Bezoek Indonesië. Liefst achtmaal per week! Hoeveel kost het? Groepstarief Tussen de 12 en 26? Waar logeren? Meer weten? en geniet van pure schoonheid in kleding, festiviteiten, dansen en dagelijks leven' uw hele vakantie door in De moderne luchtvloot van Garuda met o.a. DC-10 en DC-8 toestellen onderhoudt regelmatige diensten tussen Europa, Azië en Australië. Daarnaast vliegt Garuda op 30 bestemmingen binnen Indonesië. Zend deze bon naar Garuda Indonesian Airways, Postbus 491, Amsterdam, voor de brochure „Indonesië" van 64 pagina's. Naam - Adres Plaats. Indonesië begint al in de lucht Ja, liefst achtmaal per week stijgt vanaf Schiphol een Garuda of KLM vliegtuig op met bestemming Indone sië. De reisduur is ongeveer 19 uur. Eenmaal aangekomen kunt u van het uitgebreide binnenlandse lijnennet van Garuda gebruik maken. Wilt u vanuit Indonesië verder vlie gen, dan staan de intercontinentale ver bindingen van Garuda zoals bijvoor beeld naar Sydney, Melbourne, Hong Kong of Tokio tot uw beschikking. Bij individueel bezoek kunt u gebruik maken van de zogenaamde "Excur sion Fare". Een retourticket Amster dam - Jakarta kost dan f. 2430,- per persoon. Minimum verblijfsduur is 21 dagen en maximum 180 dagen. U kunt uw reis tweemaal onderbreken in een plaats naar eigen keus. Volledigheidshalve vermelden wij nog dat er ook een speciaal tarief voor een enkele reis bestaat: Amsterdam - Jakarta voor f. 1323,- per persoon. Als u in groeps- of verenigingsver band naar Indonesië reist, kunt u profi teren van speciale, gereduceerde vliegprijzen. Een retourticket Amster dam - Jakarta komt in zo'n geval op f. 1993,- per persoon. De groep dient te bestaan uit mini maal 5 personen. Minimum verblijfs duur 14 dagen, maximum 90 dagen. Maak dan gebruik van het jeugd- tarief. Dan kost een retourticket Am sterdam-Jakarta slechtst. 1777,-per persoon. En een heel jaar geldig! In gastvrij Indonesië hebt u vele mo gelijkheden. Hotels: van eenvoudige, maar comfortabele tot zeer luxueuze bungalow/hotels. Ook kunt u tegen een bepaalde vergoeding bij particu lieren overnachten. En u kunt natuurlijk een geheel ver zorgde reis nemen. Elke reisagent zal u daar gaarne over inlichten. Informatie over vliegreizen, tarieven, reisdocumenten, accommodatie,trips, literatuur enz. wordt u graag verstrekt door Garuda Indonesian Airways, Singel 540, Amsterdam. Telefoon (020) 24 63 97. Stap eens binnen. U bent van harte welkom. 8

Tong Tong | 1977 | | pagina 8