Radio BOLLAND WENCKE MYHRE OP GRAND GALA DU DISOUE Vervolg van pag. 19 HET LAKKEN. Je begint met een basislak, waarover een of twee laagjes blanke of gekleurde lak. De nagel moet altijd gelakt worden van onder naar boven, vanaf de nagelriem tot aan de top en je moet dat doen in twee of drie snelle, lange streken. Wil je de nagel langer laten schijnen, dan aan beide kanten een hèèl smal streepje onbedekt laten. Mislukt er een nagel dan maar met een de zaak eraf halen met een watje ace- ton, want kliederen over de mislukking heen levert meestal geen resultaat op. Het wordt er alleen maar nog lelijker van. En vergeet nooit dat nagels, waarvan hier en daar stukjes lak zijn afgebrokkeld er bijzonder slordig uitzien. Zorg dus dat je zoiets di- rekt verhelpt. DE KLEUR. De kleur hangt natuurlijk helemaal van je eigen smaak en type af. In het algemeen kun je de hèèl helle kleuren het best be waren voor een feestje 's avonds. Maar welke kleur je ook kiest, het mooiste is het, als je lipstick dezelfde kleur heeft als je nagellak. Er bestaan trouwens tegen woordig bijna geen merken lipstick meer, waarbij je niet dezelfde nagellak kunt krij gen. Goed en verstandig kiezen is de boodschap, ook al bij tieners. Dat je lip stick en je nagellak hooit mogen vloeken bij je jurk, is iets, dat jullie zeker wel zelf begrijpen. VRAGEN van tienermeisjes over verschil lende onderwerpen kunnen jullie opzenden aan Millie. Ze worden in het volgende nummer beantwoord. Succes, vrouwen! Tot het volgende praatje-onder-mekaar! MILLIE AAN ALLE TONGGERETS. In het volgende nummer ver schijnt een belangrijke medede ling aan alle tonggèrèts. OPGELET DUS DE VOLGENDE KEER. Millie en Rob Stationsweg 143 en 77 Den Haag - tel. 070 601703 - 601512 Thans leverbaar: Nieuwe L.P. Javalins f 18,50 en eveneens Nieuwe L.P. Leo Spel Nieuwe single Tielman Brothers: V/IARIA f 3 95 Nieuwe L.P.Gamelan v. Java o.l.v. Raden Tumenggung Warsodiningrat f 17,50 Stationsweg 77 - Den Haag - Speciaalzaak voor goedkope L.P.'s van goede artiesten In goede kwaliteit. 18 jaar oud is zij en 1.64 mtr. lang. Heel Noorwegen ligt aan haar voeten. Zij had maar weinig tijd nodig om haar geboorte land Noorwegen te veroveren en is ook stellig van plan om in Duitsland helemaal aan de top te komen wat haar niet al te moeilijk schijnt te vallen want zij is al hard op weg. Haar uitgesproken charme en ge voel voor humor zijn belangrijke pluspunten die veel gewicht in de schaal leggen bij Wencke Myhre het succes van haar eerste Duitse gram mofoonplaat. Toen Wencke in haar woon plaats Oslo voor het eerst aan een ama teurwedstrijd meedeed duurde het maar heel even of zij had het publiek in de zaal op haar hand. Bovendien was bij haar geen spoor van plankenkoorts te bemerken of van andere beginnerskwaaltjes. Waarschijn lijk zal hierbij wel een rol spelen het feit dat zowel haar vader als haar broer Reidar mu sicus zijn. Sinds dit eerste succes volgde tournee op tournee en zij heeft dan ook al twee zilveren platen aan de muur van haar kamer hangen. Ook in films en voor de TV werd door haar opgetreden en hoe zij dan ook nog de tijd vindt om haar studie door te zetten is mij een raadsel maar het lukt haar en de studieboeken gaan mee op reis. Wencke wil n.l. medicijnen gaan studeren. Een van haar plaatjes: "Sprich nicht drüber' en "Wann fangt bei dir die Liebe an". Op 2 oktober zien wij haar voor ons aller kastje want dan is zij één van de interna tionale topattracties op het Grand Gala du Disque waar ook optreden: THE CARAVELLES. Andrea Simpson, 19 en Lois Wilkinson, 20, vormen samen dit bekende duo. Deze beide Engelse meisjes werkten als stenotypiste voor een aannemingsmaatschappij voor zij samen de stap naar het toneel waagden, (begin 1963). Zij deden als kinderen al aan muziek, Lois speelt ook gitaar en Andrea begon al op zevenjarige leeftijd met clari- netles. Terwijl zij op kantoor zaten bleven zij spraak en zanglessen nemen. Zij begon nen hun carrière met folksongs en hun 20 eerste grote succes werd "You don't have to be a baby to cry" welk plaatje hoog ge noteerd stond in de Engelse polls en het ook goed deed in het buitenland. Zij kwamen ook aan de top in Noorwegen en Zweden (waar zij voor de TV en per soonlijk optraden) en in Finland. Eind 1963 werd "You don't have to be a baby to cry" een topper in de States waar het plaatje 13 weken onder de top 100 voorkwam. The Caravelles wonnen daarmee The Cash Box International Silver Trophy. Hun eerste LP werd uitgebracht en zij traden persoonlijk op in de Verenigde Staten. De volgende hit van The Caravelles werd "Have you never been lonely". In 1964 kwamen zij onder wereldcontract bij Polydor en de eerste opnamen van deze nieuwe samenwerking zijn veelbelovend voor de toekomst. The Caravelles houden van Amerikaanse jazz en blueszangers en zangeressen als Billie Holiday, Lambert, Henricks and Ross. An drea houdt van: Paardrijden, zonnebaden en schaatsen en Lois van: portrettekenen, lezen, gitaarspelen, tennis en reizen. Oplossingen prijsvraag. Daar de antwoorden op de "Tony Nolte- hammondorgel" vraag op het moment dat dit nummer ter perse gaat nog niet allen binnen zijn deze keer geen prijs. Wel een nieuwe vraag die weer winstkansen op een grammofoonplaat geeft: "Wie kreeg de Edi son 1965 voor Nederlandse jazz?" Oplos singen graag voor 10 oktober a.s. aan Rob Dessauvagie - Prins Mauritslaan 36 te Den Haag. Ontvangen nieuw repertoire: philips: Papa Gay Pohl's Low down blues group (winnaars Loosdrechts jazz concours) Lucille Starr en Bob Regan met Wayward Wind en Don't let the stars get in your eyes. philips: Liesbeth List met Va-t'en loin, en Voyage de noces. philips. Swiebertie met Voor een snipperdag met zon en Tom-diedeldom. decca. Ria Valk met Als ik golven aan het strand zie, en Saloniki. decca Trea Dobbs met In the chapel in the moon light, en Where are you now. philips: Conny van den Bos Je doet me pijn en De Zomerwind. philips: Ronnie Tober Wat was jouw bedoeling en Slapeloze nachten. philips Mystery Inc. met This strange effect en Sophietje. philips: Andy Star and the Stripes: I love you more and more every day en No wedding today. philips: Willeke Alberti: Talisman en Waarom zijn je brieven zo kort. london: Roy Orbison: Ride away en Wondering. en twee LP's: fontana: Gospeltrain "Black nativity" door the bekende gospelgroep die wij ook op onze TV zagen en verve: Soul Sauce/Cal Tjader. Een voor mij uiterst fijne LP yan vibraphonist Cal Tjader met een keur van medewerkers die een keur van jazzy bewerkte latin american nummers spelen. Een plaat die ik over tien jaar nog met even veel plezier zal draaien, totde volgende keer, ROB

Tong Tong | 1965 | | pagina 22