TOKO TONG TONG r ik 0 I ik Pr. Mauritslaan 36 - Den Haag Open: dagelijks 9-4 uur. 's-Zaterdags: 11-3 uur V Wat zo'n kleine anglo al niet kan zijn: zomaar siervoorwerp, bakje voor een bloemstukje, bonbonschaaltje, wierook brander en onderwerp van gesprek. Over lekker eten natuurlijk. Uitvoering Mieke den Ouden Aat Boogaard. f 2,50 3,50 f 4,50. Geglazuurd f 2,50 duurder. En dit is dan de mini-betjak, net echt. Hij rijdt, is bestuurbaar maar er zitten (nog) geen passagiers in en ook de betjakbestuurder is in geen velden of wegen te bekennen. Kunt U die erbij maken? Dan heeft U de meest origi nele tanda-mata voor uw boekenrekje of schoorsteenmantel. Een herinnering aan een tijd dat we nog niet op lijn 10 hoefden te wachten! f 5,75 plus porto. 22 De beste kwaliteit handdoek voor deze prijs! En de origineelste! Handdoek f 4,gastendoek f 2, Stel f 5,—. Uitstekend geschikt voor Indische pen sions en hotels. Een nuttig artikel met een persoonlijk karakter. Stevig glazen asbakje met Indisch landschap en 'n bekend stads wapen. Uitstekend geschikt voor gebruik in clubhuizen, restaurants, verenigingen. Een leuk geschenk! f 3,plus 80 ct porto. 6 stuks f 17,50 inclusief porto. Stadswapens van: Batavia, Bandoeng, Magelang, Malang, Semarang, Salati- ga, Ambon, Palembang, Medan, Mina- hassa, Buitenzorg, Soekaboemi, Soe- rabaja, Padang. Net ontvangen: de bekende 4- deks rantangs. Beperkte voorraad I f 12,50 J incl. porto. Stadswapenlepeltjes, heeft U ze al? f 3— per stuk; 17,— 6 stuks; f 32,50 per dozijn.

Tong Tong | 1968 | | pagina 22