KERST WENSEN j salon pino j oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo t oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 27 Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Fam. F. N. Abresch, "Kinheim" Zandvoorterallee 248, Haarlem, Post Heemstede. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. H. Anthonio, Vosholstr. 12, Zwam- merdam. Al onze vrienden een gezegend Kerstfeest en een voorspoedig 1968. V. Aschoff-Sutherland, B. Aschoff, Heemstrakwartier 33, de Bilt. Beste wensen aan familie en kennissen. Mej. J. E. Bax, Irenestraat 14, Rheden. Gld. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Fam. Bernard-Pechler, Foeliestraat 70 - Hoogvliet - Rotterdam. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Fam. P. Th. Bieler, Clavecymbel- straat 68 B, Maastricht. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. O. Brakkee en familie. Gr. Engelbrechtstraat 25, Oosterhout-N.Br. Gezegende Kerstdagen, een Zalig uiteinde en een Gelukkig Nieuwjaar zij U allen van harte toege wenst door Max Busselaar, Twiskeweg 16, Zaan dam. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Mej. W. de Chauvigny de Blot, Pres. Kennedylaan 179, Amsterdam. Mevr. Cugnet en haar Krontjong Serenaders wen sen familieleden, fans en kennissen Gelukkig 1968 toe. Leyweg 948, Den Haag. Beste wensen aan familie en kennissen. A. B. C. David, Burg. Visscherstraat 73, Ule - post Meerssen. Aan familie en kennissen Zalig Kerst en Geluk kig 1968. M. R. Davidsz - v.d. Hoeven, Nobel- straat 8, Ede. Al onze vrienden een gezegend Kerstfeest en voorspoedig 1968. E. van Diggelen - Aschoff, Pres. Steynstraat 38 A, Leiden. Beste wensen aan familie en kennissen. R. M. v.d. Dungen, Hoogstraat 3, Berlicum. N.Br. Beste wensen aan familie en kennissen. Wed. H. J. Elze - Diedrich en zoon Jaap Elze, Postbus 35. Bussum, tel. 02159 -30190. Beste wensen aan familie en kennissen. W. J. Fredriksz, Archimedesstraat 109, Den Haag. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. Fam. R. M. Frijn, van Eckstraat 19, Wieringerwerf. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Fam. R. M. A. Garling, van Noortstraat 20, Bussum N.H. Beste wensen aan familie en kennissen. M. A. de Graaff - v.d. Geugten, Toscalaan 99, Hoogvliet. Beste wensen aan familie en kennissen. Fam. E. H. de Groot-Halewijn, C. D. Tuinenburgstraat 89, Rotterdam 26. Tel. 010 - 19 37 27. Beste wensen aan familie en kennissen. Mevr. A. Ch. C. Haagsma, Helmstraat 5 B, Scheveningen -12. Niettegenstaande de hele wereld op zijn kop lijkt te staan, krijgen alle vrienden voor Kerst en Nieuwjaar goede wensen van het Trio van Haastert uit de Patrijslaan. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Wilfried Hakkenberg, Coolsestraat 93 - Rotterdam. Familie, vrienden en kennissen Merry X-mas and Happy New Year. Mevr. L. E. Hamwijk-Leidelmeyer, Haydnstraat 31 c, Amersfoort. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. G. J. Hendriks, Grote Durk 14, Arnhem. Beste wensen aan familie en kennissen. J. G. E. Hepsakker, Alinstein 157, Rotterdam 3. Alle vrienden en kennissen een Zalig Kerstfeest en een Gelukkig 1968 toegewenst. F. A. Hillebrandt, Hopweg 3, Tilburg. Beste wensen aan familie en kennissen met Kerst en Nieuwjaar. Mevr. de Wed. J. Hoorn - Sletering ook Jimmy en Jozef. Vlielandstr. 78, Breda. Beste wensen aan familie en kennissen. Toko "Istimewa", Mevr. A. E. den Daas - Renard, Transvaalkade 2 A. hs., Amsterdam-Oost. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. S. A. Iburg, Penningkruidstraat 19, Arnhem-Zuid. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Fam. H. R. Kappel - Wilten, Lauren- burg 239, Weert - L. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Ge lukkig 1968. Ch. A. Kornmann Rudi - Klerks, Karei Doormanlaan 14 A, Katwijk aan Zee. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Fam. L. R. Kreeuseler, Burg. Mo lenaarstraat 17, Rotterdam-26. Beste wensen aan familie en kennissen. Fam. J. Lamberts - Thedens, Haveltestraat no. 101, Den Haag. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. Joh. Ch. Lepiet en dochter Lilian Lepiet. Bloemstraat 75 A, Rotterdam - 3. Familie, vrienden en kennissen Merry X-mas and Happy New Year. A. de Leur, Margrietstraat 45, Arnhem. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. M. van Loenhout - Scholier, Vledderstraat 160, Den Haag 14. Beste wensen aan familie en kennissen. J. E. Louwerens, 3934 Main Road, Vancouver W.-B.C., Canada. Al onze vrienden Zalig Kerstfeest en slamat tahoen baroe. Fam. Maijer, de Schaapherderstraat 25 hs., Amsterdam 15. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968, E. G. Monterro-Schneider. Hollandseweg 4, Wageningen. Familie en vrienden een Gelukkig Kerstfeest en een zorgenvrij 1968 toegewenst door N. U. R. Nagel and his gang. Westerleestr. 5-IV, A'dam. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Fam. P. A. W. Nagel, Mozartweg 28 C, Amersfoort. Merry Christmas, happy New Year Emile en Gerda Ondang, 843 Bury Circle, Thousand Oaks, Calif. 91360, U.S.A. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. J. E. Oor - Ruyter, Pr. Hendriklaan 68, Overveen. Beste wensen aan familie en kennissen. G. J. K. Pesch, Lawickse Allee 70, Wageningen. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. G. J. H. Pieters, Prof. Rutgers- straat 7, Almelo. Beste wensen aan familie en kennissen. W. F. Pijpaert, 3934 Main Road, Vancouver 10-B.C., Canada. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. J. Pijper - Schaafsma, Korhaanstraat 56 C, Rotter dam - 21. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. M. H. Quitz, 2de Riemerstraat 152, Den Haag. Beste Kerst- en Nieuwjaarswensen aan familie en kennissen. H. Remezond, Vine, van Goghlaan 121, Vlissingen. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. Fam. A. Roeloff, Rijksstraatweg 27-1, Duivendrecht. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. F. P. Roos, Tienhoverstraat 16 B, Rotterdam-8. Beste wensen aan familie en kennissen. B. E. G. A. van Ruyven - Logeman, Van Asch van Wijskstr. 15, Amersfoort. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. W. C. M. J. de Scheemaker-Dohmen, Peppelweg 90 B, Rotterdam-12. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. H. de Séra, Fred. v. Eedenstraat 14, Voorburg. Z.H. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. Mej. T. C. de Serière, Pietkreek 49, Rotterdam 26. Ein frohes Weihnachten und ein glückliches neues Jahr zugewunst. P. E. Siebenhaar - Bletterman, Fazantlaan 101, Dieren. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. Fam. W. Singerling, Joh. Vermeerstraat 8, Woerden - Z.H. Beste wensen aan familie en kennissen. E. Smeets - Waleson, Zuiderveld 49, Assen. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. R. N. Soute, van Heemskerckstraat 11, Ede. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. P. Stolk, Loosduinsekade 563, Den Haag. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. J. Tessers, Tiberiasstraat 47, Maastricht. Al onze vrienden een Vrolijke Kerst en een Gelukkig 1968. P. M. Uit de Bos, Riethalmweg 7, Landsmeer. Beste wensen aan familie en kennissen. J. B. Ulveling-Muller, Kuilenstraat 37, Rothem (Meerssen) L. Beste wensen aan familie en kennissen. Mevr. S. F. Urbach - Hartman, Jaap Edenstraat 26 hs, Geuzenveld, Amsterdam - W. Alle vrienden en kennissen slamat tahoen baroe. Art. W. van Veldhoven, Baronielaan 123 A, Breda Alle begunstigers Slamat Tahoen Baroe. Stand IJs Sjanghai, Pasar Malam Tong Tong, Houtrusthallen, Den Haag. De Tong Tong-Staf Wenst alle lezeressen en lezers van ons blad een Zalig Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar toe, Biedt oprechte verontschuldigingen aan voor de vele vergeetachtigheden en vergissingen in het afgelopen jaar, Is dankbaar voor alle vriendelijkheid, hulp, begrip en medewerking, 365 da gen lang ondervonden, En gaat over tot de orde van ALLE dag: Poekoel Teroes! Tjalie Robinson Wim Schaay P. E. Schlette Thera Ruyter George de Witte Ch. Manders Lilian Ducelle Louise Leyder Havenstroom Theo Pöttger Leodie Monnereau E. Valckenier de Greve Agnes (Ekkie) Eckhardt Ingrid Zuiderwyk en onze poes Mèngmèng wenst al haar clientèle, vrienden en kennissen een Vrolijk Kerstfeest f J en een in alle opzichten Gelukkig en Voorspoedig 1968. I Pannekoekstraat 20 Tel. 010 - 11 52 58 Rotterdam I I

Tong Tong | 1967 | | pagina 27