Boekhandel Tong Tong Indische Legpuzzles Tong Tong B.V. wordt Tjalie Robinson B.V. Djamoepoeder in houten kisten opgeslagen machinaal tot pilletjes gedraaid opnieuw in de zon gedroogd meng- en maalapparaten. Er zijn dure en duurzame kisten van djatihout waarin de djamoepoeder wordt opge slagen. Ander hout zou problemen van vocht en ongedierte kunnen geven. Naast machinale fabricage gebeurt er nog veel met de hand en dit is bij Simona een belangrijke factor: per soonlijke aandacht, finesse. En hygië ne. Goede verpakking, goede etiket ten, efficiëntie in reclame en promo tion. Hiervoor staat de vertegenwoor diger Krebbers in Nederland garant. En welke grijze haren hij door dit werk heeft gekregen kan misschien alleen zijn vrouw vertellen! Want in Nederland valt de djamoe nog altijd onder de "alternatieve geneeswijzen", en blijft dus voortdurende kritiek en wantrouwen niet bespaard. Simona is een modern bedrijf zoals er in Indonesië niet genoeg kunnen ko men. Een gezond bedrijf in de ware zin van het woord. Niet alleen om het product dat het op de markt brengt, maar om de gezonde opzet, Eigen kapitaal, eigen werkkrachten, eigen grondstoffen. De kruiden worden van her en der verzameld en opgekocht. Geen grootscheepse aanplanten, krui den moeten in de vrije natuur groeien, geen kunstmatige bemesting, geen verhaasting van het groeiproces. Geen dieren die opgeofferd moeten worden om grondstoffen te leveren voor de cosmetica die Simona de laatste tijd ook op de markt brengt. Haarolie met kemirie-olie en lidabuaja, gezichts poeders met rijst als basis. Er zal nog meer komen dat misschien het beste en dan met de hand in dozen verpakt en geetiketteerd zal zijn voor onze gezondheid. Wij wensen Simona van harte een bloeiend en langdurig bestaan! Want daar varen ook wij wel bij! L.D. Nu zijn van die aardige school platen van van Bemmel De toko - De haven - Het Sta tion - Straatje met toko's ook LEGPUZZELS gemaakt. Geen kleine kinderspel want ze be staan uit 1000 stukjes Een leuk cadeau voor familie leden over zee. Verras ze met Kerst of Sinterklaas, maar dan nu al versturen! f 16,50 porto 4,en voor het buitenland 6,15 (aangetekend). BOEKHANDEL TONG TONG Giro 6685 UIT EEN AMERIKAANS BLAD: Spel- en andere fouten in dit tijdschrift worden opzettelijk ge maakt. Ons blad biedt elk wat wils. Waaróm dan geen kleine service aan mensen die er groot genoegen in scheppen, anderen op fouten te wijzen Wilt u er s.v.p. aan denken dat de heer Ritman nog deze maand afwezig is en dat corresponden tie aan hem persoonlijk gericht nog even op beantwoording moet wachten? - Red. Bij het ter perse gaan van dit blad was het notariële besluit over de naamswijziging van Tong-Tong nog geen feit, omdat de vergadering van aandeelhouders pas op 2 September (dus na de verschijning van dit nummer) zou plaatsvinden. Middels de uitgezonden stern-formulieren (waarvan men gebruik kon maken bij verhindering om de vergadering bij te wonen) sprak een grote meerderheid van de aandeelhouders zich reeds uit voor naams verandering. Wij zullen u in ons volgende blad van de reden tot deze naamswijziging en het definitieve besluit op de vergadering verslag uitbrengen. L. Ducelle, dir. Kruidenboekerij Kruidengids, Ingrid Gabriel f 18,90 Herkennen, verzamelen, gebruik Medische kruiden ABC, F. en V. Mitton f 14,50 Mensen en Kruiden, Messegué 19,50 Ervaringen van een van de grootste kruidenkenners van Europa Sterren, mensen en kruiden, Mellie Uyldert f 10, Kruiden, Dr. Benedict Lust f 5,90 Tarwekiemen, P. E. Norris f 5,90 Ginseng, St. Fulder f 5,90 Verlicht uw bronchitis, William Smith f 5,90 Kruiden om te slapen, Jaap Huibers 7,50 Kruiden voor de ademhalings organen, id. f 7,50 Hoofdpijn en migraine, H. Clements f 5,90 ABC Compendium der Homoeopathie f 14,50 Prins Mauritslaan 36 Den Haag (lijn 10, 11 en bus 4) Kruiden en Gezondheid, Maurice Messegué Standaardwerk van genees krachtige kruiden f 37,50 (momenteel uitverkocht, in herdruk) Geheime krachten van de plant 19,50 Het verborgen leven van de plant f 24,50 Bijzondere boeken: Verborgen krachten der Edelstenen 14,90 De Volkeren der Aarde, door gene zijde bezien, Jozef Rulof 29,50 Boeddha Legenden, Noor Inayat, Khan, geillustreerd 22,50 BAHASA INDONESIA J. Muh. Arsath Ro'is Praktisch leerboek voor beginners 32,50 porto f 2,75 Luie stoel, Joh. Fabricius 5,75 Orpheus in de dessa, Aug. de Wit f 8,50 11

Tong Tong | 1977 | | pagina 11