ANNEEB r r. k. ml Deze nieuwe rubriek dient UITSLUITEND voor Opsporing of informaties over personen. Inlichtingen over diverse onderwerpen. Bekendmaking van bijeenkomsten, reünies en alle NIET- COMMERCIËLE gebeurtenissen. Gratis aanbiedingen niet tegen geld of anderzins. Alle oproepen onder deze rubriek met duidelijke opgave van naam en adres. Voor abonnées en nlet-abonnées geldt het tarief f 5,per oproep/aanvraag. REDACTIE TONG TONG EXTRA BEWIJSNUMMERS UITSLUITEND TEGEN BETALING I Gezocht door Mevr. L. I. Sampoerno- Neuendorff, djl. Cratenl Tengah 14, Bandung (Indonesia) het adres van: "Eberhardt van Ligten" (Ventje) inder tijd werkzaam als boekhouder bij "Phi lips" - Soerabaia. Opgave van eventu eel adres aan bovengenoemde dame of aan: J. Soentken, Ruloffsweg 7, Eindhoven. In mijn bezit heb ik een originele teke ning, waarvan hierbij een fotografische verkleining. Het tafereel speelt zich (vermoedelijk in de begintijd) in een Jappenkamp af (Tjihapit - Bandoeng of Kramatkamp - Djakarta?) Graag zou ik de tekening willen afstaan aan één dergenen die op de tekening zijn af gebeeld, bijvoorbeeld "Rudi", aan wie Wie kan mij helpen aan het adres van Cammy Beumer. Vroeger (in de oorlog) werkzaam bij het Surab. Handelsblad. Geregelde gast van Dancing "Tabarin". Br. naar Clem Ie Cotey, Vlierstraat 590, Enschede; of Tel. 053-76 63 69. Ik bezit een petroleumlamp uit de tijd van de V.O.C. Nu heb ik dat ding ge heel uit elkaar gekregen, zo, dat ik niet weet, hoe hij in elkaar moet. De men sen van wie ik de lamp kreeg, weten het ook niet. Hij bestaat geheel uit ijzer met witte glazen kap. Wie heeft er een plaatje van, dat als voorbeeld kan dienen, zodat ik 'm weer in elkaar kan zetten? Mevr. J. van Motman-Gagli- ardi, Graan voor Visch 19502, Hoofd dorp. (Hoeveel soorten lampen hadden de heren van de V.O.C. en welke heeft Mevr. Van Motman? Dat wordt dan eerst plaatjes wisselen. Wie heeft er een betere oplossing? - Red.) Jubileumboek. Hogere Burgerschool Soerabaja 100 jaar! Oud Soerabaja H.B.S.ers opgelet! U feest op 1 november a s. toch mee? Want dan viert onze H.B.S. haar 100- jarig bestaan. En U koopt natuurlijk het Jubileumboek, 25,per exem plaar bij vooruitbetaling, te storten op girorekening Nr. 3392979, t.n.y. Secre taris-Penningmeester Jubileumboek H. B.S. Sb., Paulinastraat 12, Den Haag. Afgehaald op de reünie! Een tientje de tekening is opgedragen, of aan de tekenaarster Kraus Maudl. Willen le zers van Tong Tong, die mij in contact kunnen brengen met één of meer van de vijf afgebeelde personen, zich met mij in verbinding stellen? Hartelijk dank! Ing. R. C. J. Brostowski, Strese- mannlaan 1 te Haarlem; tel. 023-337221. extra voor het garantiefond is zeer welkom. G. H. Bartman Wie helpt mij aan het adres van Bob de Wit van de vroegere basis Hollan- dia. John C. M. Binkhorst, St. Lorenzen 4, Post Kühnsdorf, Karnten, österreich. Mevr. Emmy Baudoin, destijds in Wo- nosobo, had een pleegdochter Elly. Deze is gehuwd met Frederiks en ge- emigreerd naar Amerika. Wil Elly mij schrijven? Adres: Antonie Heinsius- straat 29, Den Haag. Vijfde lustrum reünisten "Nji-Sri" Deventer Bent U reünist van het Deventer Land bouw Corps of van de Deventer Land bouw Vereniging? Kom dan naar het 5e lustrum op 1 november 1975. Vele oude sobats zult U daar treffen! Het programma omvat: Vrijdag 31 oktober: 20.00 uur - Algeme ne Ledenvergadering Reünisten, socië teit Nji Sri, Brink, Deventer. Zaterdag 1 november: 12.00 uur - ont vangst, borrel en broodje, sociëteit de Hereniging, Grote Poot 2, Deventer. 13.45 - opening 5e lustrum door voor zitter van RDLV, de Heer H. Haan in de schouwburg. Voordracht van Z.K.H. Prins Claus over het vrijwilligerswerk. Lezing van Ir. J. v.d. Wal, directeur van de R.H.L.S. 16.00 uur - receptie Stadhuis Deventer. 20.30 - Groots bal met surprises, Pos tiljon Motel, Deventer. Komt U ook? Inschrijvingen richten aan: L. Lignac, Mr. Bierensweg 8, Prin senbeek. ABONNEES AMERIKA ATTENTIE Uw abonnement (luchtpost 27,-; zeepost 19,-) kunt U per check voldoen aan: (verhoogd i.v.m. de koersdaling!) Roy Steevensz, c/o East-West House, 7357 Franklin Ave., Holly wood, California 90046. Indien U Uw Tong Tong niet hebt ontvangen of Uw exemplaar be schadigd is, en U een ander wenst, kunt U zich ook wenden tot Roy Steevensz. Naar Den Haag schrijven duurt lang //I' 1 V- 18

Tong Tong | 1975 | | pagina 18