^Cerót- wenóen Beste wensen aan familie en kennissen. N. U. R. Nagel, Westerleestr. 5-IV, Amsterdam-17. Vrienden en bekenden, hier en overal, gezegend Kerstfeest en slamat Tahun Baru. Fam. Panhuyzen- Fraeyhoven, Dennenlaan 40, Harderwijk. Slamat Hari Natal dan Tahun Baru 1965. Banjak redjekie. M. H. Quitz, 2de Riemerstr. 152, Den Haag. SALON PINO wenst haar cliëntele, zakenrelaties, vrienden en kennissen een vrolijk Kerstfeest en één in alle op zichten voorspoedig 1965. Pannekoekstraat 20a - Rotterdam 1 - tel. 010-115258. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een geluk kig 1965. G. E. S. Petrus, v. Hanxleden Houwert- straat 47-1, Amsterdam-W. Beste wensen aan familie en kennissen. A. F. A. Poitier, Didamseweg 52, Zevenaar. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1965. Fam. A. F. W. Pierie, Bilderdijkstraat 102, Den Haag. Beste wensen aan familie en kennissen. A. Robertus en Echtgenote, Huize Sopo Njowo, Gorssei. Familie en kennissen een vrolijk Kerstfeest en ge lukkig 1965. H. Remezond, Vine, van Goghlaan 121 Vlissingen. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een geluk kig 1965. Piet en Hedy Riekerk-Stecher, Jupiter straat 24, IJmuiden-W. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een ge lukkig 1965. Fam. L. A. v. d. Sluys-Mouthaan, A F. C. Plantation, Greenville, Liberia. Familie, vrienden en kennissen, slamat Tahun Ba ru. M. en F. v. Slooten-v. Houthum en kinderen v. Leeuwenhoekstraat 17, Ede. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een ge lukkig 1965. Maria Small, Fridtjof Nansen 9, 's-Hertogenbosch. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een ge lukkig 1965. W. E. Stam, Joh. de Wittstr. 48, Oosterhout-N.Br. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een ge lukkig 1965. J. L. K. Sanderse, Wagenweg 8, Nunspeet. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een ge lukkig 1965. G. de Scheemaker en echtgenote, Peppelweg 90B, Rotterdam-12. Prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1965. Fam. P. L. M. Schilling, Crocuslaan 3, Bennebroek N.H., Loes Schilling, Anna v. Burenstr. 24, Leiderdorp Z.H., Willy Schilling, Olmenlaan 33, Zwanenburg. Familie en kennissen Vrolijk Kerstfeest en een ge zond en voorspoedig 1965 toegewenst. Fam. W. en S. J. Schaay-Zuyderhoff, Thomsonlaan 172, Den Haag. Amerigo e Piera Trentini di Bologna, Via Lemo- nia 1-8, Augurano a tutti gli amici olandesi buone e felici feste. Alle vrienden en kennissen slamat tahun baru. A. J. C. Tijdgat, Larixlaan 165, Rotterdam-12. Beste wensen aan familie en kennissen. Fam. J. Ulveling-Müller, Kuilenstraat 37, Rothem- Gem. Meerssen. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een ge lukkig 1965. E. J. Verbaarschot, van Mierisstraat 98, Den Haag, v/h pianostemmer techniker K. K. Knies Soerabaia/Bandoeng. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een ge lukkig 1965. Fam. A. K. Weijdemuller, Obrechtstr. 216, Den Haag. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een geluk kig 1965. P. F. Willé, Pastoor Habetstraat 2, Hoensbroek-L. Alle vrienden en kennissen slamat Tahun Baru. J. J. Wulffraat, Dr. Plesmanstraat 30, Zwijndrecht. Al onze familie en vrienden een Vrolijke Kerst en een gelukkig 1965. W. F. van Wük, Loekemanstraat 70, Den Bosch. Beste wensen aan familie en kennissen. Mevr. E. Warnaar-Brondgeest, Vereweg 32, Oostwoud-N.H. Alle vrienden en kennissen veel Heil en Zegen met 't Kerstfeest en Nieuwjaar. Zuster M. J. Wilders, Nimrodlaan 12, Hilversum. Alle vrienden en kennissen een Zalig Kerstfeest en voorspoedig Nieuwjaar toegewenst. J. van Alp hen en fam., Oude Bergerweg 2, Bergen N.H. Alle vrienden en kennissen een gezegend Kerst feest en een voorspoedig 1965 toegewenst. Fam. E. van Diggelen-Aschoff, Pres. Steijnstr. 38a, Leiden. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een geluk kig 1965. F. N. Abresch, Sloterkade 92-1, Amsterdam. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een geluk kig 1965. Fam. Beckeringh, R.R. 2 Pickering, Ontario, Canada. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een geluk kig 1965. O. en L. E. Brakkee - de Brujjne, Graaf Engelbrechtstr. 25, Oosterhout-N.B. Familie en kennissen een Vrolijke Kerst en voor spoedig 1965 toegewenst. Ph. Bodenstaff, Kerkstr. 14, Puiflijk, gem. Druten, Gld. Familie en vrienden een Vrolijk Kerstfeest en de beste wensen voor 1965. Adam Boyd en echtgen., Hogeweg 6-11, Amsterdam-O. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. H. Birzwilks-Vermeulen, Cronjéstr. 48, Nijmegen. Aan familie en kennissen een Vrolijk Kerstfeest en voorspoedig Nieuwjaar. Fam. W. F. A. Claessens, Noorderzijde 24, Den Haag. Familie, vrienden en kennissen slamat tahoen ba- roe. M. en R. Davidsz-v. d. Hoeven, Nobelstr. 8, Ede. Familie, vrienden en kennissen, slamat tahoen ba- roe. M. en F. v. Slooten-v. Houthum en kinderen v. Leeuwenhoekstraat 17, Ede. Beste wensen aan familie en kennissen. A. B. C. David, Burg. Visscherstr. 53, Ule, post Meerssen. Beste wensen aan familie en kennissen. G. M. R. Dünnwald, Linthorst Homanstr. 8, Meppel. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en gelukkig 1965. Fam. W. M. Frederiksz-Japin, W. de Zwijqerl. 12, Leidschendam Z.H. Beste wensen aan familie en kennissen. A. M. W. van Harrevelt-Dittberner familie. Caixa Postal 18091, Aeroporto Congonhas, Sao Paulo, Brazilië. Familie dan kenalan sabrapa ada slamat tahun ba ru 1965. Fam. Wilfried Hakkenberg, Coolsestraat 93 A-I, Rotterdam-Z. Beste wensen aan Families en kennissen van ons. Chr. L. A. Hendrikse, ex K.N.I.L. uit Bandoeng '48 S. L. Louwerstraat 57, Enschede. Familie en vrienden een Vrolüke Kerst en een ge lukkig 1965. L. L. W. van Hek, Ridderplantsoen 12-11, Utrecht. Aan familie en kennissen Zalig Kerstfeest en Ge lukkig Nieuwjaar toegewenst door Mevr. de Wed. J. Hoorn-Sletering en kinderen. Vlielandstr. 78 Breda. Alle vrienden en kennissen een Vrolijke Kerst en een gelukkig 1964. F. A. Hillebrandt, Hopweg 3, Tilburg. Beste wensen aan familie en kennissen in Neder land en Indonesië. J. Hoeksema, Schierstinstr. 20, Buitenvelderd, Amsterdam. Beste wensen voor 1965. Oud adres Semarang. Fam. Heijm, Dovenetelweg 45 C, Zaandam. Een sfeervolle Kerst En voor 't Nieuwe Jaar Veel goede wensen van 't van Haastert-paar! Patrijslaan 18, Huizen N.H. Al onze vrienden een VrolUke Kerst en een geluk kig 1965. Ch. A. Körnmann Rudi, Karei Doorman laan 14 A, Katwijk aan Zee. Beste wensen aan familie en kennissen. Fam. L. F. Klerks, Betje Wolffstraat 62, 's-Gravenhage. Beste wensen aan familie en kennissen. Fam. P. W. F. von Liebenstein, Emile Hupperetstraat 6, Gulpen - Z. Limburg. Beste wensen aan familie en kennissen. E. B. N. Meelhuysen, Struyckenlaan 73, Utrecht. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. Dr. M. B. E. Nilant, arts. De Lairessestraat 162, Amsterdam-Z. Rèttekèt-BOEMSlamat Tahoen Baroe dan banjak redjeki! Foto: Inst. voor Taal-, Land- en Volkenkunde. 25

Tong Tong | 1964 | | pagina 25