Droomreizen naar verre bestemmingen ST€ De Lampor I. INDONESIË, SINGAPORE EN BANGKOK 19 dagen vanaf f 1.998,-* Jongerenreis vanaf f 1.500 II. MEXICO, GUATEMALA EN FLORIDA III. JAPAN EN THAILAND Enige malen is in Tong Tong sprake geweest van de Lampor. In "De Ja- vaansche Geestenwereld" van H. A. van Hien staat hierover het volgende: De Lampor is een luchtduivel, aan wien door den Javaan de gedaante van een gevleugeld mensch met een stieren kop wordt toegedacht, en wiens, door gerommel en gekletter in het luchtruim aangekondigde verschijning, meest ge volgd wordt door zwaar weder, een wolkbreuk en een overstroming. Deze duivel is de bewerker van een en an der, doordat hij de gewoonte heeft, om wolken op elkander te stapelen, die bij ontlasting, een overstroming veroor zaken. Ook is hij de bewerker van on tijdige verlossingen en misgeboorten, waarom zwangere vrouwen zich bij zijn nadering schuil houden, door in het een of ander hoekje, zelfs onder haar slaapplaatsen te kruipen, terwijl de o- verige bewoners der desa door het slaan op trommen en allerlei levenma kende instrumenten, hem trachten te verjagen en te dwingen, zijn werk te staken en zijn tocht naar de zee voort te zetten, waarin hij gewoonlijk ver dwijnt. Prachtige handgebatikte doeken (tafelkleden). Ook genoeg om een blouse te maken 150x105cm f 40,—. Een nieuwe collectie fleurige happy-coats (overslag jasjes) leuke blouses, blazers, allemaal van eerste kwaliteit batik, v.a. f 40,—. A - 19 dagen. Vertrekdata: 14 april, 30 juni, 25 augustus, 29 okto ber en 15 december 1973. Per KLM-jet. Indonesië met vele excursies, o.a. tuinen van Bogor, de Borobudur en verblijf van drie volle dagen op Bali. Vervolgens bezoek aan Singapore en Bangkok incl. interessante stadstours. Condities: reissom 2.995,- p.p. waarin begrepen accommodatie in 1e klas hotels, incl. ontbijt en enkele andere maaltijden, excur sies en Nederlandse reisleiding. B - Zelfde duur en vertrekdata als hierboven, doch accommodatie bij particulieren in Djakarta en in eenvoudige hotels in Bangkok en Singapore. Condities: reissom 1.998,- p.p.* C - 18 dagen. Vertrekdata: 9 juli en 12 november 1973. Per SAS naar Djakarta, Jogjakarta en Bali, incl. vele excursies. Verblijf van enkele dagen op Sumatra aan het Toba Meer. Terugreis via Bangkok. Nederlandse reisleiding. Condities: reissom 2.995,- wederom 1e klas hotels en vele maal tijden. D - Een 29-daagse excursie voor jongeren van 12 t/m 25 jaar per KLM-jet. Vertrekdata: 25 juni, 2, 9, 16 en 23 juli 1973. Contact met jonge Indonesiërs, voornamelijk studenten. Reisroute: Djakarta - Buitenzorg - Bandung - Jogjakarta - Semarang - Surabaja - Tretes - Bali. Condities: reissom ƒ2.380,- p.p. waarin begrepen accommodatie in eenvoudige doch zindelijke hotels in twee- en meer-persoons- kamers incl. ontbijt en verschillende andere maaltijden, excursies en Nederlandse reisleiding. E - Vertrekdata als D. Inbegrepen: 7 overnachtingen in een een voudig hotel in Djakarta, alsmede vervoer van vliegveld Djakarta naar hotel en v.v. Terugreis mogelijk op andere datum. Condities: reissom 1.500,- p.p. incl. accommodatie zoals vermeld. Uitsluitend voor jongeren van 12 t/m 25 jaar. 18 dagen - vertrekdata: 19 mei, 30 juni, 13 oktober 1973. Per KLM naar Mexico. Vele excursies o.a. de Pyramiden van Teatihuacan, Tula, Taxco, Acapulco; het meer van Atiklan alsmede Antigua in het prachtige Guatemala en tenslotte in Florida een cruise per jacht en een tocht door de Everglades. Condities: reissom 2.995,- p.p. waarin begrepen accommodatie in 1e klas hotels incl. ontbijt en verschillende andere maaltijden, excursies en Nederlandse reisleiding. Kerstreis naar Japan met vele excursies, o.a. Kyoto en Hakone en Thailand met i week aan het strand of keuze uit vele andere mogelijkheden zoals Penang, Birma, Hong Kong etc. Nadere gegevens zijn binnenkort beschikbaar. In verband met bepalingen van de Rijksluchtvaartdienst en van de IATA is men verplicht bij dit tarief een waardecoupon ten bedrage van 463,- te kopen. Voor dit bedrag kunt u verschillende toeristische diensten zoals excursies, maaltijden etc. kopen bij de vertegenwoordiging ter plaatse. Voor volledige programma's en nadere inlichtingen: ITC, Gebouw 106, Schiphol-Oost, tel. 020-454051 of alle ANWB kantoren. 23 jyjpp MBi TJ Binnenkort bloeien de flamboyants weer! Op de fleurige tegeltjes met het Indische landschap. Op veler ver zoek opnieuw gemaakt! 7,50 incl. porto

Tong Tong | 1973 | | pagina 23