<~Piekeranó by barang rombéng VOOR BESTELLEN ENTREEBILJETTEN PASAR MALAM Iedere dag komen ze bij Tong Tong binnen, dozen, boengkoesans, zakken vol barang voor onze Pasar Rombeng. Dit jaar wel drie keer zoveel als drie jaar geleden. Ongelooflijk wat mensen hebben te missen, kunnen en willen missen. "Hier, ik ben blij dat U ook speel goed kunt gebruiken. De kinderen zijn het ontgroeid en het ligt er maar!" En daar komen de fietsjes, schom mels, spelletjes en boeken, kisten vol. "Mijn keukenkasten staan vol, ik heb al zoveel en zoveel dubbel. Mis schien heeft een ander het juist net nodig!" En daar komen de potten en pannen en kookstelletjes, schaaltjes en kommen. Allemaal nodig en bruik baar. En dan de honderden boeken. En de schilderijen, en de snuisterijen en de byouterieën, de kleedjes en kleden. Er is van alles, voor elke smaak en elke behoefte, mooi en minder mooi, alledaags en zeldzaam. Soms mis schien een beetje excentriek en gek. Bij alle barang die ik uitpak en sor teer is het alsof ik naar onhoorbare gesprekken luister, bijzonderheden over die ring, dat vaasje, dat lampje. Er zijn ook veel splinternieuwe din gen, vaak met het prijsje er nog op. Die hebben geen geheim en geen ver haal. Dan bedenk ik op eens dat het een half jaar geleden was dat ik die tirade over de BTW hield. Bóten Toem- bas Waé, niet kopen maar. Bent U toen in kasten en laden gedoken en heeft U toen gedacht: "Wat doe ik met al die dingen, ik gebruik ze niet eens, ik heb ze dubbel. Misschien heeft een ander er plezier van? Hier Lilian, verkoop maar op de pasar rom beng!" Straks staat de Pasar Malam wéér vol mooie, exotische on-alledaagse artikelen die je niet in gewone winkels kunt vinden. Daarvoor gaat U naar de pasar malam. De glans en de glorie vindt U in de Pasar Rombeng natuurlijk niet, maar wel de verrassende bruikbaarheid van iets dat misschien maar een paar kwartjes kost. De voldoening van een prijs te betalen die niet hoger ligt dan die uw grootvader er in zijn tijd voor over had. En moet nuttig en goed, al tijd nieuw zijn? De Pasar Malam is een oude In dische zaak, onze Pasar Rombeng is het ook. Aan alle lieve mensen die ook dit jaar met hun "teveel" geholpen heb ben er weer een stand vol verrassin gen van te maken: ik dank U hartelijk, namens allen die er straks van kunnen profiteren! Lilian Ducelle VEEL DANK Aan de lezers die geld hebben opge stuurd voor Pasar Malam tickets voor adiks, die "erg kedjepit" zitten. Zij zul len op uw gezondheid met vreugde een glas stroop heffen! VOORKOM LANG WACHTEN Het wordt ieder jaar drukker op de Pasar Malam. Dat is natuur lijk raméh en gezellig, maar op de "spitsuren" is het geen uitzondering wanneer u als bezoeker, ondanks een maximum aan kassa's bijna een uur in de rij moet staan voordat u ein delijk naar binnen kunt. Wij willen dit graag helpen voorkomen door iedereen in de gelegenheid te stellen entreebiljetten voor de Pasar Malam per volwassenen en f 1,voor kinderen tot en met 12 jaar. Wilt u s.v.p. bij het voorbestellen met de volgende punten rekening houden: 1. Uw naam en het adres waar de kaarten naar toe gestuurd moeten worden dienen duidelijk liefst in BLOKIetters vermeld te worden. 2. Per bestelling bent u 0,75 porto- en administratiekosten verschuldigd. Aangetekend toegestuurd f 1,extra betalen. 3. Op de giro moet een duidelijke specificatie van uw bestelling staan, Bijv. als volgt: 4 x volw. f 2,25 f 9, 3 x kind f 1,3, porto en administratie 0,75 Totaal f 12,75 En indien de kaarten aangetekend verstuurd moe ten worden, dan toevoegen: "AANTEKENEN f 1,waarmee het totaal in dit geval op f 13,75 gebracht zou worden. 4. Het is niet nodig dat u aangeeft op welke dag u wilt gaan, want de kaarten staan niet gedateerd. Het gironummer waarop u de entreegelden kunt storten is: 75.83.89 t.n.v. Tong Tong N.V., afdeling Pasar Malam, Prins Mauritslaan 36, Den Haag. Toezending van de kaarten geschiedt uiterlijk een week voor de Pasar Malam. Maakt u zich dus niet ongerust wanneer u de kaarten niet direct na uw girostorting in huis heeft. Alleen bestellingen die op de hier omschreven wijze worden uitgevoerd kunnen snel en efficiënt in behandeling worden ge nomen. Dus: niet telefonisch bestellen niet per postwissel en niet persoonlijk bij Tong Tong komen betalen. Dan liever het geld in een brief sluiten en (aangetekendl) opsturen met de specificatie erbij. Richten aan: Pasar Malam Tong Tong, t.a.v. Mevr. E. Boon - Derksen, Prins Mauritslaan 36, Den Haag. In de linkerbovenhoek "ENTREEBILJETTEN". Dan nog een laatste verzoek: Wilt u een bestelling van entreebiljetten in geen geval combineren met be stellingen voor bijv. boekwinkel of Toko Tong Tong of met betalingen voor uw abonnementsgeld. Die moeten op een ander gironummer, omdat het vol komen gescheiden administraties betreft. Onthoudt u het goed: voor entreebiljetten: alleen giro 75.83.89. Inlichtingen tel. 070 - 54.55.01, Mevr. Boon. Aan groepen bestaande uit 20 of meer personen, die in verenigingsverband komen wordt reductie ver leend. Voor inlichtingen, betreffende de wijze van bestellen, etc. tel. 070-54.55.01, Mevr. Boon. 10

Tong Tong | 1969 | | pagina 10