t r c HOE BEREIKT U HET NED. CONGRESGEBOUW: Van buiten de stad per auto of charterbus: Zie onderstaande schets waarop de beste routes schematisch zijn aangegeven. Het Congresgebouw heeft een ruime ondergrondse parkeergarage (PI) en een grote open parkeerplaats (P2), beide ƒ1,— per uur. Bij P3 kunnen enkele autobussen staan. Per openbaar vervoer: Treinreizigers kunnen van de stations met tram of bus (rijtijd Vi uur) tot vrij dicht bij het Congresgebouw komen (6 10 min. lopen), van het Centraal Station met tram 7 of bus 4 (halte boven de perrons), van Hollands Spoor met tram 8. Houders van een 65+ abonnement op de NS kunnen op 3 mei gebruik maken van de in mei gebruikelijke vrij-reizen-dag. De bussen van de N .Z.HAmsterdam-Den Haag hebben een halte aan de Johan de Wittlaan, vlak bij het Congresgebouw (geen 65 reductie). Invaliden: In de Prins Willem Alexanderzaal is plaats voor max. 50 invaliden in rolstoel, mits hun begeleiders doorlopend in hun nabijheid zijn en volgens voorschrift van de brandweer gebruik maken van de speciaal voor hen gereserveerde zitplaatsen. Bij aanmelding onder "Mededelingen" op de girokaart dus vermelden: "Invalide met begeleider" en het minimum bedrag stellen op f 20, per geval. Toegangsbewijzen en consumptiebonnen: Na bijschrijving op girorekening 253.000 wordt de deelnemers een toegangsbewijs en één consumptiebon toegezonden. De bon is voor een kop koffie of een frisdrank en is uitsluitend geldig op 3 mei tussen 13.00 en 17.00 uur aan de hiervoor speciaal ingerichte buffetten. Embleem en Motto: Als embleem voor 3 mei kozen wij - na verkregen goedkeuring van de Afd. Breda van Madjoe - de destijds door haar gelanceerde KNIL autosticker met een aan onze manifestatie aangepaste tekst en het motto "BACK-PAY NU!" Deze stickers en analoge affiches zijn bij het Organisatie-Comité in voorbereiding; zij zullen eind maart gereed zijn. Stickers kunnen besteld worden in veelvouden van 10 f5,— per 10 stuks franco post Nederland door overmaking van het verschuldigde op postgironummer 253.000 als boven, onder vermelding van "KNIL-sticker". Affiches zullen in beperkte mate worden verstrekt op aanvraag door plaatselijke groepsorganisatoren ten gebruike als raamaffiche en voor autobussen met deelnemers aan de manifestatie. Wij 2ullen plaatselijke en rijkspolitiekorpsen en de Wegenwacht inlichten en hen verzoeken congresgangers behulpzaam te zijn waar dit nodig is. Onderscheidingen: Wij vragen deelnemers hun onderscheidingen (model of klein formaat) op 3 mei te dragen. Het Organisatie-Comité Manifestatie 3 mei 1977 (waarin vertegenwoordigd de Federatie Oud-Strijders Organisaties, de Stichting Rechtsherstel KNIL met de bij haar aangesloten organisaties en de Stichting Nederlandse Ereschulden). deujK wezen is. DU[9 c- Douwnran-v. nenesse Binnengekomen in januari 1977 Auauste Detoeur N. Buytenhuis 29,—; A. Bieri 10,—; C. Bar- riens 4,—; A. v.d. Beek 20,—; L. W. Baum- totaal 1523,—

Tong Tong | 1977 | | pagina 14