Tonggèrèis m Vreemde woorden Radio BOLLAND Vervolg van pag. 19 bij Cyril Stapleton's Showband. Hij is de culturele figuur van de groep want hij houdt o.a. van Mozart en Shakespeare. Bovendien is hij liefhebber van Italiaans eten en melk (echt waar). Sologitaar: Pete Clinton - in Londen gebo ren op 19/7-1941. Pete werkte vroeger met versterkers en electronica in een herstel werkplaats en leerde zodoende verschillen de gitaristen kennen voor wie hij reparaties verrichtte. Hij werd wild enthousiast voor de gitaar met alle technische mogelijkheden en werd later de oprichter van The Blue Tays waaruit uiteindelijk The Deejays ont stonden. Pete houdt van platen van o.a. Sammy Davis, The Beatles, Ray Charles en The Beach Boys, hij wacht op een (blonde, zei hij) toekomstige moeder voor de vele kinderen die hij wil hebben! Basgitaar: Buzz Nelson - 25/3-1941 ook in Londen geboren. Zijn vader en moeder zijn resp. grieks en turks wat de oorzaak is van zijn exotisch aandoende voornaam. Hij bracht zijn jeugd door op Cyprus en ging - nadat de familie naar Engeland was ver trokken - les nemen op The Royal Academy of Dramatic Arts en later op Weber Douglas Academy of Dramatic Art. Toen hij 17 was begon hij bas te spelen terwijl hij toen ook werkte als stuntman voor TV en film. Daar zijn vader kleermaker is en hijzelf verzot op goede costuums deed hij ook werk in de modebranche. Hij kwam bij The Deejays doordat Pete Clinton zijn telefoonnummer vond in een van zijn oude adresboekjes. Hij houdt niet van scheren, naar de kap per gaan (wat nu goed uitkomt) en brieven schrijven, maar hij is een fervent sportman die het uiterste vraagt van zijn Volvo sport P1800. (hij is graag vergezeld in deze Volvo door blond). Drums: Erie Morgan - geboren in Salis bury 27/8-1943. Erie kwam met zijn ouders naar Londen toen hij 12 was. Zijn vader is saxophonist en het was dus logisch dat Erie ook in de muziek terecht zou komen. Op zijn 13e verjaardag kreeg hij een drum stel en hij studeerde toen al 4-5 uur na schooltijd (arme buren!) Zijn eerste job als muzikant had hij op een boot naar Austra lië en de USA en toen hij terug was las hij een advertentie in The New Musical Express en kwam zo bij The Deejays te recht. Zijn grootste probleem is vroeg op staan en hij reist graag, bovendien is hij de vaste chauffeur van de groep. Voor de variatie heeft hij geen voorkeur voor blond maar heeft domweg interesse voor lief, goedgekleed, en trouw. Fanclub: Tommy Sjölen 3 - Tumba - Sweden. Overgardsvagen Uitslag prijsvraag: Als winnaressen kwamen uit de bus: Onnie Horn - Argentiniëstraat 15 - Oranje stad op Aruba en (alweer een Zwartjes!) Ilse Zwartjes - Stoutstraat 16a Overschie - R'dam 8. Bengawan Solo (The Young Savages) is onderweg. i.v.m. de vacanties is de volgende prijs vraag voor de gehele maand - in het vol gende nummer dus geen uitslag of nieuwe prijsvraag maar pas in het nummer van 15 september a.s. - hier gaan we: "NOEM ZOVEEL MOGELIJK ARTIESTEN OF MU SICI DIE NUMMERS VAN The Beatles op de plaat hebben gezet". Oplossingen vóór 10 september aan Rob Dessauvagie - P./A. Prins Mauritslaan 36, Den Haag. Een prettige vacantie en...tot de volgende keer. ROB. rHMPtr: S Buddy (mijn jongere broer,) indertijd Budje, een joch van 8 - 9 jr, was in de na-oorlogse jaren zo'n manusje van alles. Kwam hij van school, dan was het eerste wat het arme joch in stof en verzengende hitte moest doen - ijs zoeken, dat toen nog al schaars te verkrijgen was - het werd soms een urenlange fietstocht, eer hij met een blokje ijs, dat bij aankoop ferme afme tingen had, weerkeerde, maar op een gulle 50 ets. voor een smakelijke bungkusan asi- nan of een glaasje es dogèr op de hoek, kon hij na afloop immer rekenen, wat hem met het feit verzoende. Ook werd hij er altijd op uitgestuurd om de verschillende bioscopen van Menteng tot Tjikini af te lopen, om ons verslag uit te brengen (via platen en opschriften,) welke Bios een evt. bezoek waard was, waarop bij de eerstvolgende Zaterdag hij prompt als eerste aan het loket stond om zodoende voor ons de beste plaatsen via voorver koopkaarten te bemachtigen. Hij kwam dan thuis met wilde verhalen: dat in de Garden Hall Cary Cooper de hoofdrolspeler was in High Noon, of Men teng de primeur had van "De zwarte Roos" met Tyronne Power in de hoofdrol. Deze spelers, indertijd grote favorieten van het witte doek, werden door ons naoorlogse - teenagers, druk besproken, zodat het onze 8-jarige broer geen moeite kostte deze na men tot in de perfectie uit te spreken... Maar op een dag draaide er volgens zijn zeggen, een uitzonderlijke goede film, waar van acht dagen achtereen de kaarten reeds uitverkocht waren... Op onze vraag, wat voor één het dan wel was... kwam het aar zelende antwoord: "IEL TJET BIE" Heeft U direct begrepen, dat het "I'LL GET BY" moest zijn???...wij echter hadden er eerst de "Java-Bode" voor nodig, om achter Budjes bedoeling te komen! ASIATI. VRAAGT Uw winkelier naar CAPSICO J de Afrikaanse sambal van Interfood per jampot 1,75 Fabriek te Beesd, telef. 0 3458 - 580 The Deejays in een aanvallige houding. Stationsweg 143 - Tel. 601703 - Den Haag Heeft U reeds het grote sukses van de Pasar Malam: Es Lllin a.z. Sarlnandé. Bij De Evergreens f 3,95 Nieuwe L.P.: Rudy van Daim f 9,90 o.a. Bengawan Solo; Slendang Soetra; Goro Goro Né. Gründig bandrecorders met f 100,korting Bas F - recorderbanden met 20% korting. Verzending onder rem bours door heel Neder land. 20

Tong Tong | 1965 | | pagina 20