lees ik steeds meer over de gevreesde ziekte kanker. Het lijkt mij alsof deze ziekte, niet tegenstaande de vooruitgang der weten schap, steeds meer de overhand krijgt. Zoudt U mij kunnen zeggen of het eind er van al in zicht is? Hoe staat U als psycho diagnost tegenover dit verschrikkelijke euvel? Aard en oorsprong van deze ziekte zijn nog steeds onbekend, persoonlijk zie ik deze ziekte als een planetaire ziekte, waarvan de kern van dit verschrikkelijke kwaad diep geworteld ligt in de emotionele of begeerte aard, dus gegrondvest in het astrale lichaam. Verder zie ik deze ziekte als het gevolg van de werkzaamheid van het lager concreet denkvermogen en het stimuleren van het etherisch lichaam, m.a.w. het is dus een gevolg van een nerveuze, ongelijke ont plooiing van de mens. In de esoterische leer kan men lezen: kan ker is een mysterieuze subtiele reactie op de energie van de wil-tot-leven. Die reactie openbaart zich bijgevolg in een te sterke werkzaamheid en groei van de lichaams cellen wier wil-tot-leven destructief wordt voor het organisme waarin zij zich bevinden. Verder raad ik U aan zich niet te veel met dit vraagstuk bezig te houden, want als men voor iets bang is, dan verwacht men in feite dat datgene zal komen of gebeuren waar voor men vreest. De vrees voor een be paalde ziekte is dus de zekerste weg om die ziekte te krijgen. Men roept dan alle negatieve voorstellingen omtrent het kwaad in zich op waardoor men er extra ontvan kelijk voor wordt. Opvallend is verder dat kanker in welgestel de landen, waar overvloedig eten is met welvarende tijdperken, veel voorkomt. Zul len de kiemen dus ook in ons eten zitten? Alle correspondentie over deze rubriek kunt U richten aan: H. M. Lapré, Postbox 409, Den Haag. t Zonder enige moeite het roken laten B Zonder gebruik van gevaarlijke medicijnen of surrogaat middelen nooit meer naar een sigaret verlangen Binnen luttele weken voorgoed genezen zijn van deze levensge vaarlijke verslaafdheid Volg onze dynamische kursus in RADIKALE ZELF-THERAPIE VOOR TABAKSONTWENNING De zekerste weg naar een gezonder en rijker leven Vraagt gratis inlichtingen over deze garantie-kursus aan het PSYCHO-DIAG- NOSTISCH ADVIESBUREAU Postbus 409 Den Haag

Tong Tong | 1964 | | pagina 23