Boswijk-Doorn Leefcentrum voor aktieve ouderen waar betutteling buiten de deur blijft Het is zomer in Boswijk. De oranje zonneluifels staan uit, de bloemen bloeien. En er zijn nog enkele appartementen vrij. BON VOOR MEER INFORMATIE Boswijk voor vrij-buiters die best 65+mogen zijn iniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiffliiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinwiiiiiiiiiiiiiiiiiiNiiiiiNiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiNiiiiiiiiiiiiiiiii en waar u verzorgingszekerheid bij de hand hebt Dat is in zo'n 20 woorden het leef-vrij, leef-blij principe van Boswijk. Ligging: middenin het groene hart van Nederland, op enkele auto- en busminuten van Utrecht. Een uniek leefcentrum, waar niets hoeft, maar 'alles' kan. u beslist zelfvan welke faciliteiten u gebruik wilt maken Boswijk heeft het systeem van fakul- tatieve, dus niet verplichte service. Wel staat het komplete servicepakket steeds tot uw dienst: verpleegkundige hulp (is binnen enkele minuten paraat), diëtiste, fysiotherapeut, pedikure, verpleging in de ziekenafdeling, huishoudelijke hulp, logeerkamers voor uw gasten, planten- en dierenpension, enz. Wilt u dineren in het intieme restaurant, uw maaltijden thuis laten bezorgen of kookt u liever zelf, beslist (en mag morgen best van gedachten veranderen). Zodra u het zelf nodig vindt, kunt u van deze servicemogelijkheden gebruik maken. Tegen bijzonder lage vergoedingen, omdat de kosten van het beschikbaar zijn in de basis-servicekosten zijn opgenomen, privacy Staat voorop in Boswijk. Daarom is elk appartement een zelfstandige eenheid. Doe uw eigen voordeur maar eens open. En loop even het ruime appartement binnen: forse woon kamer, keuken met kookapparatuur, afzuigkap en koelkast, slaapkamer, badkamer met zitbad, douche en vaste wastafel, een apart toilet, een loggia, tuin- of dakterras en een eigen berging. En niet te vergeten het prachtige uitzicht op het parklandschap, een wandelgebied van bijna 6 ha. Onnodig te zeggen, dat u het in uw eigen appartement voor het zeggen heeft. Ook wat huisdieren betreft. Hond en kat zijn op Boswijk van harte welkom en worden goed verzorgd tijdens uw afwezigheid, uw eigen telefoon staat klaar en u belt zonder tussenkomst van de telefoniste Een van de voorzieningen in elk Boswijk appartement is de eigen telefoon met aansluiting op de huistelefooninstallatie. Verder zijn standaard aangebracht: een individueel te regelen verwarmingssysteem, boiler en centrale antenne. Een Boswijk appartement is een komfortabel appartement. Mede dankzij de isolerende woonkamerramen van dubbel glas. alles bij de hand Wasserette, supermarkt, postkantoor, bank, bloemist, kapsalon, restaurant, bar, biljart, hobbyruimte, doka... Maar vooral ook uw medebewoners. Met wie u kunt bridgen, biljarten, schaken, dineren, debatteren of wandelen in Boswijk en omgeving. In Boswijk kunt u een 2-persoons appartement reeds huren vanaf ca. f 1.300,- permaand,inklusiefde basis-servicekosten voor verlichting, verwarming, (warm) water, telefoonabonnement, centrale antenne, glazen wasser en bijdrage in de schoonmaakkosten van de algemene ruimten. Stelt u deze normale kosten op ongeveer f300,- per maand, dan woont u voor rond f 1.000,- (met mogelijk heden voor huursubsidie) als een vorst in een gezellige, praktische en veilige woning, die van alle gemakken is voorzien middenin een prachtig park, direkt bij bos en polderland u heeft een staf personeel en vele servicemogelijkheden ter beschikking kontaktmogelijkheden in overvloed, vooral via de vele aktieve klubs. Kortom, u kunt in Boswijk leven, zoals u zich altijd heeft voorgesteld. Zelfstandig, met verzorgingszekerheid achter de hand. u bent welkom in Boswijk Vanaf station Driebergen rijdt elke 20 minuten een bus richting Doorn. Voor Park Boswijk is een halte. Nadat u uitgestapt bent, loopt u even 50 meter terug en dan linksaf de Boswijklaan in. Per auto neemt u vanaf de weg Utrecht^Arnhem de afslag Driebergen. Even door deze plaats ligt aan de rechterzijde, net voorbij het BP-benzinestation, Park Boswijk. Park Boswijk Doom BoswijklaarrTelefoon 03438-9911 It' Een Verzorgd Wonen projekt O Ik kom op. (dag en datum) Boswijk eens bekijken O Stuur mij de folder met meer informatie O Wilt u kontakt met mij opnemen voor een rustig gesprek bij mij thuis naam: adres: plaats:. Doe deze bon in een open envelop zonder postzegel, geadresseerd aan: Park Boswijk, Antwoordnummer 11, Doom. Natuurlijk kunt u ook bellen: 03438-9911 van 8.30 - 22.00 uur. minui,I,mm 23

Tong Tong | 1977 | | pagina 23