Wie worden Miss en Mister Junior-10? TANTE MIEKE EN LILIAN DUCELLE Let op de Tong Tong van 30 maart! De tekenwedstrijd is voor alle kinderen, maar wie 10 jaar is op het tijdstip dat de Pasar Malam in volle gang is, dat is dus op 26, 27, 28 en 20 juni 1968, die kan bovendien nog meedoen aan de grote Junior-10 wedstrijd. Voor de jongens en meisjes die mee willen doen, volgen hieronder een paar vragen. Die moeten jullie dui delijk beantwoorden en zo gauw mogelijk opzenden aan: tante Mieke of Lilian Ducelle, Pr. Mauritslaan 36, Den Haag. In de linkerbovenhoek van de enveloppe zet je dan Junior 10. Deze vragen zijn het eerste gedeelte, het tweede gedeelte is iets moeilijker, dat volgt in ons blad van 30 maart a.s. Kijk dus goed uit en laat je ouders je waarschuwen als je het vergeten bent! De finales van de wedstrijd hebben plaats op en tijdens de Pasar Malam zelf. In een aparte zaal, zodat ouders en familie kunnen meemaken hoe de verkiezing van Missen Mister Junior - 10 zal gebeuren. Het belooft heel spannend en ook heel leuk te worden! Er zijn mooie prijzen! Om jullie nieuwsgierig te maken vertellen we elke keer een beetje meer van deze grote wedstrijd, dat is om de spanning erin te houden, veel leuker vinden jullie niet? Maar, eerst moeten we weten of je dus meedoet en daarvoor moeten jullie deze vragen beantwoorden: 1Hoe heet je? 2. Waar woon je? 3. Wat doe je het liefst, wat is (zijn) je hobbie(s)? 4. Wat zou je graag willen worden? 5. Doe je aan muziek? (zang, dans, bespeel je een instrument?) 6 Op welke dag denken je ouders naar de Pasar Malam te gaan: woensdag 26 juni, donderdag 27 juni, vrijdag 28 juni of zaterdag 29 juni. En tot hoelaat kunnen jullie dan blijven? Vraag 6 is heel belangrijk voor de indeling in de finale. Mocht je het nog niet precies weten, zet dan voorlopig alleen: ik weet het nog niet. En schrijf direkt zodra je ouders het weten. Alle kinderen die meedoen aan de wedstrijd krijgen namelijk een vrijkaartje voor de Pasar Malam. Jongelui, beantwoord gauw deze vragen (je mag ze ook overschrijven als vader liever niet heeft dat je Tong Tong verknipt) en stuur ze in, UITERLIJK 5 APRIL. Laatkomers zullen er altijd wel zijn, maar probeer op tijd te zijn, dat is makkelijker voor de indeling. 18

Tong Tong | 1968 | | pagina 18