TOKO TONG TONG Pr. Mauritslaan 36 - Den Haag Open: dagelijks 9-4 uur. 's-Zaterdags: 11-3 uur DE VLUGSTE MANIER van bestellen bij Tong Tong: be stelling op de giro schrijven, giro zenden naar Tong Tong, Prins Mauritslaan 36, Den Haag. Dus NIET in de girobus doen, duurt soms 4 dagen voor wij de giro ontvangen Wij verzenden uw bestelling direct na ontvangst van uw giro, incasseren komt later. Op deze manier kunt u de barang binnen 3 dagen thuis hebben I Beperkte voorraad, 12,50 iel. porto. Zelf gehaald 11, We hebben ze weer: de sterke alluminium 4-deks rantangs De laatste Miana-broches groen/lila ƒ2,-. Een stevig glazen asbakje met Indisch landschap en stadswapen (keuze uit 13, Soerabaja uitverkocht) 3,plus 80 ct. porto. 6 stuks f 17,50 incl. porto. Stadswapens van: Batavia, Bandoeng, Magelang, Malang, Semarang, Salati- ga, Ambon, Palembang, Medan, Mina- hassa, Buitenzorg, Soekaboemi, Soe rabaja, Padang. Mupa balsem, doeltreffend, warm, voor alle winterkwaaltjes 3,grote pot 20 cc. porto 20 ct. Penang Chili sauce, lekker pedis 2,45 voor loempia, pangsit (80 ct. porto). Siersteenhangers van Wesdijk, grote keuze in vorm, kleur en prijzen. Vanaf 3,50. Batik kains, sarongs, coupons, Baline- sche pelangi's, kleedjes, ruime sorte ring in diverse prijzen. Nog enkele Thailandse mobilé's (han gende decoraties) vanaf f 6, Thailands zilverwerk, hangers, oor knoppen, broches, ringen vanaf f 7,50. Wajang koelitf 25, Wajang golek Pas ontvangen: Ting-Ting widjen, heer lijk krokant, een verrukkelijk en gezond snoepje, 4 pakjes voor 1,(plus porto). De beste kwaliteit handdoek voor deze prijs! En de origineelste! Handdoek f 4,gastendoek f 2, Stel f 5,—. Uitstekend geschikt voor Indische pen sions en hotels. Boemboe soto ajam, soto madoera, karee p. pk. 1,Verzending uit sluitend per 3 pk. plus 40 ct. porto. Kajoepoetih olie, 68% zuiver, onge kleurd, 50 cc. f 1,75 porto 60 ct. De veelbesproken mini-betjak, die U zelf kunt "bemannen" en opsieren. 5,75 plus 50 ct. porto. 22 Wij verwachten binnenkort weer een aardige zending artikelen uit Singapore en Indonesië!

Tong Tong | 1968 | | pagina 22