m OMDAT U WILT SMULLEN NAAR UW EIGEN SMAAK Sekali - sekali! 't Is ook zó verleidelijk... Maar ook dat enkele keertje kan u te vet vallen. En dan zegt u: had ik maar zo'n echt Indisch obatje... welnu Singer heeft dat voor u - in moderne tabletvorm, hygiënisch verpakt! Temoe Lawak 100 tabl. 5.60, 20 tabl. 1.40. Indische ontvettingspillen - 120 tabl. 3.95, 40 tabl. 1.45. Calvél Vraag uw apotheker of drogist of schrijf aan: N.V. The Singer Import, Postbus 190, Amersfoort. Telefoon (03490) 15547. 100'/, PLANTEVET j Uitmuntend voor bakken en bra voor bakken en braden en smullen! Vervolg van pag. 8 matten konden worden gehangen. Geen en kel huis was een lang leven beschoren, want vroeg of laat viel het wel aan de ter mieten ten prooi. Nog zoveel dingen zie ik op het projec tiescherm van mijn memorie weer voor me. Mijn eerste ontmoeting met de "picure", een dier dat veel van een varken wegheeft en ook veel van een dwerghert, en boven dien stekels heeft als een egel. Of de uit gemergelde kalveren die door de Gusano- vlieg waren geinfecteerd en waarin het eitje van deze vlieg zich ten koste van de "huis baas" ontwikkelde tot een potlooddikke lar ve. Dan weer herinner ik me de uitgestrek te "llanos" met hun verspreide bosjes en graspolletjes hier en daar; het zeldzame water, waar een eenzame en schuwe otter zich toonde in een flits. En het grote as- phaltmeer in het deltagebied van de Ori noco, dat een vergelijking met het asphalt- meer van Trinidad, reeds bekend in de tijd van Columbus, glansrijk zou doorstaan. Of de "tatukale", dat vreemde gebied van hele grote gaten, zó dicht bij elkaar dat wij on ophoudelijk bruggetjes moesten slaan om er doorheen te komen, en dat vanuit de lucht gezien de indruk zou geven van een enorme honingraat. Helaas, al de wandelingetjes die ik in de geest onderneem, eindigen onherroepelijk met de terugreis over het brede water van de Orinoco, terug naar de bewoonde we reld en naar huis, stroomafwaarts en dus vier maal zo snel. Jammer! J. M. KAMPMEINERT neemt U zéér zuivere ingrediënten. Bij bakken en braden, bijvoorbeeld, komt het er op aan, dat de smaak zich-zelf blijft. Daarom is juist Delfia zo ver trouwd: voor al Uw lievelingsschotels. Daarom is Delfia al zoveel jaren hèt bak- en braadvet voor Indisch en Chinees eten. U moet weten dat Delfia volstrekt plantaardig is, neutraal van smaak, en lichtverteer- baar. Ga Uw gang maar! Bakken, braden, smullen! CD #19. /S3./Z?. 21

Tong Tong | 1965 | | pagina 21