^ncnv LAMAT DATANG BIJ DE NEDERLANDSE CHRISTELIJKE REISVERENIGING N.C.Reis V. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII "'ll' .fl|ll|l',|l||||||||r NED. CHRISTELIJKE REISVERENIGING De N.C.Reis V. organiseert in 1977, 6 goed verzorgde groepsreizen onder deskundige leiding naar Singapore, Sumatra, Java en Bali. HET PROGRAMMA IS ALS VOLGT 1e dag: Amsterdam - Singapore per KL 831 vertrek 09.40 uur 2e dag: Aankomst Singapore 12.10 uur. Diner/logies in Hotel Mandarin, een luxe klasse hotel met zwembad. 3e dag: Dagtocht naar West- en Oostkust met bezoek aan Mount Faber, Tiger Balm gardens, Jurang Town, Vogelpark. Lunch onderweg. Logies in Hotel Mandarin. 4e dag: Vertrek per GA 909 om 11.40 uur naar Medan op Sumatra. Na aankomst om 12.30 uur sandwich-lunch en vertrek per autocar via Tebingtingi naar Prapat. On derweg bezoek aan palmolie- en rubberplantages en theestop in Hotel Siantar. Diner en overnachting in Hotel Danau Toba International met eigen zwembad in het Tobameer. 5e dag: Volle dag varen op het Tobameer met bezoek de eilanden Samosir (historische laatste rustplaatsen van de Batakvorsten) en het bloemrijke Tao. Lunch op het eiland. Logies in Hotel Danau Toba. 6e dag: Gehele dag ter vrije beschikking aan het Toba meer, dat naar men zegt het mooiste meer ter wereld is. Diner en logies in het hotel. 7e dag: Zondag. Bijwoning protestantse Batak-kerk- dienst te Prapat, temidden van Bataks in hun mooiste kleding en koorzang van de gemeenteleden, 's Avonds voorstelling vocale Batakgroep in het hotel. Diner en logies. 8e dag: Prapat - Medan met onderweg bezoek aan Pe- matang Purba, Sipiso-piso watervallen, Batakdorp Ling- ga en rijsttafel-lunch in het Massa resthouse te Brastagi. Vertrek per GA 187 om 19.00 uur naar Jakarta (diner aan boord). Na aankomst 21.00 uur transfer naar het nieuwe aan de kust gelegen Hotel Horison, tropisch weelderig ingericht met een mengeling van primitieve Dajak, Toradja en Papoea kunststijlen en omgeven door een groot park met o.a. vijvers, zwembad. Logies. 9e dag: Een 5 uur durende rondrit door Jakarta aan het Nationaal Museum, Nationaal Monument, de oude wijk Glodok en Pasar Ikan incl. Chinese lunch, 's Middags vrij. Logies in Hotel Horison. 10e dag: Begin van de ontdekkingsreis over Java per a.c. touringcar. Van Jakarta naar Bogor (bezoek aan de beroemde plantentuin en het orchideeënhuis) en ver volgens door een mooi wijds berglandschap met bezoek aan de Gunung Mas, theeplantage en lunch in het Pun- cakpas restaurant naar Bandung. Diner en logies in Hotel Hohmann. 11e dag: Excursie naar de Tangkuban Prahu Krater en de warmwaterbronnen van Ciater. Lunch in het Grand Hotel Lembang. Middag ter vrije beschikking. Na het diner bezoek aan het dorp Padasuka en bijwoning An- klungmuziekuitvoering. Logies in Hotel Hohmann. 12e dag: Door het schitterende bergland van de Prean- ger afdalen naar Cirebon (verfrissingen) en langs de kust van de Java zee via Pekalangan, bezoek batik fabriek en lunch in Hotel Nirwana naar Semarang. Diner en overnachting in het nieuwe Sky Garden Hotel, prach tig gelegen in Candi met uitzicht over de stad Semarang. 13e dag: Voortzetting van de reis via Ambarawa (pauze) en Magelang naar de Borobudur. Bezichtiging van dit gigantische boeddhistische heiligdom uit de 18e eeuw, alsmede aan de Mendut- en Pawan tempels. Lunch in restaurant Indra bij het tempel complex. Vervolgens naar Jogyakarta. Diner en logies in het 1e klasse Ambarrukmo Palace Hotel dat een mooie tuin en zwembad bezit. 14e dag: Zondag. Ter vrije beschikking. Diner en logies in het hotel. 15e dag: 's Morgens rondrit door de stad en omgeving met bezoek aan het hindoeïstische Prambanan tempel complex, de kunst- en ambachtcentra van Kotagede, en het paleis van de sultan (kraton) waar ook de lunch wordt gebruikt en javaanse dansvoorstellingen worden bijgewoond, 's Middags vrij. Diner en logies in het hotel. 16e dag: Vervolg van de reis per touringcar via Solo (bezoek aan de markt) Ngawi, Maospati en Magetane naar Sarangan, gelegen op 1286 m hoogte tegen de helling van Gunung Lawu. Lunch, diner en logies in hotel Permandian, dat uitzicht biedt op een bergmeer. De middag is ter vrije beschikking. Ontspannen en ge nieten in het oergezellige hotel en de mooie omgeving. 17e dag: Van Sarangan naar Tretes. Onderweg lunch te Madiun en bezoek aan de Trowulan tempelruïnes. Tretes is een bergoord op 800 m hoogte op de helling van de berg Ardjuna gelegen. Diner en logies in hotel Pemandian. 18e dag: 's Morgens excursie naar Malang en Singosari (tempelbezoek). Na de lunch vertrek naar Surubaia. Rondrit door de stad. Vertrek per Garuda ca. 18.30 uur voor de 45 min. durende vlucht naar Denpasar op Bali. Diner en logies in het prachtig onder de palmen aan de Kutabaai (mooiste baai van Bali) gelegen Kartika Plaza Beach Hotel, bestaande uit in balinese stijl gebouwde bungalows en een groot zwembad. 19e dag: Tijdig vertrek voor een lange dagtocht naar Kintamani, die voert door het zeer mooie van vele rijst- terrassen voorziene bergland van Bali. Tijdens de tocht bijwoning barongdans, bezoek aan kunst- en ambachts centra van Celuk, Mas Ubud en de Watertempel van Tampaksiring. Lunch in Kintamani. Logies in het Kartika Plaza Hotel. 20e dag: Ter vrije beschikking. Laat in de middag ex cursie naar Bedulu, waar in het Purisuling restaurant het diner wordt gebruikt en de indrukwekkende Kecak- of apendans wordt bijgewoond. 21e dag: Zondag. Bijwoning morgendiensten in Den pasar of in een dessa even ten noorden van de stad. Diner en logies in het hotel. 22e dag: 's Morgens vrij. Vertrek ca. 13.10 uur per Ga ruda via Jakarta naar Amsterdam. 23e dag: Aankomst Schiphol ca. 11.00 uur. Bagagevrijdom: 20 kg. Inenting tegen pokken en cholera. Visumkosten ca. 25, 23 dagen 4 april - 26 april 4.460, 23 dagen 2 mei - 24 mei 4.460, 23 dagen 4 juli - 26 juli 4.460, 23 dagen 18 juli - 9 augustus 4.460, 23 dagen 5 september - 27 september 4.460, 23 dagen 3 oktober - 25 oktober f 4.460, Toeslag éénpersoonskamer 464, N.B. De reissom is gebaseerd op volledig pension en deels halfpension volgens programma. Het Reisplan "77, dat nog talrijke andere reismogelijk heden biedt, kunt U aanvragen bij de Weteringkade 22 A. Postbus 1035 Den Haag. (Tel. 070 -81 46 91) 23

Tong Tong | 1977 | | pagina 23