V, Chris Simon (Li) en Bert Simon (Bentiet): "Adoeh! Doormaardoor op stok. Hoe ken oer worden jij!" Darma Putra en Retnawati in het schitterende duel tussen Tjakil en Srikandi Retnawati en Darmaputra (Martin Cris- pijn, Hollandse jongen, geweldig) zang van Anni Cheri, een adembenemende pentjak demonstratie van Hallegraeff, Strij de Regt en Turpijn en een aardige voordracht van Dick Nooy en Jenny Heetkamp waren de ingrediënten voor een gezellig showprogramma. Ten slot te uitstekende Zuid-Amerikaanse en Caraibische muziek van "Stamp and Go" die de dansliefhebbers en -heb- sters tot de laatste minuut op de vloer hield. Waarbij opnieuw bewezen werd dat goed dansen bij Indische mensen een gave is, die nooit verleerd kan worden. Het kijken ernaar was al even groot genoegen als het meedoen! Tot slot wilde ik iets kwijt wat ook an deren ongetwijfeld is opgevallen: hoe charmant, mooi, verzorgd de dames, zonder uitzondering gekleed waren Hoe perfect soigné de heren, ook de jongeren. Als dit "ouderwets" heet, dan hoop en bid ik, dat wij allen ou derwets mogen blijven tot onze dood toe. Voor de jubilerende Tong-Tong betekende deze feestelijke kleding de grootste hormat die wij mochten ont vangen! En dan zou ik bijna het belangrijkste vergeten. Op het einde van de recep tie kwam iemand van middelbare leef tijd naar me toe met een uitdrukkelijk verzoek: of ik niet wilde vergeten dat er nu een jongere generatie bestaat die net zo denkt, dezelfde idealen als Tong-Tong nastreeft en dit werk zal blijven voortzetten. We hopen het. Als de fakkel 20 jaar lang is doorgegeven, waarom niet nog eens 20 jaar? De aarde draait toch nog zo lang, ondanks alles? Lilian Ducelle Charly Overbeek Bloem nog altijd Silver King of rhytm and swing. Jopp, Leidelmeyer en Boon, old memories op de gitaar Dansen tot middernacht. En toen al.

Tong Tong | 1977 | | pagina 5