Familie, Vrienden, HOOSS-sympathisanten Selamat Hari Natal en Voorspoedig 1978 toegewenst door Laurens (Oling) Marens en Elly Martens-Neuven- heim, Wibautstraat 38, Dordrecht. Fam. en kennissen van harte slamat tahun baroe toegewenst door Wies en Kees Martens, Leliestr. 116, Doetinchem. "Lieve beste vrienden: Slamat, een gelukkig happy 1978. Alle goeds!" Fam. Chr. Maijer-Kepel, de Schaapherderstr. 25 hs, Amsterdam. Allen Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toe gewenst door G. B. Mes, Orchideestraat 2, Spij- kenisse. Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar toegewenst door Carel en Piep Mispelblom Beijer- Noach, Galileistraat 43, Den Haag. N.U.R. Nagel c.s. wensen familie en vrienden prettige Kerstdagen en een gelukkig 1978. Fam. P. J. Nanlohy-Rike, Jul. v. Stolberglaan 173, Ede, wenst U Zalig Kerstfeest, goede jaarwisse ling en een gelukkig 1978. Familieleden, Vrienden en Tong-Tongers, allemaal een gezegende Kerst en voorspoedig 1978 toege wenst door A. G. Nemmers en echtgenote, F. Koolhovenstraat 95, Utrecht. Allemaal veel zegen, gezondheid en voorspoed toegewenst door Arie en Tine Noordhoorn-Zwiers, Diederikstraat 70, Gemert. Alle oude (en nieuwe) vrienden Gezegend Kerst feest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Betoe Nyheim, 347 SW. Hamiltonstr., Portland, Ore. 97201 U.S.A. Slamet Tahoen Baroe toegewenst door Fam. Oost- wald, Bronkhorstlaan 171, Spijkenisse. Selamat hari Natal 1977 tahun baru 1978 kepada para handai taulan, Stafredaksi Tong-Tong serta anggauta di seluruh pelosok Dunia. Semoga Tuhan Jang Maha Esa memberikan berkat-nya. Dari Kawan Seperyuangan, Anak Betawi asal Sawa Besar, L. F. Ost, Hoensbroek. Aan allen Zalig Kerstfeest en Gelukkig 1978 toe gewenst door K. F. Ottenhoff en E. Ottenhoff- Intveld, Planetenlaan 90, Haarlem. Vrolijk Kerstfeest! Moge alle vrinden in 1978 Geluk en Vrede vinden. Albert en Lien Panhuyzen, Laan der Ver. Naties 18, Harderwijk. Zalig Kerstmis en Banyak Rejeki voor het jaar 1978, toegewenst door Chris en Dien Ravenswaay, Korhoenderveld 89, Cuyk. Familie en Vrienden Prettige feestdagen en een goed gezond 1978 toegewenst door Lea Reij- naert en Moeder, Mevr. Sébo-Barend, de Sav. Lohmanstr. 12511, Amsterdam. Gelukkig Kerstfeest en een Voorspoedig 1978! Maud en J. H. Ritman, Kijkduinsestraat 922, Den Haag. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door Arie, Jo en kinderen Roeloff, Rijks straatweg 271, Duivendrecht. Alle vrienden een Zalig Kerstfeest en een Voor spoedig 1978 toegewenst door Fa. G. F. Ruitenbach, Rua Maria Ortiz 193, Santo André, E.S.P. Brasil. Veel heil en Zegen voor 1978 toegewenst door Pop v. Ruyven-Logeman, v. Asch v. Wijckstr. 15, Amersfoort. Allen Vrolijke Kerst en een gelukkig 1978 toege wenst door J. L. K. Sanderse en echtgenote, Jan Topweg 17, Postbus 88, Nunspeet. Aan Familie en vrienden - Moge de geest van Kerstmis Uw aller deel zijn om hoopvol het nieuwe jaar 1978 tegemoet te treden; dat wenst U toe Fam. W. F. W. Schardijn, Frankenthaler 34, Wate ringen. Vrienden, prettige Kerstdagen en gelukkig Nieuw jaar toegewenst door Mien en Djodjie de Schee maker, Peppelweg 90 b, Rotterdam. Sobats en Familie allerbeste wensen voor Kerst mis en Nieuwjaar. A. Schlameisen, Koekoeksbloem laan 6, Baarn. Chris Paulus en Betty Brunot wensen al hun vrien den en kennissen een zalig Kerstfeest en voor spoedig 1978 toe. Fam. Ch. Paulus, Schubertstraat 37, Zevenaar. Tel. 08360 - 2 64 62. Selamat Hari Natal dan Tahun Baru. Carlo, Tineke Pereira, Grubbehoeve 292, Bijlmermeer. Prettige Kerstdagen en Voorspoedig 1978 toege wenst door A. R. Steinmetz-d'Huy, T. Matthijsse- d'Huy, Utrechtsestraatweg 334, Woerden. "Zalig Kerstfeest en veel heil en zegen in 1978" toegewenst door Fam. F. H. N. Stenebome-Har- djodipoero, de Fazant 116, Hoogeveen. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door Fam. F. H. Timomor-von Kriegenbergh, Straat Davis 145, Zaandam. Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig 1978 toegewenst aan Familie, Vrienden en Kennissen door Mevr. E. Th. Ulveling, Julianaplantsoen 7, Meerssen (L.) 6231 C.G. Kinderen 4- familie vrienden kennissen pret tige kerstdagen - goed uiteinde en gelukkig en gezond 1978 toegewenst door Mevr. S. F. Urbach- Hartman, Jaap Edenstraat 26, 1067 R.Z. Amsterdam. Familieleden, vrienden, kennissen hier en over zee, veel gezondheid, geluk, liefs toegewenst door Ankie Schroder, Jan Vethstraat 62-hs, Amsterdam. "SELAMAT HARI NATAL" SELAMAT TAHUN BARU", Hotel Semarang, Bandung, p.f. 1 -1 -'78. Prettige Kerstdagen en Voorspoed in 1978. Carl Siebeler, J. Abelszstraat 21, Amsterdam. Allen: Gezond 1978! Voorspoed en verantwoord blijvend optimisme! Toegewenst door Fried en Wim Sikman, Piet Heinstr. 114, Maarssen. Het beste toegewenst door Fam. W. Singerling, ioh. Vermeerstraat 8, Woerden. Familie, Vrienden en Kennissen een gelukkig Kerstfeest en Nieuwjaar toegewenst! J. Snell, Doe- lenstr. 61, Rijswijk. Alle vrienden, kennissen en medewerkers van "Tong-Tong" een "Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar" toegewenst door de Fam. Soentken, Rudolfsweg 27, Eindhoven. Alle Kenalans: Slamet Hari Natal dan Tahoen Ba roe 1978. L. H. van der Star en A. v.d. Star-Val- berg, P. Potterstr. 7, Roosendaal. Alle Tongtongers en meelezers gezellig Kerstfeest en gelukkig Nieuwjaar toegewenst door V. de Vries en echtgenote, Burg. Albardastraat 8, St. Annaparochie. Cor en Jim Vijsma-Baldinger, Palladiostraat 208, Rotterdam, wensen familie en kennissen een Ge lukkige Kerst en Voorspoedig Nieuwjaar '78 toe. Tong-Tong lezers, Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. E. L. Welcker, Bargapark 14, Bergen. (Limb.). Allerbeste wensen en vooral Vrede in Uw hart, toegewenst door G. Wind, Adelheidstraat 77 B., Den Haag. Vrienden - Kennissen - Den Haag - Voorburg - Boswijk, Vrolijk Kerstfeest - Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Mieke Wolf-Nauta, Park Boswijk. "Zalig Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar" toe gewenst door M. F. van der Wijst, Kapittelstraat 26, Weert (L.) Alle Stafleden en lezers van "Tong-Tong" Ge zegend Kerstfeest en Nieuwjaar toegewenst door Mevr. E. van Zanten-Hasselmeijer, Engelandlaan 1392, Haarlem. Vrienden, Familie, Tong-Tong, Kennissen, allen een Voorspoedig 1978 toegewenst door Mevr. E. A. Ph. Ziesel-Schmidhamer, Hogekamp 79, Hattem. Bekenden, Familie gelukkig Kerstfeest en Voor spoedig 1978 toegewenst door Fam. A. J. Perret- Falkenburg, de Rijpstr. 42, Zwolle. G. J. K. Pesch, Bowlespark 13, Wageningen wenst Familie en Vrienden Zalig Kerstfeest en Selamat Tahun Baru. Allemaal een Zalig Kerstfeest en een Voorspoedig 1978 met veel gezondheid toegewenst door G. E. S. Petrus en echtgenote, van Hanxl. Houwertstraat 471, Amsterdam. Gelukkig Kerstfeest en een voorspoedig 1978 toe gewenst door G. Pilouw en echtgenote, Wijnkoper- str. 508, Gorinchem. Wij wensen iedereen van harte Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. F. Poortman en echtgenote, Heuvelbrink 51, Breda. Indo's, waar ook ter wereld, een voorspoedig 1978 toegewenst en dat onze Tong-Tong nog vele jaren moge luiden, toegewenst door Fam. J. E. Priege- laar-Dowit, Diamanthorst 299, Den Haag. C. A. S. HERDENKINGSBOEK 1902-1977 216 pagina's en 180 foto's uit de mooiste jaren van de Carpentier Alting Scholen. Ook niet-Cassers zullen onge twijfeld talrijke familieleden, vrienden en bekenden terugvin den in dit goed-geredigeerde boekwerk, dat een schat van foto's bevat. Wie het boek op de reünie niet gekocht heeft kan nu bij boek handel Tong-Tong terecht. Prijs 37,50 porto f 4, Beslist geen tweede oplaag ■t immuun»* ItllllilillllMI"/ 35

Tong Tong | 1977 | | pagina 35