Culimix Soya-mix De eerste stap naar een vakantie in Indonesië SS»? Tien gulden per jaar. Leef met SOYA! LEVEN MET SOYA99 Iets Nieuws - lets Lekkers - lets Gezonds Toko Tong-Tong UITVERKOOP IN POSTERS Schoolplaten van Van Bemmel Het Garuda Magazine biedt u boeiende informatie over Indonesië. Voor slechts tien gulden per jaar kunt u zich er op abonneren. (Het verschijnt 4x per jaar.) Het Garuda Magazine, waarin schitterende kleurenfoto's eer bewijzen aan de schoonheid van uw toekomstige vakantieland: Indonesië. Zojuist verschenen de 2e druk van Indonesië, land van sprookjesachtige schoonheid, vriendelijke bevolking, en kleurrijke, eeuwenoude tradities en een heerlijk klimaat, waar uw vakantie een onvergetelijke ervaring wordt. «S&sSfes fi.'i I Adres:i Woonplaats: Uw abonnement gaat in na ontvangst van f 10,- op postgironr. 37.15.184 t.ri.v. Vaz Dias Internationaal bv, afd. Abonnementen, Amsterdam Ja, ik wil graag een abonnement op het Garuda Magazine Naam: Een heerlijk mengsel van pittige kruiden en soya. Met wat water aanlengen, even roeren, vermengen met gehakt (u heeft maar de helft van de gewone hoeveelheid nodig als u Culimix gebruikt) of voor een vegetarisch en nog ge zonder gerecht: voorgeweekte pro-soy (soyabrokjes). Of u maakt heerlijke aardappelkroketten, bitterballen, een macaronischotel, een stoofschotel. Culimex, een gezond, eiwitrijk soya-produkt. Zuiver plant aardig, vetarm, makkelijk-vlug enlekker! Makkelijk te bewarerji, zuinig in gebruik. Probeert u het eens met een half pondje f 3,50 Per pond 6,50 Alle kleurenposters naar "dia's van Rogier nu 2,50 Bij 2 platen 1,70 porto. Kembang Telang - Bougainville - Pelabuan Ratoe - Pan- grango/Gedeh en eendjes op de sawah - Kampong Keson- gan - Klapperbosje - Pasar Minggoe (vruchten) - Djamboe Aer - Sawah Panorama Kambodja en Orchidee (halve pos ters) 2 voor f 2,50 Nu per stuk 5, Het station - De haven - Winkelstraat - De toko Alle 4 tezamen inclusief porto f 20,Bij 1 plaat porto f 2,75. Pro-soy, voorverwerkte soyabonen. Even weken of opkoken direct te verwerken in vele sma kelijke gerechten. Naturel, fijn, grof, licht en donker Vlees en hamsmaak. Zuiver vegetarisch per half pond f 2,25. per pond f 4, Soya meel en soyabonen per half pond f 2, per pond f 4, Gratis recepten bij elk zakje. In het soyaboekje van Harryet Marsman vindt U er natuurlijk veel meer Door Harryet Marsman (Plantersvrouw) Internationale (èn Indonesische) recepten waarin soya in vele vormen verwerkt zijn. Het eerste uitgebreide kookboekje voor de won- derpeul. In het belang van uw gezondheid en die van de hele wereld, het lezen en proberen waard! f 15,90 porto f 2,75 <kf **r 'j"/' 9

Tong Tong | 1977 | | pagina 9