Maximum kwaliteit voor Minimam prijzen Kom ook near Albert Heijn! wilt u dit jaar ook naar Spanje? Reisfonds 'Verre Oosten" J. G. YSSEL DE SCHEPPER ALLE VERZEKERINGEN 8 o Soooooooooooooooooooooooooooi MAGNETISCHE ARMBANDEN o oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 9 o o 8 öooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 19 Tijdens de in mei j.l. gehouden Birma- reunie werd aan de Oorlogsgraven stichting een chèque ter waarde van 10.000,door het Comité Birma-lijn overhandigd. Het bestuur van de Oorlogsgraven stichting heeft besloten deze schenking te bestemmen als aanvangsbedrag voor een te vormen reisfonds "Verre Oosten" en zal er verder naar streven dit fonds uit te breiden. Het ligt in de bedoeling om uit dit fonds t.z.t. financiële bijstand te ver lenen aan daarvoor in aanmerking ko mende nabestaanden die in groepsver band een bezoek zouden willen bren gen aan de graven van hun familie leden. Nadere inlichtingen hierover zullen door de Stichting verstrekt worden. De Stichting zal in januari a.s. een aantal filmavonden organiseren waar een documentaire vertoond zal worden van de oorlogsgraven in Thailand, Bir ma en Indonesië. De toegang is vrij doch na afloop van elke voorstelling zal een collecte wor den gehouden waarvan de opbrengst geheel ten goede zal komen aan het Reisfonds. Elke vorm van steun aan het Reisfonds is zeer welkom. Bijdragen kunnen worden overgeschre ven of gestort op postrekening 401000 der Oorlogsgravenstichting onder ver melding: Reisfonds "Verre Oosten". FILMAVONDEN OORLOGSGRAVENSTICHTING Maandag, 15 januari 1968, 's-Gravenhage, "Ontspanningszaal" Staatsdrukkerij en Uitgeverij Dinsdag, 16 januari 1968, Tilburg, Filmzaal, Koning Willem II Kazerne, Ringbaan Z. 500. Woensdag, 17 januari 1968, Maastricht, Filmzaal, Limburgs Provinciaal Museum "Bonne ranten", Bonnefantenstraat 4. Vrijdag, 19 januari 1968, Utrecht, Cantine Hoielkazerne, Croeselaan 39. Maandag, 22 januari 1968, Groningen, Universiteitsgebouw "Offerhauszaal", Broerstr. 5. Dinsdag, 23 januari 1968, Arnhem, Aula Thorbeckelyceum, Thorbeckestraat 17. Donderdag, 25 januari 1968, Amsterdam, St. Janszaal, Grand Hotel Krasnapolsky, Dam 9. Aanvang 20.00 uur precies. Toegang vrij. Ook verdere familie en kennissen. Vertoond worden de kleurenfilms: Onze graven langs de Birma-Spoorweg Onze graven in Indonesië. Slotwoord 22.00 uur. POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOi O Alg. Ass. bedrijf ,,Argo" o 8 Kantoor en woonhuis Corn, de Witt- g 8 laan 83, Den Haag, Telef. 55 71 72 o GEVRAAGD Impressies van Batavia - door H. Leufkens; Verslag ener botanische dienstreis door de Minahassa - door S. H. Koorders; Jaren van reconstructie - Nieuw-Guinea van 1949-1961 - door C. S. I. J. Lagerberg; Nieuw Guinea, Uw naam is wildernis - door Pater C. Meeuwisse; Nieuw Guinea. De ontwikkeling op econ., soc. en cultureel gebied - 3 dln. Onder redactie van W. C. Klein. Nieuw Guinea als kolonisatiegebied voor Europeanen en lndo:Europeanen door J. Winsemius. Uit het land der Papoea's - door A. R. Scheele. Werken betreffende de politionele ac ties in Indonesië: Met de mariniersbrigade in Oost-Java. Opmars, de geschiedenis der politio nele acties. Met Nederlandse Hannibals over de In dische Alpen. Het skelet Madoera. De gedroomde stad. Door: F. Saurwalt, Beethovenlaan 38, Leidschendam. tel. 01761 -40 46. Liederenbundels en gezangen uit alle delen van de archipei. Door: Ds. Wijchers, Jan Luijckenlaan 92 a, Den Haag, Tel. 070- 32 14 62. Encyclopaedie van Indonesië, Ind. Holl. Door: J. A. Nijholt, Denenburg 133, Den Haag. Leesboekjes van Jaap en Gijs, de In dische uitgave, Hoogeveen. Door: Mej. M. Proost, Cartesiusweg 27, Utrecht. Boekje "De Oedjoeng", schrijver on bekend, over de haven van Soerabaja. Door: Ir. P. Trap, Soestdijkerstraatweg 22, Hilversum. Platenatlas behorende bij wenken en raadgevingen betreffende het gebruik van Indische planten, vruchten, enz. van Mevr. J. Kloppenburg-Versteegh. Door: Mevr. Jacobs, Bankastraat 135 B, Den Haag, tel. 11 67 18. AANGEBODEN Letterkunde van de Indische archipel - verzameld en ingeleid door Prof. Dr. J. Gonda. Door: E. Sipma-van Kesteren, Buurt- meesterweg 38 te Ede. Verkrijgbaar bij het oudste en meest betrouwbare adres: Intercontinental Agencies c.v. DEN HAAG Stadhoudersplantsoen 140 Tel.: 070-39 01 65 Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Voor enkele districten vragen wij nog weder-verkopers. O O O O O O O Wij rijden het gehele jaar door naar Malaga - Alicante - o o Benidorm - Altea per superluxe "luchtgeveerde" touringcar. g REISBUREAU 8 O Vraagt vrijblijvend En TOURINGCARBEDRIJF O O ons reisprogramma o van 1968 aan „AMAZONE TOURS" O Den Haag: Haverschmidtstraat 114, Tel. 0 70-98 50 83 o O Amsterdam: Ceintuurbaan 198, Tel. 0 20-79 18 44 O O O

Tong Tong | 1968 | | pagina 19