Weerzien met Indonesië FOTO SERIE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM Weerzien met oude plekjes, oude gewoonten, daarop ligt bij alle in- I gezonden foto's het accent. Daar- I om zijn deze plaatjes uniek, ze vertellen ook zonder woorden waar en wat de fotograaf of foto- grave het liefste "weerzag", wat hij als hernieuwde herinnering wilde meenemen straks. Als we de foto's klokje-rond volgen: Truus van Reyn deed zich uitbun- I dig tegoed aan markisa aan een vruchtenstalletje in Den Pasar, terwijl de heer Salomons gefasci- I neerd raakte bij de visafslag in Pasar Ikan en zelfs de morsige grond voor lief nam om dit plaatje te schieten. Welk reisbureau organiseert een tochtje per bamboevlot op de ri- I vier in Serang (Bantam)? Hoeft niet, Jim van Hall zocht zelf zijn jeugdherinnering op. Terwijl de 1 familie Vijsma liever met wat liiiiiiiiiiiiiiiniiii schoner en warmer water te ma- ken had. Geen beter remedie te- gen vermoeide kaki's dan de warmwaterbronnen bij Tjiater, je kunt daarna weer uren lèntjèr! Toch even ook de inwendige mens versterken met een portie zalige soto-mie. Zo klaargemaakt, zo op gediend, inclusief bediening, me- vrouw van Hall! Op uw gezond- j heid. En wat dessert toe, gerijpt en nog rijpend in de zon. Limoen en djadjan ister ook. (foto Otten- hoff). Geniet en laat andere lezers meegenieten van uw reis naar Indonesië! I Win een prijs van f 50,met Uw va- kantie-foto's uit Indonesië. Stuur ze a naar Tong-Tong waar om de 3 maan- I den de leukste en origineelste foto's i worden uitgezocht en gehonoreerd. Liefst zwart-wit afdrukken of scherpe, 1 gekontrasteerde kleurenprints. 11

Tong Tong | 1977 | | pagina 11