De Orde Van Het Universum (VII) Door Roy Sieevensz DE COSMOLOGIE VAN JEZUS Jezus sprak in parabelen opdat de mens zichzelf zou ontdekken. Hij had een groot respect voor 's mensen vrije wil en daarom misschien heeft hij zelf zijn kennis van het heelal nooit vast gelegd voor het nageslacht. Het "Onze Vader" is wel een van Zijn meest gecondenseerde parabelen, waarin de Orde van het Universum uit eengezet wordt. (Wie kan hieruit het evolutie proces ontdekken). Naast het Onze Vader sprak Hij ook van het Onze Moeder (de missing link). Ver taald uit "The Essene Gospel of Peace (Het Vredesevangelie der Essenen, derde eeuw, Aramees handschrift door Bordeaux Szekely) luidt het als volgt: "Onze Moeder die op de Aarde zijt, Geheiligd worde Uw Naam, Uw Koninkrijk kome, Uw Wil geschiede in ons zo het in U geschiedt. Zendt ons eiken dag Uw Engelen. En vergeef ons onze zonden, gelijk wij boeten voor de zonden die wij U aandoen. En leidt ons niet in ziekten, maar verlos ons van alle kwaad. Want Gij zijt de Aarde, ons lichaam en cfe Gezondheid. Amen." De tijd is gekomen dat wij al het on begrijpelijke, het grote mysterie gaan ontsluieren. De mensheid is gerijpt in die mate dat het nu mogelijk is voor hem het te kunnen vatten. Echter, Yang en Yin moeten in ons lichaam daarvoor in evenwicht zijn, zoals het Onze Vader en het Onze Moeder. De mens bezit het vermogen om alles in de relatieve wereld te kunnen begrij pen en weten. We hebben dat stadium bereikt, i.e. we zijn volwassen als Mens om te vatten wat Leven is, wat Tijd is en identiteit etc. Wij kunnen niet langer volstaan met parabelen, formules of magie. Het moment van de grote ont sluiering en éénwording is nabij. Laat ons erop voorbereiden door ons vrij te maken van het dogmatisch denken en de illusies; door ons intuitive ver mogen te verscherpen opdat wij de Waarheid zullen kennen. Aan de woorden van Laotzu, Jezus, Buddha, Muhammed wordt niet getwij feld. Waarom dan onderschikken wij ons aan doctrines van ziekelijke men sen en niet te verzadigen profiteurs? Moeten wij het onderwijssysteem, dat ons voorbereid op slavernij er de schuld van geven? Of ligt het aan de conditie van ons wezen dat zulks mo gelijk is. Wij kunnen een eind maken aan onze tekortkomingen door Zelf te beginnen aan de Herrijzenis van de Mens. Via de essentie van voedsel kunnen wij onszelf vrij maken en overbruggen wij de kluisterende invloed van Tijd en Ruimte (Illusie) en creëeren wij het spectrum van het Menselijk Geluk. De horizonten van de EENHEID zullen zich aan ons openbaren. We zullen onszelf herkennen als de oorsprong van de Mens, oftewel Orde; de Bron van alles en alles. De originele Cosmologie van Jezus is door de meeste mensen nooit gehoord. Hieronder willen wij voor U nog het een en ander aanhalen uit "The Essene Gospel of Peace", hierboven reeds ge noemd, betreffende ons voedsel (li chaam), de oorspronkelijke cosmologie van Jezus (vrij vertaald): "Het bloed dat door onze aderen stroomt vindt zijn oorsprong bij onze moeder, de Aarde. Haar bloed valt uit de wolken der he melen; ontspruit uit de baarmoeder de Aarde; kabbelt in bergbeken; stroomt breeduit in de rivieren der laagvlakten; sluimert in de meren; gaat razend te keer in de woelige zeeën". Voorwaar ik zeg U, de Mens is de zoon der Aardse Moeder en van haar ontving de zoon des mensen zijn hele lichaam, evenals de nieuwgeborene voortkomt uit de baarmoeder zijns moeders. Waarachtig, gij zijt Eén met de Aardse Moeder. Zij is in U en U in Haar. Uit Haar werd ge geboren, in Haar leeft ge, en tot Haar zult ge wederke ren. Onderhoudt Haar Wetten, want hij die zijn Aardse Moeder niet eert zal geen lang leven beschoren, noch zal geluk zijn deel zijn. Want uw adem is Haar Adem, uw bloed Haar Bloed, uw been Haar Been, uw vlees Haar Vlees, uw organen Haar Organen, uw ogen en oren Haar Ogen en Oren. Voorwaar ik zeg U, indien ge slechts één al dezer wetten niet onderhoudt, indien U slechts één deel Uws lichaams letsel toebrengt, ge zult ver loren zijn in Uw smartelijke ziekte. Er zal geschrei zijn en knersinghe der tanden. Ik zeg U, tenzij Ge de wetten Uwer Moeder navolgt zult ge de dood niet ontsnappen. En degene die de Wetten zijner Moe der aanhangt, zo zal zijn Moeder hem aanhangen. Zij zal hem vrijwaren van elke plaag en hij zal nimmer ziek wor den. Zij schenkt hem lang leven, Zij beschermt hem tegen elk soort kwel ling: tegen het vuur, tegen het water, tegen de beet der giftige reptielen. Want uw Moeder baarde U, Zij is het die de stroom des Levens in U onder houdt. Zij gaf U Haar Lichaam en alleen Zij geneest U. De atoombom op Nagasaki viel tussen twee hospitalen in. Beide werden totaal vernield. Een dezer behoorde tot de medische faculteit van de Nagasaki Universiteit. Geen der inzittenden van dit hospitaal overleefde de verwoes tende invloed van de bom. Van het andere hospitaal, het Francis hospitaal, overleefde iedereen de explosie; zelfs geen verwonding werd vermeld. In de onmiddellijke omgeving ervan kwamen echter 8000 personen om het leven. Het Vaticaan verklaarde dit gebeuren het wonder der twintigste eeuw! Is het woord 'wonder' afdoend ter verklaring van dit gebeuren? Hoe beperkt, hoe makkelijk elk "onbegrijpelijk" ver schijnsel wonder te noemen. Daarmee is de kous af. Bij een nadere be schouwing van het 'wonder' kwam echter aan het licht dat "speciaal voedsel" de ingezetenen van Francis hospitaal die afwerende kracht gaf om de explosie te weerstaan, en de radio activiteit die het uitstraalde naderhand. De hoofdbestanddelen van het dieet van Francis hospitaal bestond uit: brui ne rijst (volle rijst), zeegroenten (zeer rijk aan mineralen), miso (originele ta- otjo, bereid zonder chemicaliën, tamari, originele zoute ketjap (bereiding idem als miso). Uit latere proefnemingen is gebleken dat zelfs zeer giftige stoffen, zoals strontium 90 (zeer radioactief) en kwik geheel door het lichaam uitgestoten worden via de urine en de stoelgang, wanneer bovengenoemd voedsel het hoofdbestanddeel vormt van ons dage lijks voedsel. Ga maar eens na wat en hoe mensen aten die rampen overleef den. Daniël in de leeuwenkuil bijv., is dat een wonder? Jezus zei dat alleen het gebeuren van Jonah een wonder genoemd kon wor den (Thomas). Waarmee Hij slechts duidelijk wilde maken dat de Wet van Verandering (Orde van het Universum) het enige wonder is. De mens, eindproduct van biologische ontwikkeling (verandering), is onkwets baar. Dat is te zeggen: wanneer hij in harmonie is met de Orde van het Uni versum kunnen lagere vormen van ont wikkeling (energieen) hem niet deren. Dat wil ook zeggen dat alles wat de Mens in ontwikkeling voorgegaan is hem dienstbaar is. Teneinde het gees telijke te kunnen ontwikkelen tot aan vulling naar de oorsprong en die oor sprong weer alles wat ons voorafgaat wederom tot bron kan zijn (de univer sele kringloop). De grootste tragedie, catastrophe zal dan de drempel zijn tot Universele vrij heid. Inderdaad alles is ÉÉN en je dat 12

Tong Tong | 1974 | | pagina 12