KERST WENSEN f Radio S BOLLAND IK EN BENTIET ooooooooooooooooooooooooooog Juwelen - Goud - Zilver Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1966. F. Boeckholtz, Linnaeusparkweg 113- 2e, Amsterdam. Beste wensen aan familie en kennissen. A. W. Boyd, Hogeweg 6-1e, Amsterdam. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. R. van Bronckhorst, Churchill-laan 177 - II, Am sterdam. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1966. Fam. L. M. J. A. Drachman, Rozen straat 9, Vechel-N.Br. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1966. E. van der Eist en A. H. Reineke, Fr. Halslaan 16, Helmond, nu tijdelijk Roompotstr. 14 - Den Helder. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. Mevr. M. E. Falkenburg, Loekverstrijdenstraat 8, Bast - N.Br. Beste wensen aan familie en kennissen. G. R. Ginus, Buys Ballotstraat 49, Apeldoorn. Beste wensen aan familie en kennissen. PUKUL TERUS. Wilfried Hakkenberg Sr., Coolsestraat 93 A-I, Rotterdam 3. Alle vrienden en kennissen een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1966. F. A. Hillebrandt, Hopweg 3, Tilburg. Zalige Kerst en een Gelukkig 1966 aan familie en kennissen. Mevr. J. Hoorn - Slentering en kinderen. Vlielandstraat 78, Breda. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. A. Hilling - Kuipers, Geertshof 9, Breda. VOOR 1966 Allen Heil, gij vriendenscharen, Ge zond Verstand nog vele jaren! Bovendien Uw deel Geluk, wensen U Freddy en Puck. Fam. R. Haastert, Patrijslaan 18, Huizen-N.H. Al onze familieleden en vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1966. G. Th. Lemaire en fa milie, Gertrudislaan 29, Prinsenbeek, Breda. Beste wensen aan familie en kennissen. Fam. S. P. Maas-Portier, Prof. Rutgersstraat 85, Vlaardingen. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1966. Fam. Th. Meyer - Lemmers, Diesel straat 11 A, Schiedam. Beste wensen aan alle Steurtjes en B.O.S.-leden. Ernst B. N. Meelhuysen, Struycklaan 73, Utrecht-2. Een goed jaar 1966 gewenst. Gehoorzaam God in Zijn geboden. Tel elke dag Uw zegeningen, En vergeet er geen. M. Ch. v. d. Meulen, Lubeck- straat 112, 's-Gravenhage - 3A. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1966. P. Ort, Boers Kottenweg 35 - Oldenzaal. Beste wensen aan familie en sobats van N. U. R. Nagel cs, Westerleestraat 5 - IV te Amster- dam-17. Emile Ondang en Gerda Ondang-Pauw wensen U allen een Voorspoedig 1966 toe. 843 Bury circle, 1000 Oacks, California 91360. Alle vrienden en kennissen, die Tong Tong lezen: gezegend Kerstfeest, goed uiteinde, gelukkig Nieuwjaar. Fam. Panhuyzen-Frayhoven, Dennenlaan 40, Harderwijk. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1966. A. J. Perret-Falkenburg en kinderen. De Rijpstraat 42, Zwolle - Ov. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1966. C. W. L. Rijken, Binnendijk 10, Koudum - Fr. Slamat hari Natal dan Tahun Baru 1966. Restaurant "Tampat Senang", Laan van Meerder- voort 6, Den Haag. Beste Kerst- en Nieuwjaarswensen aan familie en kennissen. H. Remezond, Vine. v. Goghlaan 121, Vlissingen. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. Fr. Schmidt, Drebbelstraat 12, Den Haag-6. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1966. E. F. M. Schotel, Essenlaan 95, Zwa nenburg, Post Halfweg N.H. Familie en kennissen en oud I.E.V.-ers Vrolijk Kerstfeest en een gezond, voorspoedig 1966 toe gewenst. Fani. W. en S. J. Schaay-Zuyderhoff, Thomsonlaan 172, Den Haag. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. A. J. C. Tijdgat, Larixlaan 165, Rotterdam-12. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. H. J. Wulffraat, Dr. Plesmanstraat 30, Zwijndrecht. IN- EN VERKOOP Fa. M. NERDEN PI. Kerklaan 7, Amsterdam-C Tel. 0 20-22 55 27 OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB Stationsweg 143 en 77 Den Haag - tel. 070 601703 - 601512 wenst alle cliënten die in de loop van 1965 via TONG TONG bestellingen bij ons plaatsten PRETTIGE FEESTDAGEN en EEN GELUKKIG NIEUWJAAR Op een dah ik onmoet Si Bentiet bij 't sluis van Goenoeng Sahari haat noh slapen in 't malse gras onder boom bloem-bloem njang rood bij 't waterkan. Hoe kèèn! De chele menscheit hij werk als koeda sing- kong en dese hij luier maar raak. Ik staat naas chem en dan ik suht: 'ntiet, 'ntieieiet!" En dan hij gluur met de ooh njang sonder bentiet-nja. En dan ik seht: "Adoeoeoeh, 'ntiet, masa jij luier oferdah doormaardoor. Nèèèèks jij doet!" En dan hij seh: "En dan wat! Als isterniet- duit foor frietjo of bios!" Ik seht: "Haat studeren! Haat werken tot knap en rijk. Tjoba je siet ikke: ik studeert mij rot". Hij seh: "En dan?" Ik seht: "En dan ik chep einhaabee-ès". Hij seh: "En dan?" Ik seht: "En dan ik kena pesisie njang hooh". Hij seh: "En dan?" Ik seht: "En dan ini Peh! Feel, feel!" En ik wrijft mijn duim op mijn wijstfingertje (je weet ja? Ping!) Hij seh: "En dan?" Ik seht: "Ik koopt chuis". Hij seh: "En dan?" Ik seht: "Ik koop noh één chuis". Hij seh: "En dan?" Sampeh ik wor djènkèl fan dese ge-èn- dan. En ik sreeuwt: "Kepala matjan, kipiet- kipiet boentoet ajam! En dan ik koop noh één chuis en noh één. En dan stop. En dan ik krijh chuishier - huischier - chuishier... huischuur!" Hij seh: "En dan?" Ik seht: "En dan klaar, Peh. En dan ik lui ert en doet neks". Hij seh: "Ja-itoe soesah-nja feel. Nóu al ik doet neks doormaardoor. Apa boleh boe wat! Als stideren en werken tol lol betoel". En dan hij heewt tot bijna ontstel sijn kakemèn. En dan ik seht niks meer. Scheit, ja toh? En dan ik siet steen njang fet. En ikke djeblos steen-nja in de water tot di-djiprat Si Bentiet fan kop tot staar. En dan ik smeertem als haas. En als fer ik stopt en ik kijkt om. Si Bentiet hij sit noh in de hras. En dan hij sreew: "Boon-tjih, kommom loon-tjih! En dan hij liht weer. En ikke is treurih en loopt maar door. En toen al. TJALIE ROBINSON frietjo eten kena raken, krijgen sampeh tot djènkèl buiten zichzelve kepala matjan kipiet enz. plaagrijmpje zonder logische inhoud. apa boleh boewat het zou wat tollol stom djeblos en djiprat onomatopeeën voor plonsen en spatten. 27

Tong Tong | 1965 | | pagina 27