If BBBB 0 8 jan nijpsird n.v. 8 oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 9 9 8 Veel geluk en voorspoed wensen U o 8 o Wij wensen U prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1977 O KONFEKTIE - MEUBELEN - WONINGTEXTIEL - RADIO EN TV - HAARDEN HUISH. APPARATEN - RIJWIELEN o 33 O O O Alle medewerkers - losse en vaste - van Tong Tong B.V. wensen de O O lezers en vrienden van ons blad gelukkige en prettige Kerstdagen en o "banjak redjeki" voor het Nieuwe Jaar! Wij hopen in 1977, gesteund 0 O door hetzelfde bemoedigende enthousiasme, dat wij in het afgelopen O o jaar van U mochten ondervinden, weer te kunnen "poekoel teroes o O J. H. Ritman - Mevr. M. Moscou-de Ruiter - Th. M. A. Scheulderman - Mevr. E. O O van Hout-lntveld - A. L. Ph. Leidelmeyer - G. J. Bartman - Mevr. W. Ruijter- o O Adeboi - Mevr. L. Brodett - Lilian Ducelle - Ch. Manders - Rogier J. Boon - 0 O Lucian M. Boon - Ina Boon - Uk Jansen - Em Zwier - John Knaud - Poirrié - O 0 Hetty v.d. Worm - John Murset - Rita v.d. Wal. 8 oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Familie en kennissen van harte slamat tahun baru toegewenst door Kees en Wies Martens-Fretz, Leliestr. 116, Doetinchem. "Rupa Rupa Tong-Tongers: Redjeki, gezondheid. Keep maar door smiling." Fam. Chr. R. Mayer- Kepel, de Schaapherderstr. 25 hs, Amsterdam. FAMILIE en VRIENDEN gezegende KERSTDAGEN en voorspoedig NIEUWJAAR toegewenst door WILLY en CHRIS MEKERN, Niekerkestr. 3-!Xe, Amsterdam. Tel. 020 - 10 31 86. Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar toegewenst door Carel en Piep Mispelblom Beijer- Noach, Galileistr. 43, Den Haag. Alle bekenden een zalig Kerstfeest en gelukkig 1977 toegewenst door Stans en Henny Mispelblom Beijer, Cypresstr. 18, Den Haag. Familie en Vrienden prettige feestdagen en een gelukkig 1977 toegewenst door N. U. R. Nagel, Westerleestr. 5-4, Amsterdam. Veel heil en zegen met Kerst en Nieuwjaar 1977. Fam. P. J. Nanlohy-Rike, Juliana v. Stolberglaan 173, Ede. Saudara/Saudari dan Kenalan slamat Hari Natal dan Tahun Baru. A. G. Nemmers en echtgenote, F. Koolhovenstr. 95, Utrecht. Redjeki dan slamat Hari Natal dan Tahun Baru. Oostwald, André v. Bronckhorstlaan 171, Spijke- nisse. Saya ucapkan hari natal 1976 dan tahun baru 1977. Untuk sudara sudara yang berada di seluruh dunia, terutama angauta Tong-Tong. Bersatu kita teguh, bercerai berai hidup Tong-Tong. Salamkie Leo Ost, Amer 82, Zwolle. Al onze vrienden en kennissen wensen wij langs deze Weg een gelukkig Kerstfeest en een voor spoedig 1977 toe. Charlie en Meta Overbeek Bloem-Kaillola. Gezegende Kerst en in Zevenzeven: gezondheid, voorspoed, een gelukkig leven! Albert en Lineke Panhuyzen, Laan der Ver. Naties 18, Harderwijk. Familie, Vrienden, Kennissen Zalig Kerstfeest en selamat Tahun Baru. G. J. K. Pesch, Bowlespark 13, Wageningen. George en Nel Pesch, Den Haag, wensen alle vrienden en kennissen Prettige Kerstdagen en alles wat goed is voor 1977. Familie en vrienden in Indonesië, Amerika en Ne derland, Vrolijke Kerstdagen en Gelukkig Nieuw jaar toegewenst door Eddy en Corrie van Over- eem, Wiedelanken 160, Maastricht. Allemaal een Gelukkig 1977 toegewenst door Fam. Petrus-Frederiksz (ex-Bandoeng/Semarang), van Hanxl Houwertstr. 47-1, Amsterdam. Prettige Kerstdagen 1976 en voorspoedig 1977 toe gewenst door G. Pilouw en echtgenote, Wijnko- perstr. 508, Gorinchem. Jules en Roos Pothoff wensen alle vrienden en kennissen een gezegend Kerstfeest en onze al lerbeste wensen toe. J. en R. Pothoff, Slauerhoff- str. 211, Amsterdam - 1016. Gewezen Gym-leraar D. C. Prins van de C.A.S. Djakarta, wenst al zijn bekenden en oud-leerlingen een voorspoedig 1977 toe. D. C. Prins, Lt.Gen. Foulkeslaan 24, Aerdenhout. "Slamet tahun baru" van "Rumah Bali". W. F. Pijpaert - J. E. Louwerens, 2525 Hemlock St., Van couver B.C. V6H 2V2, Canada. Vrienden en kennissen zalig Kerstfeest en geluk kig Nieuwjaar toegewenst door Max Quitz, Gali leistr. 119, Den Haag. Een gezegend en Voorspoedig Kerstmis en Nieuw jaar toegewenst aan Directrice en haar staf door Ch. Ravenswaaij, 317 State St., Wadsworth, Ohio (44281) U.S.A. Prettig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door H. Remezond, Vine. v. Goghlaan 121, Vlissingen. "Familie, Vrienden en Kennissen gezegende feest dagen, happy 1977". Lea Reijnaert en Moeder, de Sav. Lohmanstr. 12511, Amsterdam-W. Prettige Kerstdagen en een goed 1977! Maud en J. H. Ritman, Den Haag. Een gezegende Kerst en gelukkig Nieuwjaar. Arie, Jo en Kinderen Roeloff (van Probolinggo), Rijks straatweg 27-1, Duivendrecht. Moge het Kerstkind U allen tot zegen en heil zijn, ook in het komende jaar 1977. Dat wenst U van harte toe: W. F. W. Schardijn, Jan de Jongstr 71, Den Helder. Vrienden, prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuw jaar toegewenst door Mien en Djodji de Schee maker, Peppelweg 90 B, Rotterdam. Alle sobats prettige Kerstdagen en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst door G. P. Schilte en echt genote, Dorresteinseweg 49, Amersfoort. Alle vrienden en kennissen "Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig 1977" toegewenst door A. Schlamei- sen, Koekoeksbloemstraat 6, Baarn. Voor allen: Zalig Kerstfeest! Gezondheid, moed en sterkte voor 1977! Fried en Wim Sikman, Piet Heinstr. 14, Maarssen. Veel geluk en zegen Tong-Tong-personeel en leden toegewenst door Fam. W. Singerling. Joh. Vermeerstr. 8, Woerden. Selamat hari Natal dan Selamat tahun baru. P. A. Sissingh, Mercatorstr. 1514, Amsterdam. Aan allen van Kamp Moedja-Moedjoe, Demak Idjo, Bijbelschool, een gelukkig 1977. Fop Smit, Kle verburgstraat 26, Nijmegen. DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO U U U Uilj-jj i| JAN RIJPSTRAfc^ IJ O Wij danken U voor het in ons gestelde vertrouwen en wij zullen in het Nieuwe jaar weer O 0 gaarne de inrichting van uw woning en de vernieuwing van uw garderobe verzorgen. O 0 Gunstige Bfe Bezoekt onze showrooms: o 9 financierings- IaH ft# 11H AVUQ M de constant rebecquestraat 3-49 0 o O OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Tong Tong | 1976 | | pagina 33