Géén junior -10 wedsirijd! De tekenwedstrijd Beste jongens en meisjes, We hebben tot de laatste week gehoopt dat het wonder gebeuren zou: dat de stroom van inschrijvingen en opstellen op het laatste nippertje het kantoor van Tong Tong zou bedelven en dat we op de Pasar Malam een daverende cien- show zouden kunnen hebben. Maar mis hoor, 6 hele inschrijvingen, meer niet. Ik zal de namen van die jongens en meisjes even noemen, dan kun je weten dat het aan hun niet gelegen heeft: Bart van Leeuwen, Birgitta van Everdinck, Joline Frijn, Ciska de Graaft, Remy de Bats en Maureen Ranty. Maar met 6 inschrijvingen kunnen we natuurlijk geen wedstrijd maken. Niets aan te doen kinderen, een andere keer dan maar beter hè? Ik hoop dat jullie toch veel plezier op de Pasar Malam zult hebben! ULIAN DUCELLE TANTE MIEKE Voor de tekenwedstrijd blijven gelukkig iedere dag wel de tekeningen binnenkomen. De namen van de winnaars zullen worden bekendgemaakt in de Tong Tong speelgoedstand op de Pasar Ma'am- A s je dus op de Pasar Malam komt, gauw even kijken in die stand, misschien zie je dan wel je naam op het bordi En dan mag je direct zelf je prijs uitkiezen, want: De Ie prijswinnaar(winnares) mag voor f 15,— aan speelgoed of iets anders op de Pasar Malam uitkiezen; de 2e prijswinnaar(winnares) mag voor f 10,iets uitkiezen wat hij of zij graag hebben wil, en de 3e prijswinnaar(winnares) mag voor f 7,50 iets uitkiezen. Alle tekeningen zullen op de Pasar Malam worden tentoon gesteld. Jongens en meisjes, omdat de Junior-10 wedstrijd zo'n teleurstèlling geworden is, zullen we dan maar niet extra ons best doen op een mooie tekening? De sluitingsdatum verschuiven we daarom voor de laatkomers tot 10 JUNI, maar dat is dan ook de aller-allerlaatste dag waarop je tekening in ons bezit moet zijn hoor! Je weet het adres: Prins Mauritslaan 36, Den Haag. En vouw je mooie tekening alsjeblieft niet in een kleine envelop. In tweeën en dan een bandje erom gaat nog wel, maar het liefst in een grote zelfgemaakte envelop. Je vader helpt je vast wel even! tamtc kjicnsc Doe je best hoor! TANTE MIEKE Als je niet op de Pasar Malam kunt komen, dan vind je de lijst van prijswinnaars in de Tong Tong van 30 juni en zenden wij een mooie prijs naar je op! 16

Tong Tong | 1968 | | pagina 16