^^yiationacii ^eócltenk INDONESIË begint reeds bij Uw reisbureau INTRAS Indonesian Tours Travel Service B.V. v/h Brachthuyzerstraat 4 IS TEGENWOORDIG GEVESTIGD IN DE Valeriusstraat 98 - Amsterdam - Telef. 020 - 76 08 65 72 52 56 40 jarig huwelijksfeest Koninklijk Paar. De initiatiefneemsters inzameling geschenk 40-jarig huwelijksfeest H.M. Koningin Juliana en Z.K.H. Prins Bernhard verzoeken ons het volgende mede te delen: L.S. Op 7 januari a.s. zal het D.V. 40 jaar geleden zijn, dat onze geliefde koningin Juliana, toen nog kroonprinses, en prins Bernhard van Lippe Biesterfelt in Den Haag trouwden. De ouderen onder ons, speciaal de Hagenaars, zullen zich deze dag zeker nog héél goed herinneren: een stralend jong paar reed vanuit het paleis Noordeinde, over een be sneeuwde grond, naar stadhuis en kerk. Veertig jaren van veel lief en leed, van oorlog en vrede, van afwisse lende welvaart en zorgen, deelden wij met ons koninklijk paar. Door alles heen bleef de sterke band met hen bestaan. Bovenal is dit ge bleken bij de opening van de Staten-Generaal op 21 september jl., die uitgroeide tot een overweldigende hulde aan onze koninklijke familie. Waarschijnlijk zullen koningin en prins hun 40-jarig huwelijksfeest in de nu zo groot geworden familiekring vieren. Velen uit ons volk willen echter gezamenlijk iets doen, om ons koninklijk paar hun dank en genegenheid te betuigen. Er bestaan plannen om dit echtpaar een bescheiden persoonlijk ge schenk aan te bieden in de vorm van hun beider geschilderde portret ten. De geldelijke inzameling hiervoor kan gestort worden op rekening nummer 24.58.62.307 van de bank Pierson, Heldring Pierson N.V., of op giro 1844, Korte Vijverberg 5 te 's-Gravenhage, met vermelding "Geschenk Juliana-Bernhard 40-jarig huwelijk". Eventueel resterende gelden zullen naar een door koningin en prins gekozen doel op maat schappelijk en/of cultureel gebied gaan. Een werkcomité, liefst met vertegenwoordigers van één persoon per provincie, is in oprichting. De bedoeling is: bij zoveel mogelijk ver enigingen, groepen of comité's landelijk een rondschrijven te versprei den in deze geest. Verdere mededelingen kunnen eventueel door pu bliciteitsmedia, als radio en televisie, aangevuld worden. In verband met de zéér korte tijd van voorbereiding, zou op of om streeks 7 januari 1977 aan koningin en prins reeds een symbolisch geschenk worden aangeboden. Het definitieve eindresultaat van de inzameling en de portretten volgen dan bijvoorbeeld óp 30 april 1977. Deze samenvoegingswijze van feestdagen werd ook gevolgd op 30 april 1962 bij de 25-jarig huwelijksherdenking. De bekende Indische schilder William Hale wijn - over wie in Tong Tong reeds eerder werd gepubliceerd - is gekozen en heeft zich bereid verklaard een portret van het Koninklijk Paar te schilderen. Op bovenstaande foto de schilder bij het uit 968 daterend kasteel Genhoes in Oud Valkenburg, waar het William Halewijn-mu seum is gevestigd INTRAS Indonesian Tours Travel Service B.V. het enige door de IATA erkende echte Indone sische reisbureau in Nederland, zal U graag adviseren over de mogelijkheden Indonesië te bezoeken als de "sentimental" toerist dan wel als de toerist die er nog nooit geweest is. Ook voor familiebezoeken hebben wij goedkope retours naar Jakarta of naar Medan. SELAMAT DATANG op ons klein, maar gezellig kantoor, waar wij U gastvrij zullen ontvangen, zoals wij dat gewend zijn in ons geboorteland INDONESIË. Vanzelfsprekend kunnen wij ook Uw vliegreis naar bijv. Bangkok, Singapore of Tokyo verzorgen. Komt U eens praten met onze reisinformatrices, de dames Fanggidaej of Panggabean of belt U eens op. Ook Uw brieven worden beantwoord. Kantooruren maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. 14

Tong Tong | 1976 | | pagina 14