Piano's Tong-Tong Tienerclub Jos. van Arcken Fa. R R. GANZEVOORT door ROB DESSAUVAGIE Radio BOLLAND HEIN BUITENWEG Soos en Samenleving in Tempo Doeloe HAARLEM Hij heeft het razend snel gedaan! Want de ze twintig-jarige knaap is het dan toch ge lukt om in zeer korte tijd een veel gehoorde en geziene vocalist te worden. Daarom hier zijn foto en biografie: echte naam: Ronald E. Tober geboren: 21 april 1945 in Bussum tijdelijk adres in Nederland: Singel 66, Bus sum, tel. 02950/19600 opleiding: High School te Albany, U.S.A. en Conservatory of Troy, U.S.A. stem: bariton instrument: piano eerste optreden: op 9-jarige leeftijd in Al bany eerste grammofoonplaat: 1961 (USA) "Who taught you how" optreden in de film: "Route 66" optreden TV in de USA: NBC, New York en WAYC, Pittsburgh onderscheiding: Junior Award in 1962 fanclub: Ronnie Tober Fanclub met 15.000 Amerikaanse (voornamelijk meisjes) leden. favorieten in Nederland: Willy en Willeke Alberti toekomstplannen: voorlopig in Nederland blijven optreden en wil graag zijn ouders naar Nederland laten overkomen voor fa miliebezoek en een lange vacantie Phonogramplaat: "Voor jou" en "Iedere a- vond" met het orkest van Jack Buiterman. Jammer dat hij niet meer succes had bij de Nederlandse strijd om uitzendig naar het Eurovisie Songfestival in Napels maar waar schijnlijk is daarbij ook wel een punt ge weest dat zijn Nederlandse uitspraak een "tikkie" Amerikaans aandoet. Overigens vond ik zijn presentatie leuk en spontaan al geloof ik persoonlijk dat zijn sterke punt het zingen van musicals is want volume heeft de knaap! Dutch Swing College "Life"-opname in Den Haag. De DSC-Band, die eind Januari per BOAC naar het Verre Oosten vertrok (hier dan meteen antwoord op de vorige prijsvraag!) heeft zoveel succes met zijn platenverkoop- vooral ook in het buitenland - dat Philips besloten heeft weer een LP op te nemen met publiek. De opname zal 's-avonds op 24 maart a.s. gemaakt worden in Dans school v.d. Meulen op de Laan van Meer- Stationsweg 143 1 Tel. 601703 4 Den Haag NIEUWE sorte ing Guitaar- en Country Western platen: L.P.s o.a. George Jones en Melba Mont gomery in duetten. Johnny Cash. Hank Snow Chat At kins instrumentaal. Singles o.a.: nieuwe Tielman Brothers en Tribute to Jim Reeves door Larry Cunningham Bestell'ngen worden prompt verzorgd. Al leen onder rembours Voor OMEGA HORLOGES naar Laan van Meerdervoort 520 Den Haag - Telef. 33 64 41 Rortnie Tober dervoort in Den Haag wat bij de meeste DSC-fans nog wel bekend zal zijn als het voormalige "Gaillard". 's-Middags van de zelfde dag (maar dan zonder publiek) zai er tevens een E P. van de band worden opgenomen die aansluit bij de dan pas vol tooide Verre Oosten Tournee van het or kest. Daar zal dan tevens in opgenomen worden het nieuwe DSC nummer "Flying Far East" welk nummer Peter Schilperoort op verzoek van de Engelse Luchtvaartmaat schappij BOAC heeft gecomponeerd. Ove rigens is het, meen ik, de bedoeling dat deze hele E.P. in het kader van de lucht vaart zal staan zodat alle vier titels het woord "Fly" zullen bevatten. Polydor zelfstandig in Nederland Polydor, dat voorheen in Nederland verte genwoordigd werd door Siemens, is nu een zelfstandige "toko" geworden in Nederland met een eigen opname en produktieappa- raat. Ik ontving het eerst verschenen Ne derlandse repertoire dat bevatte: Anita Leys: "Tranen zal ik om je huilen" en "Nu ben ik je kwijt", Cora Konings: "Ik zal altijd op je wachten en "Op 'n dag", The Twin Sisters: "Ik verloor die ring en Een kruisje van goud", Duo de Koning: "Twee paar kinderogen en Er staat een houten kruis", Leo Kuysters; "Wat is het leven" en "Ik zal wel gireren" en de door mij reeds eerder aangekon digde opname van: The Riats "Riat shake" en"Forget her". Verder ontvangen nieuw repertoire: The Lords. "Rodeo" en "Teddy bear's pic-nlo (decca) Marita en Quita (De Marechita's): "De Kretschma en "Doffe ogen", (decca) Bert Berns Prod: "Baby please don't go" en "Gloria" (decca) Alex Murray Prod. "Go now" en "It's easy child (decca) johnny and his cellar Rockers: "I love you en "Why" (decca) The Blue Diamonds: "Mona" en "Als de sterren flonkrend aan de hemel staan" (decca) Lucille Starr: "Crazy arms" en "Colinda" (london) Weer plaat-win-mogelijkheden: Daar de vorige oplossingen nu nog niet binnen zijn worden de prijswinnaars de vol gende keer vermeld. Nu dus weer eens een vraag, waarvoor de oplossingen worden verwacht vöör 10 maart bij: Rob Dessauva- gie - TTTclub - Prins Mauritslaan 36, Den Haag: "Wie zijn J, L. en de J. J.'s?" Totde volgende TTT club. Hein Buitenweg verzocht ons hartelijke dank te willen overbrengen aan allen, die gevolg hebben willen geven aan zijn in ons blad gedaan verzoek, hem voor zijn in bewerking zijnd boek foto's van festiviteiten en andere gebeurtenissen het soosleven betreffend, in bruikleen te willen afstaan. Mochten er onder onze lezers zijn, die in middels nog aardige, goed reproduceerbare foto's hebben opgediept, dan houdt hij zich voor toezending daarvan graag aanbevolen. Ook foto's van feestelijkheden in de grote hotels, die op dit gebied in latere jaren de sociëteiten grote concurrentie aandeden - Des Indes, Homan, de Simpangclub e.a. - zullen bijzonder welkom zijn. Ten slotte Buitenwegs geeuwhonger naar sappige soosverhalen en anecdotes is nog lang niet gestild Zijn adres is: Abrikozenstraat 222, Den Haag. Tel. 0 70-33 99 58. Speciale aanbieding in enkele bijzonder mooie bespeelde Volledig gereviseerd Levering franco door geheel Neder land met 5 jaar garantie. Betaalbaar in termijnen vanaf ƒ23,19 per maand. Te bevragen: Westerhoutpark 11 - Tel. 02500-19480 17

Tong Tong | 1965 | | pagina 17