B 00 B 0 B B Jan Rijpstra n.v. AA o- o Wij wensen U prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1976 o o o o o o o o o o o o o o o KONFEKTIE MEUBELEN - WONINGTEXTIEL RADIO EN TV 1 HAARDEN HUISH. APPARATEN - RIJWIELEN Bezoekt onze showrooms: o o o o o o ooooooooooooooooooooooooooocoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo De beste plaats om U, lezers en vrienden van Tong-Tong veel goeds toe te wensen, lijkt ons vanuit dit blad. Waar we elkaar hebben leren kennen, herinneringen, gedachten, gevoelens hebben uitgewisseld en zo weer gekomen zijn tot dit laatste nummer van 1975. Alle medewerkers van Tong-Tong hopen ook dit jaar weer te kunnen "poekoel teroes". Dat U en de Uwen in goede gezondheid, met blij moedigheid en geestkracht het Nieuwe Jaar mogen beleven is de oprechte wens van J. H. Ritman Mevr. M. Moscou-de Ruiter Th. M. A. Scheulderman Mevr. E. van Hout-lntveld A. L. Ph. Leidelmeyer G. J. Bartman Mevr. W. Ruijter-Adeboi Mevr. L. Brodett Lilian Ducelle Ch. Manders Rogier J. Boon Lucian M. Boon Ina Boon-Spruit Fifi Boon en onze vaste, los-medewerkers(sters) Em. Zwiers, Hetty v.d. Worm, John Murset, Guus v.d. Broeke, Rita v.d. Wal. s. P. A. Soumokil 16820 S. W. Cambridge Court, Beaverton, Oregon 97005, wenst vrienden en In- disch-gasten een gelukkig Kerstfeest en Voorspoe dig Nieuwjaar toe. Veel heil en zegen toegewenst door: F. Th. Speil, de Genestetstr. 33, Venlo-West. Tel. 077 -2 11 44. Moes en Thelma, familie en vrienden een Voorspoe dig 1976 toegewenst door: Hilly en Inèz Swart- Abels, Ruysdaelstr. 31-2, Amsterdam. Familie, Vrienden en Kennissen Zalig Kerstmis en Gezegend 1976 toegewenst door: W. F. W. Schardijn, Roemer Visscherstr. 61-1, Haarlem. Aan familie en Tong-Tong-vrienden wens ik een Zalig Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar toe. W. F. W. Schardijn, J. de Jongstr. 71, Den Helder. Vrienden en Kenissen Prettig Kerstfeest Geluk kig Nieuwjaar toegewenst door: Mien en Djodjil de Scheemaker, Peppelweg 90 B, Schiebroek. Familie, Vrienden en Kennissen prettig Kerstfeest en gezegend Nieuwjaar toegewenst door Mevr. P. M. Uit de Bos-Jut de Bourghelles, Akkerwindestr. 2, Landsmeer. Vanuit ons vakantie-adres in Californië wensen wij al onze vrienden en kennissen langs deze weg een gelukkig Kerstfeest en een voorspoedig 1976 toe! Charlie en Meta Overbeek-Bloem, Laan v. Meer- dervoort 449, Den Haag. Gezegend Kerstfeest, goed uiteinde (met mertjon?!), Gelukkig Nieuwjaar, allen toegewenst door Fam. M. A. Panhuyzen, Laan der Ver. Naties 18, Harder wijk. Allemaal een Zalig Kerstfeest en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst door: G. E. S. Petrus-Frede- riks, van Hanxl Houwerstr. 471, Amsterdam. Zalig Kerstmis 1975 en Voorspoedig 1976 toege wenst door: G. Pilouw en echtgen. Wijnkoperstr. 508, Gorinchem. Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1976 aan al onze relaties en Vrienden, waar dan ook ter wereld. Chem. Pharm. Fabr. "Phytol", Afd. NEC TAR ESSENCE, Wagenstr. 129, Den Haag. Alle familie, Vrienden en Kennissen: Zalig Kerst feest en gelukkig Nieuwjaar, toegewenst door F. Poortman en echtgen., Heuvelbrink 51, Breda. "Voor allen selamat Tahun Baru en banjak redjeki. Insjaf Allah." toegewenst door: Ch. Ravenswaaij, 317 State Street, Wadsworth, Ohio 44281, U.S.A.. Aan alle sobats een prettig Kerstfeest en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst door: H. Remezond en echtgenote, Vine. v. Goghlaan 121, Vlissingen. Fam., Kennissen, Vrienden prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1976 toegewenst door I. Riekerk- v. Franquemont en kinderen, Burg. Molenaarstr. 136, Rotterdam. Prettig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door: Maud en J. H. Ritman. Een gezegende Kerst en een Gelukkig Nieuwjaar 1976 toegewenst door: A. Roeloff-Vis, Rijksstraatweg 271, Duivendrecht. Zalig Kerstfeest en Voorspoedig 1976 alle Tong- Tongers toegewenst door: Fam. F. P. Roos, Tien- hovenstr. 16 B, Overschie-Rotterdam-8. J. P. Rooze, aan alle Vrienden en Kennissen een Zalig Kerstfeest en Voorspoedig 1976 toegewenst. Goudenregenstr. 122, Den Haag. Feliz Natal e Feliz Novo aan Vrienden en Ken nissen. Fam. Ruitenbach, Caixa Postal 9833, Sao Paulo. (Brasil.) Vrienden en Kennissen Voorspoedig 1976 toege wenst door: Pop van Ruyven-Logeman, v. Asch v. Wijckstraat 15, Amersfoort. Prettige Kerstdagen, Gelukkig Voorspoedig 1976 toegewenst door: J. L. K. Danderse en echtgen., Jan Topweg 17, Nunspeet. Wij wensen allen: voor Kerst en 1976: "Make the best of it!" Wim Sikman en Fried Sikman-v.d. Geugten, Piet Heinstr. 114, Maarssen. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar voor T.T. en alle bekenden, toegewenst door: Fam. W. Singerling, Johan Vermeerstr. 8, Woerden-Z.H. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door: Fam. W. Smissaert, Lavendelstraat 56, Sittard. Vrienden en Kennissen een Zalig Oud- en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door J. Snell en echtgen., Doelenstr. 61, Rijswijk. Kinderen - Familie - Vrienden en Kennissen, Pret tige Kerstdagen en een goed gezond 1976 toege wenst door: Mevr. S. F. Urbach-Hartman, Jaap Edenstr. 26 hs., Geuzenveld, Amsterdam-W. 1016. Een voorspoedig en gelukkig '76 toegewenst door: P. E. Vandermeermohr, POB. 882, Paramaribo, Su riname. Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar aan alle Tonq-Tongers en medelezers toegewenst door V. de Vries en echtgen., Waling Dijkstr. 61, Vrou wenparochie (Fr.) Oud-Tavenu-leden, waar ook ter wereld, voorspoe dig, gelukkig 1976 toegewenst door: Koos van Vrijberghe de Coningh, 792 Columbus Ave., New- York 1Ö025, U.S.A. Aan alle Tong-Tong-lezers Zalig Kertfeest en Ge lukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. E. L. Wel- cker, Bargapark 14, Bergen (L.) Zalig Kerstfeest en Gelukkiq Nieuwjaar 1976 toe gewenst door: Mevr. C. Westenberg-Stekkinger, Laurens van Teylingenstr. 9, Medemblik. Zalig Kerstfeest en Slamet tahun baru toegewenst door: Frits Jeanne Weyrich, La Ampolla, Spaim "Slamat Hari Natal dan Tahun Baru" toegewenst door M. F. van der Wijst, Kapittelstr. 26, Weert (L.) Directie, Administratie en Redactie van Tong-Tong, Gezegende Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar toe gewenst door: E. van Zanten-Hasselmeijer, Enge- landlaan 1392, Haarlem. Wij wensen van uit Australië "iedereen" gelukkig Nieuwjaar, veel gezondheid. Hetty Blume, Ger Lenting, Dokweg 15, Dordrecht. DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O. O O O O O O O O O RIJPSTRA Wij danken U voor het in ons gestelde vertrouwen en wij zullen in het Nieuwe jaar weer gaarne de inrichting van uw woning en de vernieuwing van uw garderobe verzorgen. O O O O O O O O O O O O Gunstige financierings- voorwaarden de constant rebecquestraat 3-49 (bij G.E.B.) Den Haag Telefoon 070-46 20 00 O .O O O O 33

Tong Tong | 1975 | | pagina 33