vwo. Neen, niet de echte Pasar Baroe van toen vroeger, maar toch ook één die U beslist een Goudbrocaat uit de Libanon, rood, bezoek moet brengen. Op de Pasar Malam van Tong Tong op 30 juni, 1, 2 en 3 juli a.s. in Houtrust (Den Haag) kunt U weer eens gezellig pasarren, want Tjalie heeft in alle landen, die hij op weg naar Indonesië aandeed exclusieve Oosterse artikelen ingekocht. Kipas, kipas, uit In donesia, kleurige waaiers met een heilwens in rose en geel uit Thailand. Prijzen 1,75 en 2,50 Of wat denkt U van een echte haremring? En dan is er voor de heren een authentieke ^abische hoofdtooi. Zéér exclusief! Van Bali stuurde Tjalie een grote collectie origi nele zilveren sieraden. Oorknoppen 4,50 en 6,ringen 12,50 en 17,50) (zie tekening), armbanden in verschil lende uitvoeringen (vanaf 7,50), sierdoosjes (van af 7,50) Ook het meer huishoudelijke gen re is ruim vertegenwoordigd: koe- koesans, tetampah's, tjobeks met oelekans, toemboekans, grote en kleine tanggoks, Chinese eetser viezen, saté-stokjes, alles tegen zeer redelijke prijzen. groen, zwart, geel Stola's, avondtasjes, hand- geborduurde stoffen en sari's uit India, wees er snel bij, er is maar 'n beperkte voorraad. Prijzen vanaf 12,50 Ook verkrijgbaar zijn houtsnijwerk sierkurken; 1,75; bladwijzers van karbouwenleer, vanaf 0,75. Wajangfiguurtjes vanaf 1,00. Schildpad leren bladwijzers en wa jangfiguurtjes vanaf ƒ1,00 Speelgoed-slangen, pak ze bij hun staart en ze kronke len zo écht als een slang. Vanaf 1,50 Het plaatje boven is een vliegendeksel. Ze zijn er in allerlei kleuren en in 2 ma ten ƒ2,25 en 3,75) en ze zijn ook heel goed te gebruiken als lampekap. Uit Thailand kwamen bakoels van héél klein (4 cm doorsnee) tot heel groot. Te gebrui ken als pindastel, broodmandje, fruitschaal, presenteerblad. Verschillende prijzen. Of wilt U liever een batiksarong: 25, beschilderde kena- riepitten vanaf ƒ1,50 oenen ringen: ƒ0,75; een met spiegeltjes geborduurde thee muts uit India, ƒ17,50; poppen in klederdracht (India, Malaysië) of kleine houten figuurtjes (zie tekening): koopvrouwen 2, of mannen met een pikoelan 3,Het is er allemaal in de gezellige Pasar Ba- roe van Tong Tong! Komt U vooral eens kijken naar onze speciale collectie "Stone-rubbings", afbeeldin gen van tempelreliëfs op rijs tepapier. In verschillende kleu ren, uitvoeringen en maten. Ingelijst of alleen met passe partout. Vanaf 6, En dan te bedenken dat wat op deze pa gina staat maar een kleine keuze is, van wat er te koop zal zijn. Komt U dus zelf maar eens uitzoe ken, de eerste dag al, want het is alle maal snel uitver kocht! woensdag 30 juni van 14-23 uur donderdag 1 juli van 11-23 uur vrijdag 2 juli van 11-24 uur zaterdag 3 juli van 10-02 uur 's nachts HOUTRUST - DEN HAAG 11

Tong Tong | 1965 | | pagina 11