I INTERFOOD-ARTIKELEN op de pasar malam csQlicante - sSpanje BOUWPLAN van ca. 200 Bungalows Bohan Makelaardij N.V. Sooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Op prachtig gelegen terrein, ongeveer 9 km. van Alicante, aan Kustweg, ca. 900 meter van zee. Geschikt voor permanente bewoning in mooiste klimaat van Europa. Prijzen reeds vanaf f 16.900,v.o.n. (alles inbegrepen). Voor een beperkt aantal deelnemers bovendien gedeeltelijke financiering mogelijk Alleenverkoop: Brigittenstraat 17 te Utrecht, Tel. 030-23341 (buiten kantooruren 020- 12 31 23). OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 0 Wanneer U de Pasar Malam van Tong-Tong bezoekt, vergeet dan niet 0 O naar de stand van INTERFOOD te gaan, waar U de navolgende artikelen O O zult aantreffen. O 8 CAPSICO (Afrikaanse Sambal) 8 0 Het aantal gebruikers van deze verrukkelijke sambal stijgt voortdurend, 0 O waardoor wij nog steeds leveren voor de lage prijs van 1,75 per grote O O jampot. 0 Wanneer U Capsico nog niet kent, vraag dan desnoods naar een proef- 0 O potje dat voor slechts f 0,50 in onze stand verkrijgbaar is. O 8 INTERFOOD'S KEUKEN TAMARINDE O 0 Dit pr.odukt is voor ons speciaal vervaardigd voor het maken van SAJOER 0 O ASEM en is voorts te gebruiken als ingrediënt in diverse Indische gerech- O ten. Het is een heel gezuiverd produkt met hoge zuurgraad, het is vol- o 0 komen ontdaan van schillen, pitten en vuil. 0 O Een grote jampot kost slechts f 1,50. O o TAMARINDOL (Vruchten-Jam van Tamarinde) g O Een heerlijke jam, speciaal ook voor lijders aan obstipatie, een jampot q g kost slechts f 1,65. 0 O Verder verkrijgbaar onze bekende INTERFOOD-SIROPEN, zoals TAMARINDO, q g GINGEROL (Gember-Siroop voor het maken van Bandrek) en Vanille Siroop, 0 O Rozen Siroop. O Paulus lezen, zich richtend tot de Galaten: „Dwaalt niet; God laat niet met zich spot ten: zo hetgeen de mens zaait, alzo zal hij oogsten." Al iaat deze oogst soms lang op zich wach ten, zij komt niettemin en U ontvangt precies wat U toekomt. Niets meer en niets minder. In latere artikelen hoop ik U hierover meer en uitgebreider te vertellen. ADVIEZENRUBRIEK (Lezers kunnen onder deze rubriek vragen aangaande persoonlijke problemen, moeilijk heden, etc. aan mij voorleggen. Voor een schriftelijke behandeling een postzegel bij sluiten. Een vrijwillige bijdrage tot ten hoogste f 2,50 kunt U voor deze rubriek bijsluiten). Een familie te R. vraagt of men bij kinderen de intelligentie op de een of andere wijze kan opvoeren of verhogen. Op deze vraag moet ik ontkennend ant woorden. Doch wanneer uw kinderen moei lijk meekunnen op school dan wil dit zeker nog niet zeggen dat hun intelligentie quotiënt „beneden het normale peil" is. Het zou immers best kunnen zijn dat er een mankement is aan het concentratie-vermo gen dat op zijn beurt weer ten nauwste samenhangt met het wils-vermogen. Wan neer ieder concentratie-vermogen ont breekt dan is zelfs de beste intelligentie van weinig waarde, daar de eigenaar er niet over kan beschikken. Voorts is ook het leertempo bij het ene kind anders dan bij het andere. Dit hangt alweer van het con centratie- en het inprentingsvermogen af. Het ene kind kan b.v. onmiddellijk 7 cijfers acher elkaar onthouden en het andere pas na enige oefening. Dit concentratie- en in prentingsvermogen is echter wel te verbe teren en op te voeren door constant door gevoerde training. Bovenstaande fouten hebben dus een grote invloed op het leer proces van uw kind en kunnen bijzonder remmend werken. Natuurlijk zult U derge lijke fouten moeilijk zelf kunnen opsporen. Dit is de taak van een psycholoog of een psychotecnische test. PARA-NORMALE GENEZING: HUMBUG OF REALITEIT! (Vervolg T.T. 15 mei '64). In het vorig artikel heb ik U er op gewezen welk een ongelooflijke kracht een gedachte impuls kan bezitten wanneer zij op een juiste wijze wordt uitgezonden. Daarom zal een positief-ingestelde persoonlijkheid nim mer deze machtige krachten verspillen aan beuzelarijen want hij weet dat de mate van het persoonlijk magnetisme ten nauwste samenhangt met de manier van denken en leven. leder mens bezit een zekere hoeveelheid magnetisme en zelfs dieren hebben deze eigenschap, enkele zelfs in zeer sterke mate. Denk maar eens aan de slang die zijn prooi hypnotiseert. Het verschil tussen mens en dier is echter dat de mens deze kracht door zijn denken en zijn wil kan richten terwijl dit bij het dier in grote mate onbe wust geschiedt. Dit bewust richten gebeurt via bepaalde zenuwkanalen, het Cerebro- Spinale en het sympathisch zenuwstelsel. Door middel van denk-impulsen wordt het magnetisme of fluïde uit een der „voorraad schuren" (plexi), die op diverse plaatsen in het lichaam zetelen, onttrokken en langs de draden van het zenuwstelsel naar een bepaald gedeelte van het lichaam gezon den. Een van onze voornaamste „voorraad schuren" is de zonnevlecht, gelegen in de epigastrische streek, vlak acher de maag holte. Wanneer U enigszins op de hoogte bent met de wijze van magnetisme overbrenging dan kunt U, bijv. een hoofdpijn in weinige minuten genezen door een eenvoudige hand oplegging. Wat gebeurt er dan in feite? Het centrale zenuwstelsel wordt door de denk en wilsimpulsen suggestief beïnvloed en langs haar zenuwbanen wordt het fluïde naar het zieke gedeelte gezonden. Natuur lijk dient op de eerste plaats een juist samengaan van het denken en willen tot stand te komen dat voor het welslagen noodzakelijk is. De vraag of er vaste regels bestaan voor het heil-magnetisme, moet ontkennend be antwoord worden. Het is een persoonlijke kracht die slechts in de praktijk en door de ervaring tot ontplooiing komt. Het is daar om de grootste onzin wanneer men beweert dat men dit door lesnemen, e.d. kan verkrij gen. Ook de uitstraling van de magnetiseurs onderling zijn verschillend. Men onder scheidt b.v. het solaire-, lunaire- en aardse fluïde. In verband met de verschillende opvattingen van de lezers op dit terrein kan ik hier niet verder op ingaan. Zij echter die meer wen sen te weten raad ik aan om het volgende boekje na te slaan: „Mysterieuze genees kunst en technische geneeskunde", door Mr. G. E. Kruseman advocaat en procu reur. Alle correspondentie over deze rubriek rich ten aan: H. M. Lapré, postbox 409, Den Haag. 25

Tong Tong | 1964 | | pagina 25