ALTIJD FIT ZUN? EXTRA LEVENSKRACHT? NU... NU... NU.../ Dit nieuwe, natuurlijke antwoord kan voor u de oplossing zijn. EEN GROTE J. M. VAN EXEL's VITALE POSITIEVE GEZONDHEID VOOR MAN EN VROUW Vrienden van ons, Jaap en Elly, woonden een eind buiten de stad, te midden van braakliggend lallang ter rein. De laatste keer, dat ik hen sprak, vertelden ze, dat ze een nest jonge hondjes hadden, en dat die gelegerd waren in de garage. Helaas was een van de puppies na een paar dagen op mysterieuze wijze verdwenen. Op een avond zat Elly op de bank te lezen, toen ze merkte dat Jaap op eigenaardige wijze, als was hij gehyp notiseerd, naar haar benen zat te kij ken. Ze vroeg wat er aan de hand was, en toen zei manlief: Blijf even doodstil zitten, de hond speelt onder de bank met een slang! Gillend vloog ze overeind, waarop Jaap met een knuppel het beest doodsloeg. Nader hand deed hij nogal heldhaftig over deze moord op een slangetje van nog geen dertig centimeter. Een week later, het was Jaap's kegel avond en Elly was alleen thuis, ging de hond buiten in de tuin te keer, blaf fen zonder eind! Daar de bedienden al naar huis waren en Elly niet naar buiten durfde, had ze het dier al enkele malen toegeroepen zijn snuit te houden, maar het hielp deze keer niet. Noodgedwon gen en met lood in haar schoenen (je kon immers nooit weten of het een inbreker was?) ging ze dus naar bui ten, en ontdekte daar tot haar grote schrik, dat haar hondje stond te keffen tegen een levensgrote python, die in de kembang sepatoe haag gekronkeld zat. Op haar geroep kwamen spoedig buren te hulp gesneld en met man en macht ging men de python te lijf. Deze liet zich echter niet zo spoedig van zijn stuk brengen. De haag bleek een goede dekking tegen stokslagen, en bovendien weerde het beest iedere aanval af, door zich bliksemsnel om iedere neerkomende stok te kronke len, die dan onwrikbaar vast zat en niet meer te gebruiken was. Een py thon probeert namelijk altijd zijn prooi te verbrijzelen, in tegenstelling tot b.v. een cobra, die zijn prooi doodbijt met zijn giftanden. Op het rumoer kwamen hoe langer hoe meer mensen aanlopen en uitein delijk werd het de python te heet on der de voeten. Hij maakte zich los uit de haag en probeerde de lallang in te schieten. Moest echter daartoe de weg oversteken en dat werd hem fataal. Midden op de rijweg kreeg hij de ge nadeslag die hem de ruggegraat brak. Hij heeft nog even liggen kronkelen, maar men maakte korte metten met hem. Na zijn dood werd hij gemeten en zijn lengte bedroeg drie en een halve meter! Misschien was de verdwijning van het jonge hondje hier mee verklaard en was de python op weg naar weer zo'n lekker hapje? Hoe het ook zij, na afloop belde Elly de kegelclub op en vertelde aan Jaap, Indien u niet altijd zo fit bent als u wel wenst, niet voldoende levenskracht bezit en u fysiek niet lekker voelt, kan dat betekenen dat u de natuurlijke vitaminen nodig hebt, zo noodzake- lijkvoorhet onderhouden van een juiste bioed- toevoer naar de spieren van het lichaam en naar de hersenen. Door dezelfde oorzaken kan uw spijsvertering verstoord en uw reserve aan energie gevaarlijk klein worden. Doe zoals duizenden mensen in het Noorden van alle leeftijden doen en breng de natuur terug in uw voeding door bij uw maaltijden Aktief Capsules te gebruiken. Aktief Capsules zijn smaakloos. Zij combineren hoge concentraties van tarwe- kiemen (de rijkste bron van „groei"- en „ener- dat het slangetje onlangs van hem maar kinderspel was. Zij had er nu eentje gedood van 3'/2 meter! En een python nog wel! De huid heeft ze laten prepareren, wat haar vijftig piek kostte, maar dat had ze er graag voor over. Want wie zou haar verhaal later geloven, als ze geen bewijsmateriaal had? Sj. Pot-Flach Mag in geen bibliotheek ontbreken f 6,0,45 porto. gie"-vitaminen) met andere natuurlijke vitami- nerijke concentraties. Aktief Capsules bevatten geen verdovende middelen. Regelmatig ge bruik werkt niet gewoontevormend. U zult verbaasd staan over het verschil dat de ge makkelijk te gebruiken Aktief Capsules be tekenen voor uw energie en uw hele welzijn. U zult zich in alle opzichten sterker voelen, jonger en opgewekter en u zult er beter uit zien. Een zuivere huid, gezond haar en stralende ogen zijn het bewijs van uw terug keer naar een vitale, positieve gezondheid. Begin vandaag nog met het gebruik van Aktief Capsules. Verkrijgbaar bij apotheker en drogist, f 3,90 voor een kuur. Nu die vreselijke tijd van kolonialen, imperialisten en andere onderdrukkers voorbij is (behalve één, en daar durft niemand wat van te zeggen!) nu er zóveel bevrijde en gelukkige volken zijn dat de U.N. zowat uit zijn naden barst van de lidmaatschappen, nu iedereen ons, "oude kolonialen", wel eens even zal laten zien hoe er wél geregeerd moet worden om rijker en gelukkiger te zijn dan ooit tevoren,... nu is er meer moord en doodslag dan ooit tevoren, nu wordt er vaak brutaler en méér geroofd en gestolen dan een ouwe koloniaal zich ooit in zijn hoofd durfde te halen, nu gedragen sommige bevrijde vol ken (die zich top-beschaafd vinden) zich net zo primitief barbaars als dui zenden jaren terug. En nu heet het "recht". Soms, als je gemoedelijk de krant leest of naar de TV kijkt, denk je ook (als er af en toe tóch nog even een schop voor de kolonialen over schiet): "Mensen worden NOOIT wijzer!" RlllllllllllliilMHIlilliHIIIHIillllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllliillllllllllllllllllUUIIIIIIIIIHIflIIIIIIIIIIIHm Schoenhandel alleen Reinkenstraat 29 Den Haag - Tel. 33 21 17 j Specialist in exclusieve dames- schoenen met hoge of lage hak in de allerkleinste maten. vanaf maat 32 j De eerste nieuwe voorjaarsmodellen zijn aangekomen iiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiM 21

Tong Tong | 1969 | | pagina 21