Rnllpnintll "DIPLOMATIEKE" CORRESPONDENTIE Nieuw Tong-Tong souvenir TONG-TONG CONSTITUTIE (moeilijk te veranderen) yin YANG Algemene structuur Hoofd Ogen Oren Neus Tanden Benen Huidskleur Huid Geur Temperatuur Stoelgang Urinatie Ogen Haar Lichaamshaar Wenkbrauwen Wimpers Nagels Voeten Gehoor Smaak Emotie - Lichaamsbeweging lang (als een taugé) breeduit naar boven ver uiteen ver van het hoofd (flaporen) lang, omhoog, ontwikkelde neusvleu gels, langwerpige neusgaten vooruitstekend, spleet tussen twee voortanden, wijd uitelkaar. O-benen licht kort, kompact gebouwd breed naar beneden dicht bijeen vlak tegen het hoofd met goed ontwik kelde oorlellen kort, bochel, ontwikkelde neusvleugels, ronde neusgaten naar binnen gericht X-benen donker CONDITIE (makkelijk te veranderen) YIN vochtig, grote poriën lichaamsgeur, mondgeur koud, vooral voeten en handen dun en stérke reuk meer dan 4x per dag, lichte kleur kan niet tegen sterk licht, knippert vaak dun of kaal (voorhoofd: alcohol, vruch ten, suiker. Achterhoofd: overtollig yin drugs) weinig (Oosters-graaneters) weinig haar, kort, dun gekruld, (zwakke sexorganen) zwak, omhoog groeiend, grote halve maantjes (bij nagelriem) naar buiten gericht slecht (vloeistof) ongevoelig onstabiel langzaam, stijf YANG droog, kleine poriën geen geur warm (zonder last van te hebben) stevig, bijna geen reuk minder dan 3x per dag, donkere kleur kan makkelijk voor korte duur in de volle zon staren, knippert minder dan 3x per minuut dik en/of grijs (grijs door veel vlees eten) overtollig (Westers- vleeseters, over tollig proteine) veel haar, lang en dik stijf sterk, naar beneden groeiend, kleine of geen halve maantjes. naar binnen gericht scherp (droog) gevoelig stabiel snel, soepel Het 13 jarig in Nederland geboren dochtertje van indische kennissen van ons is blijkbaar een jonge dame die het niet aan initiatief ontbreekt, aldus schrijft ons een lezer. Buiten medewe ten van haar ouders zond ze een brief aande ambassadeur van Indone sië in ons land. Ze schreef daarin, dat ze thuis altijd zoveel over Indonesië hoorde praten, dat ze langzamerhand ervan overtuigd was geraakt zelf toch óók voor een deel in Indonesië thuis te horen. Ze vroeg de ambassadeur of deze haar niet kon heipen eens naar het stamland van haar ouders te gaan om dat van nabij te leren kennen De brief verdween niet in een of an dere prullemand op de ambassade. Er kwam een brief van de culturele atta ché van de ambassade terug, verge zeld van boekjes met foto's over het moderne Indonesië. De ambassade ging wel niet zover, de schrijfster een reis naar Indonesië te beloven, maar zij maakte haar met al dat materiaal toch dolgelukkig. Om maar te zwijgen van haar vreugde over het feit dat de ambassade zich wel wilde veroorloven, haar brief te beantwoorden. En nu is ze dus bezig met het samenstellen van haar bedankbrief. Brutale rakker, zei haar vader en dat meende hij wél en niet. i Een prettige ball-point met naam en telefoonnr. van Tong-Tong. In donkerrood - groen - zwart 1,75 (gangbare vulling, overal te krijgen) 17

Tong Tong | 1975 | | pagina 17