5 Februari 1977 herdenkt het Tijdschrift Tong Tong haar 20-jarig bestaan in het Congresgebouw in Den Haag Weerzien met Indonesië FOTO SERIE Wij vieren dit heuglijke feit in 3 étappes en in 3 zalen: Receptie - Makanan - Gezellige dansavond Inschrijving MAKANAN Inschrijving DANSAVOND RECEPTIE Tong-Tong 5 februari 1977 Congresgebouw Win een prijs van f 50,met Uw vakantie-foto's uit Indonesië. Stuur ze naar Tong-Tong waar om de 3 maanden de leukste en origineelste foto's worden uitgezocht en geho noreerd. Liefst zwart-wit afdrukken of scherpe, gekontrasteerde kleuren prints. We beginnen onze tweede serie Weerzien met Indonesië foto's met de inzending van de Hr. H. Scholte uit Voorschoten. Links ziet U een foto van Mevr. Scholte in een deleman ergens in de dessa van Lembang. Op de achtergrond de Gunung Batu. Rechts een prach tige avondschemering aan Java's zuidkust nabij Pelabuhan Ratu. Helaas kunt U niet de mooie pasteltinten zien van het origineel, wij zullen ze echter zeker mee laten spelen bij de uiteindelijke beoordeling. Receptie: van 15.00 uur tot 17.00 uur in de Faja Lobi zaal waarbij gasten, abonnee's en vrienden onder een drankje met elkaar en de mede werkers van Tong-Tong kunnen kennismaken. Makanan Nasi koening maaltijd van 17.30 uur tot 19.30 uur in de Bombini zaal. Wie aan de maaltijd wil deelnemen kan zich laten inschrijven. Kos ten 15,50. Inschrijvingen uiterlijk tot 20 januari i.v.m. beperkt aan tal plaatsen (300). Zie Coupon. Gezellige dansavond: Van 20.00 tot 24.00 uur in de Variant zaal. Dansen op prettige muziek van jonge en oudere mensen, afgewis seld door voordrachten, pencakdemonstratie en andere attracties die afgestemd zijn op onze eigen Indische smaak. Ouderwetse gezelligheid tegen een helaas modern tarief, entrée bedraagt 10, Zie coupon. Dit jubileumfeest draagt een BESLOTEN karakter, is in de eerste plaats bestemd voor Tong-Tong abonnees en vertrouwde relaties. Voor de dansavond bestaat de mogelijkheid voor 2 introducé's, buiten het echtpaar dat zich laat inschrijven. Mochten er plaatsen over zijn, dan kunt u hierover na 20 januari bij ons infor- ren. De receptie is vrij voor iedereen, makanan èn dansavond kosten per persoon dus f 25,50. U kunt door het invullen en opzenden van nevenstaande coupons voor beide programmapunten reserveren. Makanan. Wie de dansavond wil meemaken, maar de kosten voor de makanan te hoog vindt, kunnen wij aanraden de tijd tussen de receptie en dansen te overbruggen door buiten te eten. Er zijn in de buurt van het Congresgebouw genoeg goede eetgelegenheden (Chin./lnd. restaurants) binnen loopbereik. Helemaal geen verplichting dus om de maaltijd in het Congresgebouw te nuttigen. Wij zenden u met de tickets ook een situatie-schets toe van de om geving Congresgebouw met de aanduiding van de restaurants. Voor meerdere informaties, zie Tong-Tong van 15 januari Naam adres wil graag één/twee reservering(en) nasi koening maaltijd 15,50 Naam adres wil graag plaatsen (ten hoogste 4) voor de dansavond a f 10,per persoon. Deze receptie-coupon (kosteloos) mee nemen op de receptie, moet aan de ingang worden getoond. NIET VERGETEN Wilt U bovenstaande coupons uitknip pen (of overschrijven) en VOOR 20 januari opzenden naar Tong Tong, Prins Mauritslaan 36, Den Haag, zo mogelijk met de girokaart of -check. 5

Tong Tong | 1976 | | pagina 5