WONDER! BELANGRIJK P.I.C.O. 1970! 15 AUGUSTUS 1970 In de maanden rondom de jaarwis seling zijn wij ongewoon veel abonnees kwijtgeraakt door overlijden of afschrij ving wegens de verhoogde tarieven. Maar tot onze grote verwondering is ons totale abonnee-aantal practisch in tact gebleven: er is dus ook een groot aantal nieuwe abonnees Bli gekomen! En dat zonder dat we er een hand voor uitgestoken hebben wegens onze eigen boordevolle soesahs. Een aardig percentage is abonnee geworden door spontane werving van de zijde van on ze lezers. We moeten niet vergeten: a. in de loop van de vele jaren dat Tong Tong nu bestaat zijn erg veel Indischgasten milder geworden en niet meer zó absoluut pro totale assimi latie, b. in onze eigen kennissenkring heb ben ook verschuivingen plaats gevon den, en we hebben nieuwe kenalans gekregen die inderdaad nog nooit van Tong Tong gehoord hebben. Dit betekent: nieuwe wervingsmoge lijkheden!! Wat denkt U, wilt U weer eens "op Onder deze initialen viert de Federa tie van Protestantse Jongerenclubs in Nederland haar 20ste Pinksterconfe rentie. Dan zal het twintig jaren ge leden zijn, dat deze federatie, voort gekomen uit het Jongerenwerk van de Protestantse Kerk in het voormalig Ne derlands Indië, destijds o.m. geleid door Ds. B. Keers, Mr. A. Frank en de heer W. Hoekendijk, haar eerste Pico hier te lande hield. Veel gerepatrieerde, maar ook me nig hollandse jongere(n) werden door haar opgevangen, en voelden zich tot haar aangetrokken door de specifieke sfeer, waardoor haar werk en optreden gekenmerkt werd. En nog altijd getuigt zij in doen en laten van een actuele en oecumenische aanpak. Thans zijn bij de leiding nog mede betrokken o.a. mej. Ds. E. Visser, mej. M. Niemeyer en de heren L. K. Prins, R. Muller, terwijl mej. A. van Dam haar huidige voorzitster is. Het werk ressorteert tot dusver on der dat van de Hervormde Jeugdraad. Van de viering van dit vierde LUS TRUM hoopt men iets bijzonders te maken, vooral de zaterdag (16 mei) zal een feestelijk karakter krijgen! Het Thema van de Conferentie luidt: "GELOOF en REVOLUTIE". De conferentie vangt aan op zater dag, 16 mei a.s. om 10 uur v.m., en duurt tot Pinkster-zondag 17 mei 18.30 uur. Plaats der Conferentie is: het Chris telijk Vakantiecentrum "Rhederoord" te de Steeg (Gld.). jacht gaan" en zullen wij U daarvoor "munitie" verstrekken? Kijk Uw adres- senboekje nog eens na. Schrijf ons om toezending van een aantal proefnummers (5 of 10 stuks of meer). Stuurt U die nummers zélf naar Uw kenallans (de vriend van een vriend is immers óók Uw vriend?) en laat aan hén over om zich in te schrij ven! Natuurlijk zijn dit niet proefnummers van de laatste editie, maar van vorige edities die wij over hebben. Dan heb ben wij tenminste ook wat over van de laatste editie als nieuwe abonnees zich inschrijven, ja toch? Gojang-kakiërs zijn we nog lang niet, vrienden! En zo lang elke Tong Tong-er af en toe zijn ouwe djago-gekraai laat horen, is ons blad nog lang niet habis! Ajo! Madjoeü In de afgelopen winter heeft een wonder plaatsgehad zonder dat wij er om vroegen (of misschien in stilte toch wel?). Wij kunnen er nu een wonder bij doen! Als de Voorzieningheid (het Lot) ons helpen wil, laat ons de toege stoken hand grijpen en óók een tros abonnees winnen. Okee? Okee! Deelnemerskosten voor het weekend bedragen: 25,p. pers. (incl. reisk. binnen Ned.), 40,p. echtp. (idem). Men kan (ev. met kind.) ook alleen de zaterdag meemaken. In dit geval bedr. de kosten: 10,p. pers.; 15, p. echtp.; 7,50 p. kind. Opgaven, (onder opgave van naam en adres) zo spoedig mogelijk, liefst vóór 1 mei, worden per briefkrt ingewacht bij de secr.esse der Federatie, mej. E. Martens, Uitgeeststr. 185, Den Haag, tel. 070-36 01 57, onder gelijktijdige overmaking van 10,inschr.geld ten name van de Alg. Federatie Penningm., giro no. 240466. Herdenking van de 25ste verjaardag van de Japanse Capitulatie en van het einde van de Tweede Wereldoorlog. Het Comité 15 augustus 1970 Vivienstraat 68 den Haag (Postgiro 253000 en bankrekening No 518510441, bij de Alg. Bank Nederland N.V. van Alkemadelaan den Haag) verzoekt ons opname van het volgende: Het Comité heeft rechtspersoonlijk heid gekregen als vereniging onder de naam: "Comité 15 augustus 1970". Met het oog op de afwikkeling na 15 au gustus 1970 is de vereniging aange gaan tot en met 30 juni 1971. Met betrekking tot de Stichting Ne derlandse Slachtoffers Japanse Vrou wenkampen werd, in het eerste (janu ari 1970) nummer van het (onder re dactie van Suzanne Gideonse) uitge geven blad "Wij van Overzee", een mededeling opgenomen als zou er geen samenwerking mogelijk zijn tus sen Stichting en Comité. Het bestuur van de Stichting echter distancieert zich in elk opzicht van dit bericht en stelt er prijs op mede te delen dat Stichting en Comité, alhoewel twee aparte organisaties vormende, zeer sympathiek tegenover elkanders stre ven staan. Met het bestuur van de Stichting is inmiddels besloten om tot een inten sieve samenwerking te komen. Zo zul len b.v. in het programma van 15 au gustus 1970 van het Comité enkele punten worden opgenomen, die in het bijzonder de doelstellingen van de Stichting betreffen. Stichting en Comi té zullen hier op korte termijn nader op terugkomen. De jaarlijkse Algemene Vergadering van Aandeelhouders van de Publiciteits- en Handelmaatschappij Tong Tong N.V. zal worden gehouden op zaterdag 9 mei 1970 te 11.00 uur in een der zalen van de N.V. Gebouw op Gouden Wieken Scheveningseweg 37 te 's-Gravenhage. In verband hiermede liggen het verslag en de Balans en Verlies- en Winstrekening over 1969 benevens het advies van Commissarissen overeenkomstig art. 28 van de statuten vanaj maandag 23 april a.s. tot na afloop der vergadering ter inzage voor aandeelhouders ten kantore der Vennootschap. Houders van aandelen aan toonderdie de vergadering wensen bij te wonen, zijn verplicht hun aandelen, dan wel een "Bewijs van deponering bij een bankinstelling" uiterlijk 1 mei 1970 tegen ontvangstbewijs te deponeren ten kantore der Vennoot schap. Het re(u strekt tot bewijs van toegang. Aandeelhouders, die op toezending van het jaarverslag 1969 prijs stellen, kunnen dit aan de directie opgeven. DE DIRECTIE 3

Tong Tong | 1970 | | pagina 3