Radio BOLLAND KERMIS OP DE PASAR MALAM Vervolg van pag. 17 het plaatje (kosteloos) aan te vragen bij de NJHC - Prof. Tulpstraat 4-6 te Amsterdam. Gezien de reeds binnen gekomen fanmail hebben The Revolts hier ook weer veel succes mee. Helaas is de Polydoropname van The Re- volts, waarop zij samen met Laura Bordes (momenteel onder de top tien met "Witte duif") Bengawan Solo en Waktoe potong padi zullen opnemen uitgesteld tot 16 au gustus, zodat deze wel niet voor half sep tember in de winkels zal verschijnen. Ik houd jullie op de hoogte! The Deejays. Ik trof bij een platenmaatschappij de vrou welijke (slanke, blonde goeduitziende) ma nager van de Engelse beatgroep The Dee jays die internationaal maar vooral in Scan dinavië enorme successen boeken. Carola Lundström, zo heet de blonde fee, gaf mij uitgebreid documentatie materiaal van de groep zodat ik in een van de volgende nummers hier zeer uitgebreid op terug kom. Wel kan ik nu vast verklappen dat the Dee jays heel binnenkort op ons TV scherm zullen verschijnen. Op de plaat is reeds verschenen: Long tall shorty, I can tell, Farmer John (hun grote succes) I just can't go to sleep, Blackeyed woman en I'm a Hog for you baby. Stationsweg 143 - Tel. 601703 - Den Haag Heeft U reeds het grote sukses van de Pasar Malam: Es Lllin a.z. Sarlnandé. Bij De Evergreens f 3,95 Nieuwe L.P.: Rudy van Daim f 9,90 o.a. Bengawan Solo; Slendang Soetra; Goro Goro Né. Gründig bandrecorders met f 100,korting Bas F - recorderbanden met 20% korting. Verzending onder rem bours door heel Neder land. Uw rijbewiis A helemaal gratis (tot f 250,bij de nieuwste 18 pk ELITE supersport o.h. camshaft (135 km/u.). Uit gerust met "bubble tank", dubbele raket- uitlaat, chroom voorvork, instelbare "swing- arm"-vering, valstroomcarburateur, hak-teen -snelschakeling enz Rijdt motor, wees sportman en vraag even kleurenfolder TT met "veiliger dan contant" schema f 490,direkt) en/of inruil-tax-rapport (ook v. bromfiets) en/of AVV-motorspaarpolisbro- chures (3% rente) en GRATIS showroom- reischeque aan Moto Ducati Import voor Nederland: N.V. Motim, Maassluis Tel. 0 1899 - 2452. Showroom bij station Vlaardingen-OOST Ook zaterdags tot 17 uur. Nog een keer Pasar Malam 1965. Op 21 juli zond Radio Veronica in het pro gramma "Reizende juke-box" weer een aan tal interviewtjes met teeners uit, welke Su- handi op de Pasar Malam maakte (zie plaat je). Laten wij, ondanks alle sombere be richten hopen dat Veronica voorlopig niet uit de ether verdwijnt; het zal een heel ge mis zijn om niet meer dat station op te kunnen zetten als je alleen maar muziek wilt horen of ons indische uurtje. Ik wilde hier ook even mijn verontschuldi gingen aanbieden aan Peggy Koot, die ik in het vorige nummer van Tong Tong vertelde dat wij haar gemist hadden bij de prijsuit reiking op de Pasar Malam. Maar de schuld ligt geheel bij ons, zij had n.l. geschreven dat zij verhinderd was maar haar brief was - in de drukte die vlak voor de Pasar Ma- lam heerste - verdwenen tussen de post voor het volgende nummer. Sorry Peggy ik heb je inmiddels een platenbon toegestuurd dus die zul je inmiddels wel hebben ont vangen! Oplossingen prijsvraag: Goede inzendingen hadden het antwoord: "Dzjes zien": Pim Jacobs, "Jazz scene": Oscar Brown Junior. De winnaar - na loting als gewoonlijk - was deze keer: Richard Lewis Hoogeveenlaan 149 - Den Haag Nieuwe (plaat)winstmogelijkheid: "Noem tenminste drie deelnemers (neem- sters) van de nederlandse ploeg die dit jaar - alweer - het Knokke songfestival won". Antwoorden svp vóór 10 augustus aan Rob Dessauvagie - p/a Tong Tong - Prins Mauritslaan 36 - Den Haag. Quartet Irama Baru. De leider van dit ensemble is pianist-com ponist-arrangeur Harry Gaarenstroom, die tien jaar van zijn leven in Indonesië door bracht en daar uitgebreid de verschillende muziekstijlen bestudeerde. Met Henk van Stiphout, fluit; Eddy Esser, gitaar; Joop de Roo, bas; en Evert Overweg, slagwerk speelde Harry Gaarenstroom een speciale LP vol met veertien mooie Maleise melo- diën onder de titel "Old favorites". Totde volgende keer. ROB. Achter in de Houtrusthal staan op de Pasar Malam de intussen reeds bekend geworden groen omzoomde standjes met de kermisat tracties. Voor de standjes schuivelen men sen, velen van hen Tong Tong-lezers, van elke leeftijd. Vader zien we z'n hart opha len bij de schiettent, moeder staat een gokje te wagen bij het rad van avontuur, want ze wil persé zo'n mooie beer mee nemen, en zoon of dochter probeert het geluk met hengelen of pijldraaien. Even later wordt moeder aan haar jas getrokken, terwijl het rad net z'n laatste rondje draait om het winnende nummer aan te wijzen. "Mam, mag ik zo'n speldje..." "Even wach ten jo, moeder wint misschien wel zo'n mooie beer voor je...!" En zo is het vier dagen lang door gegaan... In het eerste standje zagen we veel mensen belangstellend bij de "tropische planten- stekken" staan kijken...en er zijn er vele van eigenaar verwisseld! Wist U dat al deze attracties op de Pasar Malam werden verzorgd door een enthou siaste jeugdbeweging in Den Haag? Dat doen ze nu al voor de derde maal! Het eerste jaar in 1963 deden ze dat met één standje, nl. enveloppentrekken, het tweede jaar met vijf standjes, (enveloppentrekken, pijldraaien, rad, ballengooien en lichtspel) en nu dit jaar waren het 12 attracties. We hopen het volgend jaar weer te komen Weet U dat U met Uw deelname een zeer goed doel steunde? Deze jongerengemeen- schap is de laatste jaren hard bezig om een bedrag van 25.000,bijeen te brengen voor de verbouwing van een nieuw te be trekken pand. Daarbij probeert zij met haar attracties het nuttige met het aangename te verenigen! De kans op prijzen is groot, Om U een voorbeeld te noemen: er werden aan het rad steeds vier of vijf prijzen ver loot. Elke ronde had 33 meespelenden. Dat is een kans van 1 op 8 of 1 op 7! Enorm hoog! Onze beren vormen een attractie op zich zelf! Weet U dat deze beren elk jaar spe ciaal uit Oost-Duitsland worden geimpor- teerd door een Belgische firma? Er is geen fabriek in Nederland die zulke mooie beren maakt! Alleen was het jammer dat we er te weinig hadden. We zullen deze les voor volgend jaar in onze gedachten houden! ZE ZIJN NU AL BESTELD!!! U zult, als U het programma (Boekoe Pien ter) hebt gelezen, een van de attracties hebben gemist. MONTE CARLO (speelauto maten) is helaas moeten vervallen doordat de firma die ons deze automaten zou ver huren ons in de steek heeft gelaten. Dat maken we volgend jaar goed! Bij alle attracties zullen er heus wel eens fouten gemaakt zijn! Temeer daar er achter de standjes jongelui staan die anders op school zitten, of op kantoor of fabriek wer ken. Voor deze foutjes maken we ons ex cuus. Lees verder volgende pag. Suhandi van Radio Veronica in gesprek met enkele tieners op de Pasar Malam. 18

Tong Tong | 1965 | | pagina 18