HEEFT U AL ZO'N PLACE-MAT CADEAU GEKREGEN? (een linnen place-mat in exclusief Tong Tong dessin met bijpassend servetje) IN 52 WEKEN DE WERELD ROND Ill*' BESTELBON oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Deze linnen placemat werd speciaal door Rogier ontworpen voor die Tong Tong abonnees, die Tong Tong keuken kalenders bestelden. Langs de rand het bekende parang-roe- sak motief in donker- en lichtgroen, rechts in de hoek een kebogan (Bali- sche offerande) in fris rood, donker- en lichtgroen en bruinrood. Dezelfde mo tieven herhalen zich op het servetje. De formaten zijn: placemat: 31 x 45 cm, ser vetje: 31 x 31 cm. Ook U krijgt gratis zo'n placemat thuis gestuurd, wanneer U 3 Tong Tong Keu kenkalenders tegelijk bestelt. Maar wat is de Tong Tong Keukenka lender nu precies? We zouden haast wil len zeggen: een "round-the-world"-tic- Ket, m.a.w. met de Tong Tong Keuken kalender reist U met Uw hele gezin Geen tijd en geen geld voor zulke es capades? Hoeft ook niet, want voor maar f 7,50 wordt U de eigenaar van de Tong Tong Keukenkalender 1966 en deze ka lender bevat namelijk ruim: 75 internationale recepten (w.o. natuur lijk een aantal Indische!), die werden in gestuurd door Tong Tong abonnees over de gehele wereld. Van Hawaii naar Ja pan, van Engeland over Duitsland naar Griekenland, in een wip van Nederland naar Curagao en van daar naar USA of Venezuela, het gaat allemaal zonder een spatje moeite. Eén blik op de Keuken kalender en U zegt: "Kom, vandaag maar eens pisang goreng op z'n Marok kaans" of "MMmm...Kerrie Kip Garni uit Nigeria, dat is lekker!" VELE VOORDELEN Maar afgezien van al dit extra-lekkere, biedt de kalender allerlei andere voor delen. In de eerste plaats moet U tóch een kalender in huis hebben, waarom dan niet deze, met iedere week een nieu we fleurige tekening, met naast iedere dag notitieruimte, met handige tips, met de al eerder genoemde recepten, die, héél handig, in een gratis erbij geleverd mapje kunnen worden opgeborgen, zo dat U een origineel kookboekje ervan over houdt. WEDSTRIJD Bovendien is aan de kalender een wedstrijd verbonden, dat wil zeggep ie dere kalender bevat een wedstrijdformu lier, zodat U wanneer U aan de wed strijd deelneemt kans heeft op een eer- ste prijs van f 100,terwijl er ook nog een tiental prijzen is van elk 10, Het formaat van de kalender is 27y2 x 22 cm, het aantal bladen is 60. En, wat misschien vooral de heren belangrijk zullen vinden: ook de Javaanse Pasar dagen staan vermeld. De prijs is, zoals gezegd, f 7,50 per stuk. Maar wanneer U drie kalenders tegelijk bestelt en betaalt, krijgt U 10% korting en bovendien nog een linnen place-mat met bijpassend lin nen servetje beide in exclusief door Ro gier ontworpen Tong Tong dessin, ca deau, winkelwaarde: f 3,95. Met korting komen drie kalenders U dan op 3 x 6,75 f 20,25 te staan. Het aantal voorbestellers, dat zijn dus die abon- abonnees, dat reeds vóór U bestelde is bijzonder groot. In verband met dit grote aantal verzoe ken wij U vriendelijk in de bestelbon aan te geven of U de kalenders voor Kerst, Nieuwjaar of Sinterklaas wenst te ontvangen. Dan kan de verzending worden verdeeld in 3 groepen. Het is dus zaak, dat U zo spoedig mo gelijk bestelt, want het is nu voor de post een drukke tijd. Hoe eerder wij Uw bestelling hebben hoe eerder wij die in orde kunnen maken. De bestelbon hieronder kunt U uitknip pen of overschrijven. O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O Aan Tong Tong, Afd. Verkoop, Prins Mauritslaan 36, Den Haag. Stuur mij: 1/2*) ex. Keukenkalender(s) a 7,50 f 3/... (of meer) ex. Keukenk. a f 6,75 f Gaarne ontvang ik de kalenders vóór: Sinterklaas/Kerstmis/Nieuwjaar Het bedrag ad. f zal per giro (No. 6685/ postwissel/bank worden betaald. Bij iedere derde tegelijk door mij bestelde kalender ontvang ik van U een linnen place-mat met bijpassend servetje cadeau. Naam: Adres: Woonplaats: (Handtekening) Doorhalen of invullen. 13

Tong Tong | 1965 | | pagina 13