Bezoek garuda de Wij komen op: Kom naar voorhchtings avond en wordt geboeid door het ritme en de kunstzinnigheid van de dansen in dit betoverende land. Vlieg naar Zie de wereld van Zuidoost Azië. Onder het motto 'Tussen Bangkok en Bali' organiseren KLM-Nederland en Garuda Indonesian Airways een boeiende film- en diashow over Thailand, Singapore en Indonesië. Op een projectiescherm van 11 meter geeft cineast René van der Eynde een schitterend beeld van deze landen. Met veel nuttige mformatie. Over prijzen, hotels en middelen van vervoer. Een unieke belevenis! Daarnaast zijn de reisbureaus aanwezig die u in de pauze graag alles vertellen over geheel verzorgde reizen. Toegangskaarten a f 5kunt u in het algemeen zo'n 10 dagen voor de voorstelling aan de kassa van het theater afhalen. Ook een uur voor de aanvang van de voorstelling zijn toegangskaarten verkrijgbaar. 1 november Enschede, Twentse Schouwburg 4 november Eindhoven, Philips Ontspanningscentrum 7 november Dordrecht, Schouwburg Kunstmin 10 november Beverwijk, Centrum De nieuwe Slof 13 november Amsterdam, Bellevue Cinerama 17 november Bussum, Theater 't Spant 18 november Groningen, Wijkcentrum T refkoel 19 november Groningen, Wijkcentrum Trefkoel 20 november Nijmegen, Luxor Theater 21 november Leiden, Stadsgehoorzaal Zend deze bon naar Garuda Indonesian Airways, Postbus 491, Amsterdam, voor de brochure „Indonesië" van 64 pagina's. Naam Adres Plaats Indonesië begint al in de lucht Garuda vliegt in samenwerking met KLM liefst achtmaal per week vanaf Schiphol rechtstreeks naar Indonesië. Bijvoorbeeld met de extra ruime, comfortabele DC-10. 4 "Tussen Bangkok U indonesian airwavs airways

Tong Tong | 1977 | | pagina 4