6 kerst- en nieuwjaarskaarten f3,50 Hoogtij in aantocht f Als U dit jaar Uw kerst- en nieuwjaars kaarten nog niet heeft gekocht, neemt U voor de verandering dan eens deze Tong Tong-serie van 6 dubbele kaarten. Géén traditionele sneeuwlandschapjes, géén kerst klokken of hulst, maar Oosterse motieven, die toch de kerst- of nieuwjaarsgedachte vertolken of zuiver decoratief zijn gebruikt. Elk van deze 6 kaarten zal in de stroom van geïllustreerde heilwensen, die éénieder in deze tijd van het jaar ontvangt, op een aangename manier opvallen. Alle kaarten worden geleverd met bijpassende witte en veloppen. Meer bijzonderheden van de hier bij afgebeelde kaarten, v.l.n.r. 1. KEBOGAN, Balische offerande, formaat 141/2x23 cm, in de kleuren: rood, groen, bruin en zwart. 2. TWEE PAUWEN, een Javaans batikmotief, formaat 14y2x23 cm, in helderblauw en beige. 3. EEN PAPOEA'S BAMBOE-ORNAMENT, stammend uit de Geelvinkbaai, Nieuw Guinea, formaat 10x22 cm, in de kleu ren: roze, blauw en paars. Ja hoor, mevrouw, U hebt écht nog wel even de tijd. Maar, zoals U hiernaast kunt lezen, de tijd vliegt. En in alle winkels bren gen bonte kerstboomversieringen, blanke kaarsen en kaarsen in velerlei kleuren en vormen, glinsterende opsmuk, pistaches en knaleffectjes, overgewaaid uit landen waar het kerstfeest met wat meer gedruis wordt gevierd dan hier het geval is, ons alweer helemaal in de kerststemming. Van alles en nog wat is er te koop, een overdaad aan kleurige, schitterende en glanzende zaken, waarmee we kant en klaar ons huis kun nen opsieren naar aloude kerstgebruiken. Maar niettemin gaat er, vind ik, toch altijd nog een grote bekoring uit van mét elkaar, zelf iets helemaal persoonlijks te maken. Onze eeuw is zo gehaast, we gunnen ons niet meer de tijd, zoals onze grootmoeders, die wekenlang doende waren in keukens en ver trekken om dit stralendste van alle feesten voor te bereiden. Maar toch... Wat denkt U bijvoorbeeld van een kerst- kroon, door U zelf gemaakt en weer eens 4. DE DRIE WIJZEN, tegen een achter grond van Perzische motieven, formaat 10x22 cm, in de kleuren, groen, blauw en zwart. 5. CHINESE DRAAK, symbool van Geluk bij de Chinezen, formaat 12x15 cm, in de kleuren rood en zwart. 6. DE LEVENSBOOM, zoals die wordt uit gebeeld bij de Dajaks, formaat: 14y2x 23 cm, in de kleuren donkergroen en helderrood. De kaarten zijn alleen in series van 6 (mét de bijpassende enveloppen) verkrijgbaar en alleen bij TONG TONG, Prins Mauritslaan 36, Den Haag of door storting van het ver schuldigde bedrag op giro 6685. De kosten bedragen voor Nederland en de landen binnen Europa f 3,50 per serie, in clusief enveloppen en verzendkosten. Be stelt U echter 3 of meer series tegelijk dan betaalt U slechts 3,per serie. helemaal anders dan anders? En het is heus erg eenvoudig. U hebt er voor nodig: 3 ouderwetse dubbele kleerhangers van niet al te dik hout, dun ijzer- draad en smal rood of zilverkleurig lint. Verder kersttakjes en hulst. U begint met de haakjes uit de kleerhan gers te verwijderen, waarna U de hangers in een driehoek met het dunne ijzerdraad aan elkaar bevestigt. De ronde kant van de hangers moeten naar onderen komen. Als de driehoek klaar is, omwikkelt U de hangers geheel met rood of wit smal lint, daarna bekleedt U ze met kerstgroen en hulst dat U vastzet met ijzerdraad. U kunt er ook hier en daar een zilveren ster of een glinsterend kerstboomversierseltje in ver bergen, dat hangt natuurlijk van Uw eigen fantasie af. Dan aan elke hoek een lint bevestigen, zodat U drie linten hebt, die U bovenaan samenvoegt met een takje hulst of dennegroen. Uw kroon is klaar, om te worden opgehangen. U kunt er bovendien BESTELBON Stuur mij: 1 of 2 serie(s) kerst- en nieuwjaarskaar ten met bijpassende enveloppen a 3,50 3 of meer series kerst- en nieuw jaarskaarten met bijpassende enveloppen a f 3,f Het bedrag ad. f zal per giro (No. 6685)/postwissel/bank worden overgemaakt. Naam: Adres: Woonplaats: (handtekening) Doorhalen wat niet van toepassing is. onderaan nog kerststerren of klokjes aan bevestigen. Ook dat is afhankelijk van per soonlijke smaak. In elk geval, mevrouw, Uw kerstboom zal een succes worden en...hij kost U bijna niets. Ik wens U veel genoegen bij het werk. WIEKA ABONNEES IN AMERIKA Dank U voor de vlotte afdoe ning van abonnementsgelden in het afgelopen kwartaal. Denkt U eraan dat U bij het niet ontvan gen van een nummer, gratis proefnummers, nieuwe abonnee- opgaven, bestellingen van kalen ders, etc. etc. ook bij ons in Whittier terecht kunt? Wij hopen, ook al bestaat The American Tong Tong niet meer, door deze kleine post in Ameri ka, de vele prettige contacten zullen blijven bestaan. We wish you a happy, pros perous 1966! Administratie Tong Tong, P.O. Box 4572, Whittier Calif. 90607 c4A"cNieiwjaaii reLiiAiioMuevo Hatty new yean, stuw tahóen BAwe 13

Tong Tong | 1965 | | pagina 13