TOKO TONG TONG Pr. Mauritslaan 36 - Den Haag Open: dagelijks 9-4 uur. 's-Zaterdags: 11-3 uur 18,50 halve 3,25 Een aardig souvenir, een praktisch cadeau: Alpacca theelepeltjes met Indische stadswapens. per stuk 3,per half dozijn 17,in vlotte doos (incl. porto). Doe zelf Uw keuze uit: 1. Soerabaja, Batavia, Semarang, Malang, Bandoeng, Buitenzorg. 2. Magelang, Cheribon, Ambon, Menado, Makassar, Medan. 3. Palembang, Padang, Soekaboemi, Banjoewangi, Blitar, Pasoeroean. Nieuw op de Pasar Malam, nu ook in de toko verkrijgb.: Stevige glazen asbakjes met stadswapens incl. p. 3,75 Zelf gehaald 3, Keuze uit: Batavia, Bandoeng, Magelang, Malang, Semarang, Sala- tiga, Ambon, Palembang, Medan, Minahassa, Buitenzorg, Soekaboemi, Soerabaja, Padang. Speciaal voor de dames: De laatste Myana-broches groen/rood en lila/groen per stuk f 2,50. Yufuin beursjes, Pasar Malam restanten 5,f 4,en f 3,bril-étuis 4, Kebaja-speldjes: Effen goud12,50 Met steentjes14,50 Batik kains: Batik coupons voor het maken van tassen, kleedjes, div. afmetingen, diverse prijzen 4,50, 6,50 en 7,50. Handbedrukte handwerktassen, heel mooi gemaakt v.a. ZE ZIJN ER WEER, de leuke anglo'tjes van Mieke en Aat! Bestellingen op de Pasar Malam gedaan, kunnen worden afgehaald. Prijzen f 3,50 - f 4,50. Geglazuurd f 2,50 duurder. Kom of bestel tijdig, ze worden met de hand gemaakt dus kan niet vlug-vlug! Amoy kleedjes zijn UITVERKOCHT! Voor de heren: Handige gereedschaps-sets diverse modellen 4-delig, in étui of vulpenhouderhulsf 2, Drie in één (mesje, schroevendraaier, doppen- lichter) roestvrij staal in étuitje2, Zak-klerenschuier, inschuifbaar2, Zaklantaarntje aanstekermodel1,50 (batterijtje overal verkrijgbaar, zelf te kopen) Tong Tong doppenlichterf 2, (al deze prijzen verlaagd, opruiming) Solide schroevendraaier-set( 4-delig) met ingeb. lampje, handig voor donkere karweitjes 6,50 Schoenpoets-étui, compl. met borstels en wit/ zwart schoencrème, onontbeerlijk voor de reis f 7,50 Originele lichtbrillen, handiger dan 'n leeslamp, geen stopcontact nodig, werkt op batterijtjes die overal te krijgen zijn19,50 Gold-plated gas-aanstekers de laatsten! 25, tegen obralprijs! Heeft U al een Tong Tong spons? Zo plat als een beschuitje, in water rendem en hij zet uit tot een stevige spons, het juiste handformaat voor car-wash of de keuken0,75 Mupa balsem, even doeltreffend en warm als obat matjan, ruikt niet zo sterk en geeft geen vlekken. Voor verzending 20 ct porto. per potje van 20 ccf 3, per blikje van 5 cc0,80 Essences, 17 verschillende smaken: Voor al Uw cakes, puddingen, vlaatjes, siropen, likeuren en drankjes. Rose, Vanille, Cocos, Mandarijn, Grenadine, Mocca, Banaan, Cr. de cacao, Citroen, Pistache, Aman del, Kersen, Aardbeien, Marasquino, Rhum, Vieux (cog nac) en Ginger Ale (gember), p. fl. 0,80 2 voor 1,50 6 stuks f 5,per dozijn f 10,(incl. porto) Es-pasra machine: Eenvoudige ijsschaafmachinef 19,50 onontbeerlijk voor frisse drankjes en es-sjanghai Tong Tong abonneesf 17,50 Net weer ontvangen: Penang Chili Sauce, lekker pedis2,45 uitstekend geschikt voor loempia, pangsit (porto f 1, Kajoepoetih olie: 68% zuiver, ongekl. fl. van 50 cc., porto 60 ct. f 1,75 Boletus edulis: Oostenrijkse paddestoelen, gedr., heerlijk voor ragouts, sauzen, omeiets, 50 gram, porto 40 ct 2,50 Wajang-poppen: Golek (handgesneden van hout)35, koelitf 22,50 Mini-Betjak van hout Uit de hand gesneden door een vaardige knut selaar. Natuurgetrouwe reproductie van het ons welbekende transportmiddel. Meer tanda mata dan speelgoed 5,75, incl. portof 6,25 Wajang-tegels, (Kresna, Petroek), Poekoel te- roes-tegel (incl. porto)5, Zelf gehaald4, Verjaarskalender (dierenriem) incl. porto 1, Pasardagenkalender incl. porto 0,50 Net ontvangen: leuke byoux (Sterling silver) uit Bangkok, mobilé's, vliegers. Verder Djocja zilveren oorknoppen, klompschoentjes en sandalen, Balinese pelangi's (tafelkleedjes en lopers). Indonesische schilderijen (oningelijst) vanaf 15, Restanten Pasar Malam sleutelhangers UITVERKOCHT! Stadswapensleutelhangers, 't laatste rest. 3 voor f 1, Iedere zaterdag: heerlijke spekkoek hele f 6,50 22

Tong Tong | 1968 | | pagina 22