BOEKHANDEL TONG TONG TOKO TONG TONG 1- f 1- f 1.- f 1- 0,90 Pr. Mauritslaan 36, Den Haag, Telefoon 54 55 00 Dagelijks geopend van 9-4 uur 's Zaterdags van 10-1 uur Wij ontvingen de veel gevraagde AKAR BAHAR armbanden (tegen rheuma en rheumatische pijnen). In alle maten en dikten v.a. f 5,tot en met 15, Bij bestelling omtrek pols opgeven en ongeveer de prijs die U besteden wilt. ES PASRA machines (ijsschaafmachines) incl. porto 20, Voor het fijnste schaafijs voor uw es Sjanghai, es podding of andere koele drankjes bij de warme kachel! Vanille- en rose essence p.fl. 0,85 Voordelige fles 100 cc 5, Boemboes Saidja: Soto ajam, Madoera, Rawon, Karee, Goelei 1,20 Boemboes Coorinda Gado-gado Petjel Sate saus Ebbie Sambel goreng Kering (kentang en katjang, heerlijk als snoeperij) Rempejek Emping (100 gr., knappend vers) 1,10 (Bij bestellingen porto bijrekenen) f 1- Een nieuwe collectie ringen, kabaja speldjes en Javaanse soebengs! WINTERHULP-PAKKET VOOR f 10,— De winter door zonder glijden en val len! Makkelijk en praktisch! Kant-en klaar boemboes en droge gerechten voor de dagen dat U er liever niet uit gaatl Een pakketje met de volgende inhoud voor 10,inclusief porto. 1 pk. gado-gado - 1 pk. petjel (of 2 gado-gado) - 1 soto ajam - 1 rawon (of karee of goelei) - 1 pk. emping - 2 pk sambel goreng kering - 1 pk. ebbie - 1 pk. rempejek. (Correctie: de vorige keer stond er 1 pk. sambel g. kering, het moeten er 2 zijn!) Pakketje plus 'n fles Chili sauce f 12,50 Bestellingen per giro aan Tong Tong rechtstreeks gaan het snelst. Vermeldt: 1 winterhulp-pakket met 2 x gado-gado of petjel/gado2 en rawon (of karee). Toko Tong Tong, Den Haag, giro 6685. Heerlijke hete Chili sauce Penang per fles f 2,80 Er zijn weer stadswapenlepeltjes van: Batavia, Malang, Soerabaja, Bandoeng, Semarang, Ambon, Menado, Palem- bang, Buitenzorg, Soekaboemi per stuk f 3,Per half dozijn plus rekje (incl. porto) f 21,50 Minangkabouw lepelrekje 6, Zilveren Tong Tong-lepeltjes 3,75 Mooi bewerkte muurvaasjes van kar bouwenhoorn per stel 12,50 Djapara dozen v.a. 8,50 Schelpen-strengen per streng 1,50 en 2,50 Wajang kaarten Briefkaarten met wajang figuren (zwart wit) 12 series van 5 verschillende fi guren per serie incl porto 1,75 12 series (voor verzamelaars!) incl. porto 18, 2 series dubbele kaarten (5) per serie f 3, Mentholstiften groot, uitverkocht! Kleine Slamat Mandi doeken uitver kocht! Altijd verse echt Indische Kwee Sem- prong per pak 1,50 Op verzoek weer verkrijgbaar: Super Bami Kwa De lekkerste bami-soep in 10 minuten op tafelI per pak (voor 3 of 4 personen) f 1,60 2 Pakken 3,plus 60 ct porto. Nog enkele kleurige tikars uit Bawean vanaf f 12,50. Wacht niet te lang, we krijgen ze voorlopig niet meer aan! Herinneringen aan onze Herdenking 15 Aug. 1970. Lucifers met Ind. foto's f 1,50 (12 boekjes in plastic huls) First day covers 1,- Ook bij Tong Tong te bestellen: 15 Aug. Herdenkings langspeelplaat (met alle toespraken en belangrijke hoogtepunten van die dag) f 12, (direct leverbaar) LIEVER NIETS DAN NAMAAK! Voor hen die geregeld bij ons kajoepoetih bestellen een teleur stelling: onze leverancier vertel de ons dat hij geen kajoepoetih wil leveren van mindere kwaliteit (meestal vermengd met paraffine en sereh olie) en dat hij voorlopig dus niets heeft. Wetende dat U ook liever niets heeft dan namaak, kunnen we al leen, net als op de televisie zeg gen: even geduld a.u.b.! Verkrijgbaar in de uitverkoop voor de halve prijs (slechts enkele exemplaren): De jonge leeuwen - Irwin Shaw 10, De zilveren tak - een verhaal in het Britannië van de Romeinse tijd - Rose mary Sutcliff f 7,50; Commando Navarone - het vervolg op de kanonnen van Navarone - Alistair Maclean 7,50; De dans boven het ravijn - een roman uit West-Afrika - C. J. Ooms-Vinckers 3,50; Politie te water - K. Norel f 3, Flitsen - herinneringen en voorvallen uit haar leven - Rie Cramer f 5, Vierde Agatha Christie vijfling - een vijftal verhalen van deze beroemde schrijfster van detective-stories 7,50; Het erfdeel - Hollandse familieroman - Hans Martin 10, O Absalom - Howard Spring 4,50; Het wonder van Leiden - roman spe lende tijdens het beleg van Leiden - Emanuel Stickelberger 5, De poort der genade - historische ro man uit het Middeleeuwse Spanje - B. v. Eysselsteijn f 10, Hongaarse Rbapsodie - trilogie over het leven van Franz Liszt - Zsolt Har- sanyi 12,50; Het gouden spel - familieroman uit Florida - Robert Wilder f 10, Het wolfsgetij - verhaal uit de bezet tingstijd - Theun de Vries 8,50; Vorst van de ballingschap - 19e eeuw- se Rotterdamse roman - f 9, De ambassadeur - roman spelend in Viet-Nam - Morris L. West 10, Afgestorven - Marcellus Emants f 2,50; Tussen zeesterren en amphora's - the orie en praktijk van het duiken - F. Woudstra 20, De wurger van Boston - document van een tragedie - Gerold Frank f 10, De kinderen - Jan de Hartog 9, De achtste dag - familieroman uit Ame rika omstreeks de eeuwwisseling - Thornton Wilder f 12, Op beschuldiging van - roman over de nadagen van het koloniale bestaan in een fictief land in Z.O. Azië - Fre deric Mullally f 6, Ik heb de slavenklok geluid - een ac tuele roman over Zuid-Afrika - C. J. Ooms-Vinckers 5, Exodus - Leon Uris 10, De geschonden boom - historische fa milieroman met als achtergrond de gro te gebeurtenissen in het China van 1885- 1928 - Han Suyin 10, 22

Tong Tong | 1971 | | pagina 22