Huize St. Lebuinus in Deventer Poirrié j ,..AvC f( ,v» n *'««<5ka sjfi «Sim vf nnilllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll l!lll!llllll!lillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!ll!llllllllllllllllllllllll||||||||illl|||||||||!ll||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||l!ll|||||||||||||||||||||||||||||||||||[) lllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lll!llllllllllillllllllllllllllllllllllllllllll!lllll!lllllllllll!lllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllll!llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllilllllllllllllllllllllllllllllllll|] ERKENNING VOOR DE SOEKABOEMI-CLUB. I In oktober jl. bracht de heer Pesch een bezoek aan Soekaboemi en overhandigde de Bupatih van Soeka- boemi een schrijven van de Soekaboemi Club. De be- I stuurderen van Kabupaten en stadsgemeente waren zeer verrast over het feit dat in het verre Nederland een club bestond van "Soekaboemelaren Tempo Doe- loe", die nog steeds gedachten wijdden aan hun oude 1 stad in de Preanger. Ook het boekje "Herinneringen aan Soekaboemi", dat enige maanden tevoren door de voorzitter van de Soe- I kaboemi Club, de heer C. H. D. Steinmetz aan Bupatih Anwari was overhandigd, ontroerde Bupatih en stedelij- ke autoriteiten. De hierop volgende gebeurtenissen tij- I dens het recente bezoek van de heer Pesch aan Soe- 1 kaboemi zijn te veel om in dit korte bestek op te som- men. Nu willen we volstaan met de mededeling, dat de Soekaboemi Club de eer te beurt viel, de Regalia van de Kabupaten en de stadsgemeente Soekaboemi uit handen van de autoriteiten te mogen ontvangen. Het begeleidende schrijven van Z.E. Bupatih Anwari reproduceren wij graag hierbij. Dit alles is opnieuw één van de vele bewijzen van vriendschap en van banden die in een ver verleden ontstonden en dwars door alle tijden en strubbelingen heen niet te breken zijn. Het bestuur van de Soekaboemi Club betuigt zijn oprechte dank aan SOEKABOEMI. 1 Vertaling van de brief van de Bupatih van Soekaboemi EEN GROET UIT SOEKABOEMI Ik voldoe met groot genoegen aan Uw verzoek, dat mij door tussenkomst van de heer Pesch ter hand werd gesteld. Uit ons gesprek met hem is mij veel duidelijk geworden wat de activiteiten zijn van de oud-inwoners van Soeka boemi tempo doeloe, die thans nog in leven zijn. Aan U en aan hen allen breng ik persoonlijk en uit naam van de inwoners van het Regentschap Soekaboemi een warme groet. Moge U allen immer gelukkig zijn en moge onze be trekkingen steeds inniger worden. Wat betreft het boek "Herinneringen aan Soekaboemi" dat ik reeds eerder ontving, daarvoor zend ik U mijn diepste dank. Wij zullen het zeer op prijs stellen door U steeds op de hoogte te worden gehouden van de activiteiten van de familie der Soekaboemelaren in Nederland. Als herinnering aan ons bieden wij U de regalia (Vaan del en Medaille) van Soekaboemi aan, in de hoop dat U deze zult willen aanvaarden. Voorspoed zij met U. Bupatih van Soekaboemi wg. ANWARI SOEKABOEMI REÜNIE 1978 Voor de derde keer zullen oud-Soeka- boemelaren elkaar weer terugzien op hun sfeervolle reünie in het Congres gebouw te Den Haag. Deze derde re- unie zal worden gehouden op zaterdag 8 april 1978, dus over ruim vier maan den. De zaal zal vanaf 18.00 uur ge opend zijn, speciaal voor de reünisten die vroeger willen komen en wat vroe ger naar huis willen om hun laatste trein te halen. Allen, die in het Soekaboemi'se woon den zijn welkom op de Soekaboemi Reünie. Hieronder verstaan wij allen, die woonden in het gebied van Soe- kanegara in het oosten, via Parang- koeda tot en met Goenoeng Halimoen in het westen; van Goal Para en Per- bawati in het noorden tot en met Tji- solok, Plaboean Ratoe en Tjidaoer in het zuiden. Toegangsprijs voor de reünie is: voor leden van de Soekaboemi Club 10, per persoon, voor niet leden f 15, per persoon. Verdere inlichtingen: bij het Secretariaat Soekaboemi Club, Thorbeckelaan 107, Den Haag, Tel.: 070 - 68 91 72. Hebt U nog nooit van de Soekaboemi Réunie of van de Soekaboemi Club gehoord, bel ons of stuur ons een briefkaartje, en U krijgt zonder ver plichtingen de "Soekaboemipost" toe gezonden, het familie-krantje van de Soekaboemelaren en de Soekaboemi- Club. Lidmaatschap van de Soekaboe mi Club verkrijgt U door de jaarcon tributie van 25,te storten op giro 19735 ten name van de penningmees ter Soekaboemi Club, de Brink 914, Den Haag. OPSPORING VERZOCHT Wij zijn het spoor bijster van de vol gende Soekaboemelaren (families) die onze laatste reünie in 1976 bezochten: fam. den Boef, fam. Ehrhardt, fam. Lammerts van Bueren-Everaars, fam. Sanderse Couvret. Wilt U ons zo spoedig mogelijk Uw adres opgeven? Liefde kan hongersnood doorstaan, maar bezwijkt in de kortste keren aan indigestie - Jos van Ussel Kijk in de "TONG TONG" van 15 juni 1977. Denkt U erover om in de toekomst onze gast te worden? Neem dan eens schriftelijk of telefonisch contact op. Telefoon: kengetal 05700 abonneenummer 16305. 17

Tong Tong | 1977 | | pagina 17